پس از ماه ها شایعه نشت و گمانه زنی های HTC تا در نهایت راه اندازی گوشی های هوشمند جدید. بله که جمع! اگر چه ما انتظار مدل دوم منتشر خواهد شد در برخی از نقطه در این سال آشکار از U20 5g در کنار میل 20 Pro یک بیت از تعجب.

اعلام نیست که خبر بزرگ به عنوان شما ممکن است انتظار می رود از آنجا که HTC در حال حاضر تنها آزاد کردن دستگاه در تایوان است. ما فکر می کنیم آنها ارزش صحبت کردن در مورد.

بنابراین ما باید دو گوشی در دست ما و در نگاه اول آنها نگاه بسیار شبیه بنابراین اجازه دهید بحث در مورد آنچه آنها مشترک اول و سپس ببینید چه چیزی آنها را مجموعه جدا.

HTC Desire 20 Pro و HTC U20 5G: بخش مشترک

طراحی

با وجود آنچه که تصویر شما ممکن است منجر به این باور تمایل 20 Pro و U20 5G به اشتراک نمی, همان بدن است. 5G دستگاه است که در واقع کمی بزرگتر اما ما بحث خواهیم کرد که در این “تفاوت” بخش. آن را ایمن می گویند که این دو گوشی نگاه تقریبا یکسان به غیر از پایان مختلف از پنل عقب. طراحی شده است به خوبی مناسب و معقول. در مقابل ما باید صاف پانچ-سوراخ صفحه نمایش و کمی ضخیم تر پایین گودی کاملا استاندارد میانی-اندروید نگاه برای سال 2020 است. و این کاملا خوب است. در پشت چهار دوربین نصب دوربین دست انداز که به عنوان جمع و جور که ممکن است و یک حسگر اثر انگشت. بدون لرزش بلکه هیچ عجیب و غریب تصمیمات طراحی در اینجا به عنوان به خوبی.

دوربین عقب

هر دو 20 Pro و U20 5G در حال تاب همان دوربین عقب سیستم. آن را متشکل از چهار سنسور. یک 48MP اصلی دوربین های 8MP ultra-wide-angle یکی 2MP لنز ماکرو و یک 2MP سنسور عمق. معمول حالت عمودی و حالت شب در هیئت مدیره هستند و همچنین ضبط ویدیو 4K. ما نمی توانیم اظهار نظر در مورد کیفیت تصاویر پس همه ما دیده ایم که تا کنون استاندارد بازاریابی عکس.

باتری

خوب تعجب است که ظرفیت باتری در این جفت جدید از گوشی های HTC: از 5000 میلی آمپر ساعت با پشتیبانی از شارژ سریع کوالکام. با توجه به صفحه نمایش این گوشی نیست خیلی بزرگ و نه یک 90Hz نرخ تجدید عمر باتری در این گوشی باید عالی است.

HTC Desire 20 Pro و HTC U20 5G: تفاوت

اندازه و وزن

همانطور که انتظار می رود 5G دستگاه قادر است بزرگتر. HTC U20 5G تا 6.8 اینچ صفحه نمایش با 20:9 نسبت ابعاد و وزن سنگین 215.5 g.

میل 20 Pro کمی جمع و جور تر با آن 6.5 اینچ صفحه نمایش و تقریبا 10 درصد سبک تر در 201g. این باعث می شود از 5000 میلی آمپر باتری و حتی بیشتر چشمگیر, تلفن, واقعا یک راه طولانی آمده است که در بخش.

مشخصات

فقط با نگاه کردن به نام آن آشکار است که U20 است حق بیمه بیشتر دستگاه از آن است که 5G. اما وجود دارد یک زن و شوهر از دیگر تفاوت های کلیدی بیایید نگاهی سریع:

بالاتر لایه SoC 2GB از RAM بیشتر از دو برابر ذخیره سازی و 5G در بالا از آن را برای جدایی بین دو گوشی با وجود شباهت های بسیاری. ما خوشحال برای دیدن که HTC در حال استفاده از این ارزان تر اما همچنین کارآمد تر کوالکام تراشه های. حتی گوگل شایع است برای رفتن برای Snapdragon 765G برای آن صفحه 5 flagships.

همه در اطراف دو HTCs مجهز که مسئولیت رسیدگی به هر چیزی که شما ممکن است پرتاب در آنها 20 Pro حتی یک جک هدفون! این نشان می دهد که HTC است که با توجه به چیزهایی که به طور جدی با این نسخه. این روزها تولید کنندگان نیاز به بیش از یک مشخصات خوب ورق برای موفقیت است.

HTC Desire 20 Pro و U20 5G قیمت و تاریخ انتشار

به نظر می رسد که پس از همه, HTC U20 5G را وارد بازار بعد از میل 20 نرم افزار به عنوان در حال حاضر وجود دارد هیچ قیمت و یا تاریخ انتشار آن است. میل 20 Pro از سوی دیگر خواهد شد در فروش در تایوان (و تنها وجود دارد) در ژوئن 18. قیمت آن را تبدیل به تقریبا $300 دلار است. به طور مشابه قیمت Moto G Stylus می آید تنها با 4GB رم و 4000 mAh (اما stylus).

اگر HTC تا کنون تصمیم به بازگشت به آمریکا, آن ممکن است قادر به برنده شدن بیش از برخی از دست طرفداران با استراتژی مناسب. اما در حال حاضر بیایید ببینید که چگونه این دو گوشی خواهد شد و پذیرفته شده توسط مردم است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im