در حالی که ما شنیده ایم یک 108MP سنسور شایعه قبل از در حال حاضر می آید یک مماس تایید که توجه داشته باشید کهکشان 20+ ورزش خواهد periscope زوم دوربین نیز هست. اینکه آیا یا نه آن را به همان دقیق ماژول است که در کهکشان S20 فوق العاده 5G باقی مانده است دیده می شود, اما شما خواهد شد برخی از ستارگان بزرگنمایی از توجه داشته باشید 20 سری به عنوان به خوبی.

مردمی از GalaxyClub که در مورد نهایی 108MP HM1 سنسور دوربین در تبصره 20+ در حال حاضر دریافت تایید برای “periscope زوم” دوربین بر روی گوشی با “اپتیکهای.” این می تواند به معنای یک چیز فضای زوم به عقب خواهد بود در تابستان ،

فضای زوم دوربین در Galaxy Note 20 به علاوه?

خوب نیست خیلی سریع به عنوان نشت گربه هشدار داده است که سامسونگ را از خندق 100x فضای زوم حیله برای توجه داشته باشید سری به این معنی است که ما ممکن است متفاوت دو تن دوربین “جزیره” در بازگشت از آنچه در S20 فوق العاده حداقل تا آنجا که چاپ نگران هستند.

بنابراین کوه در می رم توجه بیش از 20 باید آشکار یک سورپرایز طراحی – مرگ 12MP دوربین هایی که سامسونگ استفاده شده است برای چند سال در حال حاضر, قبل از S20 سری آمار نوار. با توجه به این که حتی میانی کهکشان A71 می آید با یک 64MP دوربین اصلی در حال حاضر ما خواهد بود کاملا befuddled اگر سامسونگ تصمیم چیزی کمتر از کهکشان S20 فوق العاده را 108MP سنسور برای بالا پایان توجه داشته باشید 20+.

ایضا برای 48MP periscope دوربین فوق العاده و حتی آن 12MP ultrawide زاویه که البته با اسمی رزولوشن پایین تر از 16MP چشم انداز و عکس گروهی تیرانداز توجه داشته باشید 10+ تا 40 درصد بزرگتر پیکسل در حال حاضر.

در غنی کیت دوربین کهکشان S20 فوق العاده است به طوری futureproof که از آن می تواند به طور مستقیم منتقل می شود توجه داشته باشید 20 خط به عنوان به خوبی. کجا که ترک شایعه سنسور اضافی که کمک خواهد کرد که جلوگیری از کهکشان S20 فوق العاده تمرکز بر مسائل باقی مانده است که باید شنیده شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de