Google صفحه اصلی است که در نهایت مرده اجازه عاقبت شایعه بازی شروع

فقط در مورد آن را کاملا روشن چند هفته پیش که قادر به ضربه محکم و ناگهانی گوگل صفحه اصلی در کاهش قیمت از $29 منحصر به فرد بود و unmissable با وجود فرصت های هوشمند بلندگو سن پیشرفته.

اگر شما احساس می کنید مانند شما کاملا باید به خود این چیزی که شما هنوز هم می توانید خرید آن را از B&H Photo Video یا Kohl’s, اما ما قطعا توصیه شما را به انجام این کار در 99 دلار قیمت دارد. در عوض, شما ممکن است بخواهید صبر کنید و ببینید چه گوگل در این خط لوله در شرایط جدید هوشمند بلندگو اطلاعیه ها. پس از همه این چاق سیلندر است که تقریبا چهار سال و حتی فوق لانه Hub حداکثر صفحه نمایش هوشمند است شروع به گرفتن کمی طولانی در دندان.
وجود دارد بسیاری از دلایل که چرا آمازون همچنان بلامنازع در بالای هوشمند بلندگو فروشنده صفوف و با طولانی شدن زمان غیبت دوم-gen صفحه اصلی گوگل بدون شک تأثیر درخواست تجدید نظر از این غول جستجو است کل محصول صف.
متاسفانه با Google I/O لغو این سال ما هیچ ایده زمانی که ما ممکن است در یک دستگاه به احتمال زیاد به اتخاذ لانه تجاری (یک راه یا دیگری) به طور رسمی اعلام کرد و تجاری منتشر شده است. این مطلب را در امکانات نیز اگر چه یک کیفیت صوتی ارتقا به نظر می رسد تقریبا تضمین شده است به عنوان یک طرح تعمیرات اساسی… برخی از مرتب کردن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de