توجه داشته باشید کهکشان 20 اوج سامسونگ خطاهای استراتژیک

این مقاله ممکن است حاوی نظرات شخصی و از نظر نویسنده.

به عنوان مهم نقش به عنوان چین بهبود سریع بدون شک بازی در این قوی جهانی نشان از این بازار جدید رهبر سامسونگ نمی تواند مقصر تمام کاستی های آن در غرب اثر بیماری همه گیر کوروناویروس. حقیقت این است که کهکشان S20 خانواده بود که به سادگی به اندازه کافی هیجان انگیز برای دفع عمده کاهش کلی گل سرسبد تقاضا نهفته است که فروشندگان دیگر به یک مقدار حد کمتر.
شاید مهمتر S20 سه نفر نیز احساس نمی تصفیه شده به اندازه کافی به آن را توجیه عجیب ساختار قیمت گذاری با fugly ماژول دوربین در پشت Ultra مدل تا حد زیادی اثبات underwhelming و غیر معمول تعدادی از باگ ها و اشکالات فلج تجربه کاربر را در راه های مختلفی. خط پایین فوق العاده بالا پایان گوشی فهرستی منتشر شده در آغاز سال 2020 بود منفجر نشده اما از آنجا که صنعت تلفن همراه است که همیشه در حال تحول, در, دیوانه, سریع, سرعت, سامسونگ را فرصتی برای رفع چیزهایی که در کمتر از دو ماه.

کمتر گاهی بیشتر

به جای در نظر گرفتن شانس خود را و کار بر روی چیزی خاص برای پاک کردن متوسط حافظه از کهکشان S20 صف این شرکت به نظر می رسد تمرکز بیش از حد بسیاری از محصولات و بخش های بازار است. در تئوری که ایجاد شانس بیشتری برای این غول تکنولوژی به ایستادگی کردن و دریافت آن موجو اما در واقعیت آن را ممکن است به اشتباه به اتخاذ استراتژی در زمان اشتباه.

وجود دارد یک زمان و یک محل برای جاری شدن سیل صنعت با همه چیز شما را و پرتاب ایده ها در برابر دیوار برای دیدن آنچه که چوب اما در طول یک بیماری همه گیر است که تهدید به فلج زنجیره تامین در هر مرحله از راه در فرایند تولید از دستگاه های مانند توجه داشته باشید کهکشان 20 و 2 برابر آن را احتمالا عاقلانه به آزمایش بیش از حد. به ویژه هنگامی که گفت آزمایش نمی آوردن چیزی جدید به جدول.

مورد در نقطه, “به طور منظم” تبصره 20. این است که شروع به صدا بیشتر و بیشتر شبیه به یک سیراب به پایین توجه داشته باشید 20 Lite و یا توجه داشته باشید 20e نوع خواهد بود که کاملا خوب اگر سامسونگ می تواند پیدا کردن یک راه برای زدن یک برچسب قیمت معقول در شایعه 6.4 اینچ صفحه نمایش گوشی با یک تخت 60Hz صفحه نمایش. اما از آنجا که بعید به نظر می رسد, آن را سخت به توضیح دهد که چرا این شرکت است که چسبیده به دو مدل انتشار استراتژی است.
نیز وجود دارد هیچ نقطه ای از برچسب زدن توجه داشته باشید کهکشان 20+ به عنوان یک توجه داشته باشید 20 فوق العاده در حال حاضر که ما می دانیم که 108MP سنسور تصویربرداری و 100x “فضا زوم” ویژگی تا حد زیادی لقب. در واقع 100x قابلیت نیست حتی آینده چه خواهد شد و این یک “فوق العاده” دستگاه ؟

اصلاح چربی!

