Samsung Galaxy S10 سری ملاقات با تقریبا جهانی ستایش زمانی که برای اولین بار آن را راه اندازی در اوایل سال 2019 اما همین نمی توان گفت در مورد جدیدتر Galaxy S20 سری. که پذیرش فقیر نیز منجر به شدت ضعیف تر فروش است.

Samsung Galaxy S20 فروش پایین بیش از 30%

شرکت تحقیقات بازار Omdia نشان داده است (از طریق این Elec) که سامسونگ روانه بازار ترکیبی 8.2 میلیون واحد از حق بیمه Galaxy S20, Galaxy S20 Ultra و گلکسی S20+ در طول سه ماهه اول سال است. که مصادف با اولین سه هفته از فروش.حمل و نقل از جمله تعداد زیادی از گل سرسبد گوشی های هوشمند در کمتر از یک ماه است که قطعا موثر شاهکار و یکی است که به ندرت تکرار توسط رقیب آندروید تولید کنندگان. اما هنگامی که در مقایسه با قبلی Galaxy S ترکیب اولیه این آخرین تعداد فروش بسیار ناامید کننده است.

Samsung Galaxy S10 و کهکشان S10+ به تنهایی به فروش می رسد ترکیب 10.3 میلیون دستگاه در طول سه ماهه اول سال 2019. زمانی که کهکشان S10e محموله ها در میان این تعداد افزایش به حدود 12.5 میلیون واحد است.

در این سال یکی غیر عادی بود با توجه به COVID-19 همه گیر است که بدون شک تحت تاثیر فروش در بسیاری از بازارهای جهانی اما داده ها نشان می دهد که قیمت بالاتر امتیاز سامسونگ هدفمند را نیز متوقف مشتریان از ارتقاء.

محموله برای Galaxy S20 سری پایین تقریبا 35 درصد در مقایسه با زمانی که به نسل صف. جهانی گوشی های هوشمند بازار, برای, مرجع, کاهش یافته است 13 درصد در سه ماهه اول با توجه به بسیار دشوار فوریه در چین و تاثیر آن بر فروش بین المللی در ماه مارس است.

کهکشان S20+ محبوب ترین مدل

محبوب ترین گل سرسبد مدل از سامسونگ بود کهکشان S20+ با فروش 3.5 میلیون واحد از 5.2 میلیون واحد قبلی محبوب ترین مدل – کهکشان S10 – حمل سال قبل.

گوشی های هوشمند بود 9th, پرفروش ترین دستگاه در سطح جهانی در طول سه ماهه. این در آمد پیش از این بودجه Galaxy A30s اما در پشت آی فون 11 Pro, Galaxy A10s, آیفون, 11 Pro Max, آیفون, XR Redmi Note 8 Pro, Redmi Note 8, Galaxy A51 و آی فون 11 با دومی که بالاترین فروش مدل.

همانطور که برای سودآور 5G بازار گوشی های هوشمند گلکسی S20+ 5G محبوب ترین دستگاه های مناسب و معقول حاشیه با 3.5 میلیون واحد ذکر شده در بالا. Huawei Mate 30 و همسر 30 نرم افزار و به دنبال آن در مکان های دوم و سوم به ترتيب با 2.9 میلیون و 2.7 میلیون واحد است.

معلوم نیست اگر این کهکشان S20 و کهکشان S20 فوق العاده قرار داده شده در بالا پنج یا بیشتر پایین آنلاین. اما با توجه به بسیاری از Huawei فروش از چین آمده به نظر می رسد سامسونگ دارای سرب گسترده در سطح جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im