کهکشان S21 (S30) می تواند کشتی بدون شارژر مانند آیفون 5G 12

گزارش ها نشان می دهد اپل ممکن است شامل یک شارژر در داخل آی فون 12 و آیفون 12 نرم افزار جعبه بعد از این سال. که تصمیم گیری شده است به شدت انتقاد در روزهای اخیر اما به نظر می رسد سامسونگ به زودی می تواند به دنبال در قدم به قدم.

سامسونگ ممکن است حذف شارژر از جعبه های بیش از حد

منابع صنعت صحبت به ET News ادعای سامسونگ این است که بحث در مورد برنامه ای برای حذف آداپتور برق از برخی از گوشی های هوشمند جعبه با شبکه گسترده ای از تامین کنندگان. شرکت کره جنوبی ساخته شده است تصمیم نهایی اما این تغییرات می تواند اجرا شود به عنوان به زودی به عنوان در سال آینده.سامسونگ گزارش معتقد است که این عرضه به مصرف بیش از اندازه کافی شارژر در طول دهه گذشته معنی اکثر خریداران دیگر نیاز به یک شارژر جدید و حمل و نقل آنها را با هر دستگاه تنها باعث بیشتر شدن زباله های الکترونیکی است.

در نهایت هر چند به طور بالقوه تصمیم بحث برانگیز پایین می آید به هر دو کوتاه مدت و بلند مدت سودآوری است. گوشی های هوشمند هزینه ها همچنان به رشد در هر سال و با مقدمه ای از 5G اتصال همه چیز سر به فلک کشید به تازگی.

این شرکت به شدت افزایش قیمت ها از آن شاخص در اوایل سال جاری به بازتاب این هزینه های بالاتر اما مشتریان به دور از تحت تاثیر قرار. با از بین بردن شارژر از جعبه های سامسونگ می تواند به طور موقت جلوگیری از انجام این کار دوباره در آینده ای نزدیک.

کهکشان S21/S30 می تواند برای اولین بار به کشتی بدون شارژر

اگر سامسونگ به جلو حرکت می کند با این برنامه های جدید که برای اولین بار دستگاه به کشتی بدون آداپتور برق در جعبه را به خوبی ممکن است متعلق به گل سرسبد کهکشان S21 یا Galaxy S30 صف است که با توجه به رسیدن در اوایل 2021.

خریداران این گوشی به احتمال زیاد دارای چندین شارژر دروغ گفتن در اطراف خود را از خرید قبلی. آنها همچنین تمایل دارند که بیشتر درآمد قابل تصرف به این معنی که حتی اگر آنها
لازم نیست که یک شارژر دستیابی به یک جدید نباید یک مشکل عظیم.

عدم قدرت آداپتور در نهایت باید بریزد پایین به کل کهکشان گوشی های هوشمند سری ، که باید به کمک سامسونگ قیمت گوشی های هوشمند خود را بیشتر رقابتی است که به ویژه مهم در بازارهای در حال توسعه مانند هند که در آن رقابت شدید است.

صعودی دیگر برای این شرکت است که می تواند افزایش فروش رسمی آن لوازم جانبی. پس از همه, با وجود افزایش قیمت بسیاری از مصرف کنندگان هنوز هم ترجیح می دهند به استفاده از رسمی لوازم جانبی به جای آنهایی که شخص ثالث.

خواهد Samsung حفظ و یا حذف گوشی?

وجود دارد هیچ کلمه ای در مورد اینکه آیا سامسونگ نیز به دنبال به طور بالقوه از بین بردن earbuds از گوشی های هوشمند خود جعبه. اما صف خود را از گوشی بی سیم است نه کاملا به عنوان محبوب به عنوان AirPods بنابراین این شرکت می تواند به دست آوردن بسیاری از انجام این کار.

درست مثل شارژر این حذف خواهد شد و به احتمال زیاد اتفاق می افتد با محصولات بالا پایان برای اولین بار قبل از trickling پایین به مدل های ارزان تر اگر سامسونگ تصمیم می گیرد آن را می خواهد به انجام این کار.

توجه داشته باشید کهکشان 20 سری به نظر می رسد امن از حرکت

خوب در کوتاه مدت خبر این است که آینده سامسونگ توجه داشته باشید کهکشان 20 و توجه داشته باشید کهکشان 20 فوق العاده دومی که به تازگی به بیرون درز در زندگی عکس, به نظر می رسد امن از این تصمیمات. این بدان معناست که هر دو انتظار می رود که کشتی با سیمی گوشی و آداپتور برق را در جعبه.

البته این بدان معنا مشتریان را مجبور به پوشش هزینه های این گزارش قیمت امتیاز ظاهرا منعکس کننده که.

اگر اطلاعات به بیرون درز است که به اعتقاد سامسونگ توجه داشته باشید کهکشان 20 باید هزینه حدود €1,199 در اروپا و $1,199 در ایالات متحده است. حق بیمه سامسونگ توجه داشته باشید کهکشان 20 فوق العاده از سوی دیگر انتظار می رود که خرده فروشی در €1,449 در اروپا و $1,449 در ایالات متحده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>