البته که همه چیز نیست سامسونگ قصد دارد به پرده در چند ماه آینده و در حالی که من قطعا به عنوان هیجان زده به عنوان آینده, مربوط به اینده, با تکنولوژی دوست پسر برای Galaxy برابر 2 من هم نا امید به شنیدن موجودی ممکن است محدود شود تا 2021. یک بار دیگر COVID-19 مشکوک مقصر این وضعیت است, اما در برخی از نقطه این احساس که ما نیاز به نگه داشتن شرکت حداقل تا حدی مسئول این همه تاخیر rollouts و تولید محدودیت.
آن را مانند هر کسی انتظار می رود این واکسن به صورت آماده و یا ویروس به ناپدید می شوند در حال حاضر پس از سامسونگ واقعا باید فکر جلو و سعی کنید به پایان در این محل است. بدیهی است که من هیچ ایده دقیقا همان چیزی است که برگزاری این توده-تولید از هر دو Galaxy برابر 2 و Galaxy Z تلنگر 5G اما چیزی به من می گوید این مسائل می تواند به حداقل کاهش می یابد با پرش دوم مدل و فوق توجه داشته باشید کهکشان 20 (Lite).

این تصویر. یک آنلاین-تنها بستهای رویداد در اوایل ماه اوت پیش نمایش یک توجه داشته باشید کهکشان 20 مدل با شایعه طراحی و مشخصات توجه داشته باشید 20 فوق العاده و عاقبت به اصلی Galaxy برابر جلوتر از دو مشترک (بزرگ و گسترده) تجاری اولین چند هفته پس از آن.
می تواند سامسونگ را کشیده چیزی شبیه به آن ؟ من کاملا فکر می کنم تا. آیا ما از دست رفته سیراب به پایین توجه داشته باشید 20 نوع و 5G-فعال Z تلنگر با یک پردازنده سریعتر? مسلما نه. راستش آیا شما تا کنون شنیده ام کسی شکایت در مورد “متوسط” قدرت یا 4G LTE سرعت موجود Galaxy Z تلنگر ؟ من فکر نمی کنم.

اما بیشتر وجود دارد

بیشتر اضافی محصولات رود منتشر خواهد شد در آینده نزدیک, است که از جمله دو کهکشان S7 انواع (به دلایلی) و یک جفت از عجیب به شکل واقعی بی سیم از earbuds. این است که من نمی فهمم چرا سامسونگ نیاز به رول کردن یک رقیب مستقیم برای AirPods Pro با فعال لغو سر و صدا بر روی عرشه, اما من واقعا فکر نمی کنید که چرا کهکشان جوانه های زندگی را به نگاه مانند آن است. علاوه بر این ، کهکشان جوانه+ هستند لعنت نزدیکی کامل حتی بدون ANC بنابراین این شرکت می تواند داشته باشد قطعا گرفته شده زمان خود را با نسل بعدی.
بله سامسونگ, شما می توانید یک استراحت از زمان به زمان و کار بر روی یک دستگاه دیگر به منظور بهبود و اصلاح طراحی آن است. که شامل تب S7 و S7+ که نگاه تقریبا یکسان به کهکشان S6 و حتی کهکشان دیده بان 3.

فقط به خاطر وجود دو iPad Pro اندازه این بدان معنا نیست که بهترین راه برای تهدید اپل بازار تسلط است برای قرار دادن کمیت بر کیفیت است. در ضمن این کهکشان دیده بان 3 نام است و نه کسی را فریب دهد. این چیزی که به نظر می رسد خیلی افتضاح مانند کهکشان دیده بان 1 و اگر مانیتورینگ ECG و سقوط قابلیت تشخیص نیست, فعال کردن جعبه یک ماه اوت آزاد احساس می کند کاملا بیهوده است.

همه در همه, آن را فوق العاده آزار دهنده برای دیدن سامسونگ بر روی خلبان اتوماتیک آماده به سیل فروشگاه با محصولات آن نیاز به خم کردن چوب به آن معمول برنامه ها و استراتژی های به جای گوش دادن به سرعت در حال تغییر خواسته های مصرف کنندگان ضربه سخت توسط هر دو سلامت و بحران اقتصادی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de