آیفون 12 است که همه آن را برای اپل به له سامسونگ 5G تسلط رویاهای: گزارش

این کهکشان S10 5G که سامسونگ منتشر شد در سال 2019 شد اولین بار در جهان 5G تلفن. هواوی به زودی با همسر 20 X 5G و تصویب اولیه از نسل بعدی فناوری بی سیم به دو سر شروع به آنها را قادر به گرفتن سهم از بازار است. اپل هنوز به انتشار یک 5G تلفن, اما آیفون 12 سری است که فقط چند ماه دور در حال حاضر و یک گزارش جدید می گوید آن را به زور به روی چیزی حساب کردن با برای رقابت با دستگاه های.
با توجه به Strategy Analytics در مجموع 234 میلیون 5G را فعال کنید گوشی های هوشمند فروخته خواهد شد در این سال ساخت تا 15 درصد از فروش کلی. در مقایسه فقط 18.6 میلیون 5G-آماده گوشیهای هوشمند حمل شد در سال 2019 پس از فروش هستند در مسیر افزایش 12 برابر شده است.
در Q1 سال 2020 سامسونگ, گزارش تحت سلطه جهانی 5G گوشی های هوشمند بازار با فروش 8.3 میلیون واحد است که آن را به دست آورده سهم بازار از 34 درصد است. به دنبال آن توسط هواوی است که به فروش می رسد 8 میلیون 5G گوشی که به آن 33.2 درصد از بازار است.
در ایالات متحده کهکشان S20 سه نفر اختصاص 94 درصد از 5G فروش گوشی های هوشمند در سه ماهه اول سال است. در سال 2019 ، Galaxy Note 10 به همراه 5G محبوب ترین 5G تلفن در کشور است.

سامسونگ است که بسیار نزدیک به از دست دادن آن 5G تاج و تخت

در نیمه دوم سال 2020 تصویر می تواند به طور کامل تغییر. Huawei سهم بازار است که نوک به کاهش به 27.3 درصد اما این امر می تواند به اندازه کافی به آن بازیکن برتر. پس بقیه جهان است نوع بسته کردن گوشی های هواوی این شرکت تشدید تلاش های خود در آن کشور چین است که اتفاق می افتد به یکی از بزرگترین گوشی های هوشمند و بازارهای محلی به فروش خواهد majorly به پشت خود حمل و نقل.

اپل به دومین فروشنده برتر از 5G گوشی H2 2020 با سهم 21.4 درصد است. سامسونگ به احتمال زیاد پایین اسلاید به مقام سوم با 17.8 درصد از بازار است.

هر استراتژی تجزیه و تحلیل ترافیک’ برآورد اپل را خلع Huawei برای تبدیل شدن به شماره یک 5G فروشنده گوشی های هوشمند در سال 2021 در پشت تقاضا از آمریکا و اروپا و گسترش شبکه های 5G.

5G گوشی های هوشمند بازار پیش بینی شده برای رسیدن به 600 میلیون واحد در سال آینده با اپل ساخت 24.2 درصد از فروش است. آن را احتمالا خواهد بود و پس Huawei با 22.2 درصد از بازار است. سامسونگ سهم ظاهرا کاهش می یابد به 15.1 درصد گریه به دور از جایی که آن را در حال حاضر.

سامسونگ مقرون به صرفه 5G-گوشی خواهد بود از کمک کوچک در مناطق در حال توسعه

سامسونگ شده است به شدت در تلاش برای گسترش آن 5G نمونه کارها به بهبود دسترسی. اما مقرون به صرفه 5G گوشی های خوب در مناطق که در آن 5G خدمات در دسترس نیست و با توجه به این گزارش سامسونگ تنها قادر به گزاف گویی زمانی که 5G شبکه های مستقر در کشورهای توسعه یافته مانند هند و اندونزی است.

اقتصادی شکست سوخت همه گیر می تواند یک عامل بازدارنده و تضعیف 5G برنامه های در حال ظهور ملت ها.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>