ایستگاه فضایی بین المللی به نظر می رسد بسیار جذاب در مقابل خورشید

  • یک عکس جدید منتشر شده توسط ناسا نشان می دهد که ایستگاه فضایی بین المللی ترانزیت در مقابل خورشید دیسک.
  • تصویر قطاری از ایستگاه فضایی به این سفر نزدیک به پنج مایل در ثانیه در حالی که سرعت در سراسر زمین است.
  • ISS کامل حدود 16 مدار زمین هر روز.

ایستگاه فضایی بین المللی است, ماشین های باور نکردنی که در آن برخی از درخشان ترین ذهن در این سیاره انجام علم و اطمینان مردم تا حضور ثابت در فضا است. آن را گاهی اوقات آسان به را فراموش کرده ام که در همه زمان ها, سفینه گردان جهان و انسان آن ساکنان زندگی خود را در ایستگاه فضایی در حالی که تلاش برای انجام برخی از کار بسیار مهم. ناسا را دوست دارد به ما یادآوری می کنند که آنها وجود دارد به عنوان اغلب به عنوان امکان پذیر است و ناسا عکاس Joel Kowsky آمد تا با یک راه فوق العاده برای انجام درست آن.

در یک تصویر جدید منتشر شده توسط ناسا, ما در حال درمان به شش فرد عکس crunched به یکی. شش قاب تصویر به نمایش گذاشته خورشید عزیز ما حیات و ایستگاه فضایی بین المللی به عنوان آن را در مدار بالا.

در این عکس ما به وضوح می توانید ببینید, ایستگاه فضایی بین المللی آن را به عنوان حرکت در سراسر خورشید دیسک. اگر ما به نمی دانم آن وجود دارد ما ممکن است فکر می کنم ما به دنبال یک فضاپیمای بیگانه نظارت بر زمین اما افسوس که این فقط پنج دانشمندان کروز همراه در یک سرعت فوق العاده خطرناک از نزدیک به پنج کیلومتر در ثانیه است.

ناسا ارائه می دهد برخی از متن:

این تصویر ترکیبی ساخته شده از شش قاب نشان می دهد ایستگاه فضایی بین المللی با یک خدمه پنج در هیئت مدیره در شبح آن را به عنوان گذر خورشید در حدود پنج مایل در هر ثانیه چهار شنبه, ژوئن 24, 2020, از Fredericksburg, Va. در هیئت اعزامی 63 فضانوردان ناسا کریس کسیدی, Douglas, Hurley, رابرت Behnken و Roscosmos فضانوردان آناتولی Ivanishin و ایوان Vagner.

فضانوردان روی ایستگاه فضایی احساس نمی کنید که چگونه سریع آنها در حال رفتن اما با سرعت بسیار باور نکردنی است. در واقع در ایستگاه فضایی بین المللی است که قادر به تکمیل یک مدار زمین در حدود 90 دقیقه کامل حدود 16 سفر در اطراف زمین هر روز. که بیش از یک دوجین از طلوع و غروب خورشید است که به کمی disorienting هنگامی که شما در حال تلاش برای پیگیری از روز. بسیاری از ما هرگز تجربه آنچه در آن مانند است اما به نوعی آنها را از آن کار می کنند و همچنان به انجام تحقیقات پیشگامانه در حالی که پرواز بالای سر ما.

در حال حاضر SpaceX خدمه اژدها لنگر انداخت به ISS و اخیرا از منوی view به همراه فضانوردان ناسا داگلاس هرلی و رابرت Behnken به سفینه فضایی است. SpaceX خدمه اژدها انجام شده است به خوبی تا کنون, اما آن را هنوز رتبهدهی نشده است به دست آورد ناسا صدور گواهینامه. پس از بازگشت فضانوردان به زمین سرنشین فضاپیما با فرض اینکه همه چیز به خوبی می رود و آنها آن را امن و صدا ناسا خواهد شد و سپس آن را رسمی مهر تایید اجازه می دهد که آژانس فضایی به استفاده از خدمه فضاپیمای اژدها برای ارسال فضانوردان به فضا را هر زمان که آنها می خواهند.

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از
گزارش دوم به او بازی اعتیاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>