گل سرسبد قتل OnePlus تلفن همه را در انتظار است در نهایت تقریبا در اینجا

  • OnePlus تایید کرد که آن را به انتشار یک خط جدید از گوشی های هوشمند مقرون به صرفه به زودی به احتمال زیاد با شروع نورد که به بیرون درز کرده چند بار در هفته های اخیر.
  • در خصوصی Instagram account, وان پلاس اشاره کرد که تلفن خواهد شد و نشان داد در ماه جولای.
  • وان پلاس گوشی های بدست گران تر در سال های اخیر به عنوان فن آوری بهبود یافته است اما وان پلاس نمی خواهید به از دست دادن بازار است که با قرار دادن آن بر روی نقشه.

OnePlus پشت سر هم بر روی صحنه در سال 2014 با گوشی های هوشمند خود را و به طور مداوم حضور در این صنعت بوده است. با دستگاه های با کیفیت و قیمت مناسب, وان پلاس موفق به حک کردن تو رفتگی در دیوار برای خود نگه داشته است تا مشابه انتشار برنامه که از برندهای برتر, نورد از حداقل دو flagships یک سال است. اما به عنوان فن آوری پیشرفته و ویژگی های جدید اضافه شده است, قیمت ها به طور پیوسته علامت تا با 2020 را وان پلاس 8 Pro با شروع در $899 — دور ترین وان پلاس تا کنون به اتهام برای یکی از گوشی های در راه اندازی.

به عنوان OnePlus flagships گران شد, شایعات, وان پلاس در گوشی بیشتر آشنا قیمت ها شروع به گسترش از وان پلاس 8 Lite به OnePlus زهرا به عنوان بیشتر و بیشتر شواهد ظهور آنلاین OnePlus ماند سکوت, اما در روز سه شنبه مدیر عامل شرکت Pete Lau در نهایت تایید کرد که در گوشی های ارزان تر هستند و در واقع در آثار.

در اینجا چیزی است که Pete Lau تا به حال گفت: در OnePlus انجمن: “امروز من بسیار هیجان زده تا اعلام کند که ما در حال آوردن این حق بیمه گل سرسبد تجربه است که شما آمده ام به انتظار از وان پلاس به یک گوشی مقرون به صرفه محصول خط. من می دانم که این چیزی است که بسیاری از شما مایل است برای یک مدت زمان طولانی است.”

لاو به نام خاص هر دستگاه است که بخشی از این خط محصول جدید و نه او تایید هر یک از این شایعه شده است که شناور در اطراف, اما او گفت که این شرکت عرضه خواهد شد اولین دستگاه منحصرا در اروپا و هند هر چند OnePlus نگاه کنید به آنها را به شمال امریکا “در آینده نزدیک است.”

Lau همچنین اعلام کرد که پل یو که منجر سخت افزار توسعه برای چند دیگر OnePlus flagships منجر خواهد شد این محصول جدید تیم. و این که همه ما قادر به اینسو انسو جمع کردن از فروم پست اما Lau همچنین با اشاره خوانندگان در جهت خصوصی Instagram حساب با دسته “OnePlusLiteZThing” برای جزئیات بیشتر. یکی از پست ها در پروفایل شامل یک پیام را در کد مورس است که پس از ترجمه می خواند “جولای.”

آن را برای تلفن های موبایل مانند اعلام اولین مقرون به صرفه گوشی وان پلاس محصول جدید خط در حال آمدن است در ماه آینده, بنابراین ما نمی خواهد که به صبر طولانی برای تایید رسمی. در ضمن عکس زیر به اشتراک گذاشته شده در توییتر در اوایل امروز و به نظر می رسد نشان می دهد که یکی از گوشی های جدید خواهد شد به نام Nord:

قبل از این نشت رسمی وان پلاس هند حساب توییتر فاسد در یک صدای جیر جیر که به سرعت حذف شد که نشان داد که Nord توسط OnePlus اعلام خواهد شد در ژوئیه 10. در تمام احتمال, نکات از تیزر Instagram حساب تایید خواهد شد با این جزئیات در روزهای آینده و هفته.

یعقوب آغاز شده پوشش تصویری بازی ها و فن آوری در دانشگاه به عنوان یک سرگرمی است اما آن را به سرعت تبدیل شد به او روشن که این چیزی بود که او می خواست به انجام این کار برای زندگی. او در حال حاضر ساکن در نیویورک نوشتن برای BGR. او پیش از این کار منتشر شده را می توان در TechHive, VentureBeat و بازی بیهوده گویی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>