گوگل صفحه 4 بمب گذاری و دو کلید execs در حال حاضر سمت چپ شرکت

اصلی گوگل صفحه مواجه شد با سپاس از هر دو داوران و مصرف کنندگان زمانی که آن را ضربه قفسه در اواخر سال 2016. پیکسل 2 بر ساخته شده است که موفقیت اولیه سال بعد و کمک به رشد صف این سهم بازار در ایالات متحده است.
همه چیز در زمان به نوبه خود برای بدتر در سال 2018 وقتی صفحه 3 موفق به گرفتن توجه مانند سلف خود که به ناچار منجر به فروش قطره. در حال حاضر داده های جدید نشان می دهد که گل سرسبد صفحه 4 سری انجام شده است حتی بدتر.

گوگل تنها به فروش 2 میلیون پیکسل 4 واحد در شش ماه

در گسترده گزارش منتشر شده توسط اطلاعات امروز اخیر بازار داده ها توسط IDC مربوط به Q4 2019 و Q1 سال 2020 بود اشاره کرد. این نشان می دهد که گوگل تنها حمل حدود 2 میلیون ترکیب صفحه 4 صفحه 4 XL واحد تا پایان ماه مارس پس از تقریبا شش ماه از فروش.

گوگل روانه بازار تقریبا 3 میلیون پیکسل 3a و صفحه 3a XL گوشی های هوشمند در طول شش ماه اول در دسترس بودن خود را زیر انتشار در مارس 2019. آن را نیز به فروش می رسد قابل توجه 3.5 میلیون صفحه 3 flagships در دو چهارم با وجود ولرم پاسخ از مشتریان.

سهم بازار گوگل صفحه سری در ایالات متحده در حال حاضر هنوز مشخص نیست اما IDC معتقد است صف اختصاص تنها 3 درصد از فروش در بازار سال گذشته است. حتی ال جی است که تلاش برای چندین سال در حال حاضر حساب برای حدود 8 ٪ از بازار است.

بازگشت در سال 2017, سر, سخت افزار Rick osterloh را بازتوییت کرد خود نشان داد امیدواریم که صفحه خط انتقال از یک محصول به یک جریان اصلی گوشی های هوشمند سری توسط 2020. اما پس اخیر زیر اخیر 43 درصد فروش کاهش دستیابی به این هدف در حال حاضر به نظر می رسد بسیار بعید است.

برای این اتفاق ظرف دو سال آینده صفحه 4a و صفحه 5 به احتمال زیاد برای تبدیل شدن به تعجب سر و صدا بازدید. متاسفانه پتانسیل موفقیت به تازگی پیچیده شده است.

گوگل از دست داده است دو کلید صفحه مدیران در ماه های اخیر

گذشته از فروش ضعیف این صفحه سری 4 نیز منجر به شکاف داخلی در گوگل. قبل از flagships تا به حال حتی خود اولین Rick osterloh را بازتوییت کرد ابراز ناامیدی خود را با برخی از تصمیم گیری در یک جلسه.

به طور خاص از سخت افزار بود ناراضی با عمر باتری. پس از دو کلید مدیران ارشد درگیر با صفحه سری از ابتدا انتخاب کرده اند به ترک گوگل.

ماریو کیروش چپ Hewlett-Packard برای پیوستن به گوگل در سال 2005. او در چندین محصولات سخت افزاری از جمله اولین گوشی های هوشمند اندروید در سال 2010 برگزار شد و عنوان صفحه مدیر کل.

کیروش گزارش انتقال به یک مطلب مجزا نقش مشاوره سوندار پیچای مدیر عامل شرکت گوگل در ماه اوت قبل از خروج از شرکت به طور کامل در ماه ژانویه است.

Marc Levoy متفکر پشت پیکسل دوربین به دنبال کیروش در آوریل سال 2020 است. دومی پیوست, این شرکت در سال 2014 و کمک به توسعه محاسباتی عکاسی فن آوری که منجر به HDR+ تصویر, حالت شب و دید.

Levoy همچنین مشورت با Google Glass تیم در دوربین برای هدست و رهبری یک پروژه در دانشگاه استنفورد که در نهایت تبدیل به نمای خیابان نقشه های گوگل است.

کیروش از پیوست امنیت سایبر شرکت Palo Alto Networks و Levoy هنوز برای اعلام بعدی خود تلاش. اما از دست دادن هر دو کارکنان در فضای دو ماه است که قطعا یک ضربه بزرگ به گوگل.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im