کسی که کمک کرد تا ریشه کن کردن آبله چیزی برای گفتن در مورد کوروناویروس

در سطح, آخرین coronavirus به روز رسانی ما همچنان گریم روند با بیش از 15 میلیون coronavirus موارد در حال حاضر پ

توسط EMROOZTAFAHOM در 3 مرداد 1399
  • در سطح, آخرین coronavirus به روز رسانی ما همچنان گریم روند با بیش از 15 میلیون coronavirus موارد در حال حاضر پس از تأييد در سراسر جهان است.
  • اپیدمیولوژی لری درخشان دکتر که کمک به ریشه کن کردن آبله داده می شود, یک مصاحبه جدید است که به یک راه حل جامع ارزیابی دقیق از جایی که ما در این مرحله از بیماری همه گیر کوروناویروس.
  • خط پایین: اخبار همه بد نیست و وجود دارد برخی از این دلیل برای خوش بینی.

وجود دارد خیلی خبر بد وجود دارد و بسیاری از نفس سرفصل های ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس که سوارکار اسب دوانی شدن برای جلب توجه ما هر روز که از آن آسان است برای دریافت غرق عظمت آنچه اتفاق می افتد در حال حاضر. حتی ساده, واقعی, اظهارات از محترم بهداشت منابع مانند کاخ سفید مشاور بهداشت Dr. Anthony Fauci از جمله اعتقاد خود را که coronavirus احتمالا همیشه نمی تواند به طور کامل ریشه کن از جهان — آن را فقط به یک مطلب در یک جریان از خرد کردن, اخبار, به ویژه هنگامی که این ویروس صعودی در سراسر کشور و سایر نقاط جهان است که به دنبال در تاسف و بسیار وجود دارد از یک نور در انتهای تونل در لحظه.

آن را سالم به واقع متوقف کردن به عنوان آنجا که ممکن است و به خودتان یادآوری کنید از خبر خوب در حال حاضر هر چند دلیل این همه بد نیست آن را باور یا نه. برای مثال وال استریت ژورنال گزارش شده است که آنفولانزا اساسا محو شده است در نیمکره جنوبی. چرا ؟ دلیل واضح است زمانی که شما در مورد آن فکر می کنم — اقدامات پیشگیرانه مردم با استفاده از برای محافظت از خود در برابر coronavirus نیز شما را امن نگه دارید از آنفولانزا. (البته همه چیز می تواند فقط به عنوان به راحتی حرکت می کند راه دیگر. کارشناسان در حال حاضر coronavirus موارد و آنفولانزا زیر مدار موازی, اما این همچنین بدان معنی است که اگر یک منطقه برطرف راه در coronavirus کاهش است که می تواند باز کردن درب برای بیشتر آنفولانزا موارد).

در ضمن اپیدمیولوژی لری درخشان شده است چیزی از یک نفس هوای تازه به نظر من به خاطر او شده است یک منبع از چیزی است که ما بدست نزدیکی به اندازه کافی از آنجا که شیوع این رمان coronavirus محرومیت چند استثنا از جمله دکتر Fauci: مستقیم صحبت از یک منبع معتبر و اختلاط صاف و پوست کنده و ناراحت کننده حقیقت با دلایل احساس امیدوار.

او به برخی از دومی در ظاهر در در حباباین پادکست از سابق اوباما در سلامت رسمی اندی Slavitt. "ما رو واقعا بد coronavirus" درخشان می گوید در کلیپ زیر, قبل از, هشدار می داد: "این فقط یک ویروس است. این فقط یک گونی RNA احاطه شده توسط یک دسته از چربی است و هیچ نزدیک ... ما باهوشتر از آن است. علم ما بهتر از آن است." ما را به "پا زدن آن را به زباله دانی تاریخ" او می افزاید: "زمانی که ما در جمع ما عقل درباره ما."

سیمیدر ضمن با درخشان (که این مجله به عنوان توصیف "دکتر که به شکست آبله در علاوه بر این به او شده داشتن یک مشاور در سال 2011 فیلم Contagion — بیشتر در مورد که در یک لحظه) برای مصاحبه ای که همه آن را مدیون خود را به عنوان خوانده شده. آن را در دسترس در اینجا.

از یک طرف او می گوید: او نمی شود شگفت زده اگر ما به بیش از 2 میلیون مرگ و میر در سراسر جهان از coronavirus (ما در کمی بیش از 625,000 که از زمان نوشتن این مقاله). از سوی دیگر درخشان می گوید سیمی: "شما واقعا می تواند خوش بینانه است که علم در حال حرکت در سرعت ناشناخته را قبل از. فقط به عنوان ویروس در حال رشد نمایی علم نمایی در حال رشد است. MIT ثبت بیش از 20 ، 000 مقاله علمی است که بر روی ویروس. ما یک صفحه از دره سیلیکون و ما تبادل پول برای سرعت. و ما در حال انجام کارهایی در حال حاضر به صورت موازی به جای در دنباله."

در مورد اینکه آیا او باز می شود بسته تحویل در خانه حق دور و یا قرنطينه آنها برای ترس از ویروس: "اگر شما نگاهی به چیزهایی که ما نگران مانند آمازون جعبه که می آید به این واقعیت که این ویروس می تواند انجام این کار به این معنی نیست که آیا انجام این کار است. من نمی اسکراب مواد غذایی من در همه. اگر آمازون جعبه می آید من آن را باز کنید حق دور. من بیشتر نگران چهره به چهره انتقال ..."

به اندازه کافی عجیب درخشان اضافه شده که دو نفر از دوستان خود که مشغول به کار در سرایت فیلم رو coronavirus. یکی از آنها یک دانشمند ارشد مشاوره در این فیلم و دیگر این بود که فیلمنامه. بسیاری جذاب تر خیلی چیزهای مانند که در سیمی مصاحبه بالا.

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن