کمیته قضایی مجلس خواستار پاسخ امروز از مدیر عامل شرکت اپل تیم کوک و دیگر مدیران

فناوری بزرگ است تحت حمله از کنگره است. و در حال حاضر با توجه به Axios خانه ضد تراست محققان در حال دادن اپل الفبا آمازون و Facebook تا به امروز (سه شنبه, ژوئن 14th) برای پاسخ به محققان در مورد اینکه آیا آنها را شهادت در قوه قضائیه کمیته تحقیقات بیش از رقابت در صنعت فن آوری. Axios بود قادر به گرفتن یک نگاه در نامه فرستاده شده توسط کمیته قضایی مجلس برای فوق شرکت فنی دنبال اسناد و مدارک و پاسخ از مدیر عامل شرکت. این کمیته می خواهد به برگزاری یک جلسه با هر عامل در ماه جولای.

سیاستمداران می خواهید به آمده تا با قوانین ضد تراست کارگردانی در شرکت فنی

خانه بازی بیس بال با این غول تکنولوژی. این نامه ذکر است که این کمیته ممکن است موضوع احضاریه به منظور وادار شهادت و تولید اسناد اگر شرکت نمی منطبق هستند. آنتی تراست کمیته فرعی رئیس David Cicilline (RI-D) گفت: “این اسناد است که ضروری است برای تکمیل ما در حال انجام دو حزبی بررسی بازار دیجیتال. این فرایند مناسب برای تضمین تولید خود را.” این مدارک شامل مدارک که شرکت فنی تولید در حال حاضر برای دیگر تحقیقات و اسناد تولید شده داخلی است.

سیاستمداران شده اند و به دنبال توسعه جدید قوانین ضد تراست. شرکت فنی مانند گوگل متهم شده اند با داشتن انحصار در جستجو و تبلیغات آنلاین صنایع. و برخی از تولید کنندگان تلفن می گویند که گوگل آنها را وادار به تجهیز گوشی های خود را با مرورگر کروم و گوگل اگر آنها می خواهند به مجوز گوگل از نسخه اندروید. شما ممکن است به یاد بیاورید که در ماه ژوئیه گذشته, خانه ضد تراست فرعی و رئیس Cicilline صحبت با مدیران از اپل, آمازون, Facebook و گوگل در مورد رقابت در بخش تکنولوژی.
اپل است تحت حمله از راه آن انجام کسب و کار در فروشگاه App. به اصطلاح مالیات های اپل اجازه می دهد تا شرکت به 30 درصد کاهش از در برنامه خریدهای هستند که پله در اپل فروشگاه App خود را پلت فرم. و چون اپل اجازه نمی دهد که کاربران iOS به sideload برنامه های برخی از سیاستمداران و tech مدیران شکایت دارند که اپل نقض قوانین ضد تراست. سال گذشته در این زمان مدیر عامل شرکت اپل تیم کوک گفت که این شرکت انحصار نیست. او اشاره کرد که در حالی که شرکت می کند خود را 30%-35% از بازار گوشی های هوشمند آمریکا او می گوید که اپل بیش از حد بزرگ نیست و نیازی به شکسته شود تا به واحدهای کوچکتر.

طبخ نظرات سال گذشته نیست آدرس های دیگر قلدری تاکتیک است که اپل می تواند جرم ارتکاب. در سپتامبر گذشته کاشی شکایت کرده است که اپل متوقف شد فروش خود را ردیابی محصولات و “فلج” محل آن-قابلیت ردیابی در iOS. نه اتفاقا اپل قرار است به معرفی خود در رقابت AirTags محصول در سال جاری احتمالا به زودی به عنوان هفته بعد وقتی که WWDC لگد کردن. و بنیانگذار music streamer Spotify, Daniel الک معروف متهم اپل در سال گذشته از داشتن یک مزیت غیر منصفانه است. زیرا از 30% “اپل ” مالیات” Spotify است و نه در شرایط برابر در فروشگاه App اپل را اپل موزیک. Spotify در گزینه ها به رویه در 30 درصد مالیات و اجازه دهید کاربران iOS برای آن پرداخت و یا ضربه زدن به حاشیه های آن. بزرگترین music streamer تصمیم گرفت در سابق قرار می دهد که آن را در یک نقطه ضعف رقابتی با اپل موسیقی در فروشگاه App.

اما به عنوان اپل خود را با اشاره به یک سال پیش از “مالیات” آن را شارژ Spotify آثار را تا 15 درصد (30%) در تنها 680,000 مشتریان. این Spotify کاربرانی که از تبدیل آگهی رایگان پشتیبانی خدمات برای عضویت در حق بیمه با استفاده از اپل در نرم افزار سیستم پرداخت (iAP) بین 2014-2016. 30% “مالیات” قطره را به 15 درصد در سال پس از سال اول. و کسانی که به روز رسانی به Spotify در حق بیمه از خدمات آن رایگان ردیف پس از سال 2016 شد و دیگر قادر به پرداخت هزینه اشتراک خود را در داخل برنامه ذخیره بنابراین اجتناب از 30% مالیات های اپل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>