اول ما 5G جوایز گسترش ثروت بین Verizon, T-Mobile و AT&T

شده اند وجود دارد بسیاری از گزارش های مقایسه و متضاد اوایل 5G خدمات از امریکا بالای حامل های بی سیم از دیدگاه های مختلف و در سراسر مناطق مختلف و بازار را با هم در ماه های اخیر اما برای اولین بار Opensignal ارائه مجموعه ای از جوایز قبلا این سایت متعلق به شبکه 4G LTE.

پس از انجام عظیم 16 میلیارد گیری یا چیزی نزدیک به 2.5 میلیون دستگاه بین مارس 16 و 13 ژوئن مشهور تلفن همراه شرکت تجزیه و تحلیل است که امروز آماده به نام ملت اپراتور پیشرو در نظر 5G سرعت دانلود و همچنین به عنوان 5G در دسترس بودن بالا سگ و شاید مهمتر از قهرمان سرعت دانلود تجربه بخش به عنوان دور به عنوان 5G کاربران نگران هستند.

هیچ جایزه برای حدس زدن کاملا قابل پیش بینی برندگان دو نفر از کسانی که دسته ها با یک سوم در واقع تولید قطعا شگفت انگیز و معنی دار کراوات, ما می خواهم به بحث و تجزیه و تحلیل اولین و مهمترین.

AT&T است که با نگه داشتن Verizon در برترین متریک

هنگامی که صحبت کردن در مورد بزرگترین 5G پیشرفت و قابل توجه مربوط به دستاوردهای ما در شبکه تلفن همراه اپراتورها در سال گذشته و یا پس اکثریت قریب به اتفاق صاحب نظران صنعت و تحلیلگران بازار شده اند به طور منظم ستایش Verizon و T-Mobile در حالی که گاهی اوقات به با حداکثر سرعت دویدن محترم اشاره و یا انتقاد و یا نادیده گرفتن AT&T در دسترس نباشد.

که به دلیل Ma بل اولیه 5G اجرای استراتژی به نظر می رسید پراکنده و unfocused و فاقد هر دو بزرگ قرمز تعهد به سرعت خالص و قرمز تعیین به پتو کل کشور با کم باند طیف.

اما آن را در حال حاضر به نظر می رسد که AT&T بوده است قادر به حمله به یک غیر منتظره تعادل خوبی بین 5G با سرعت و در دسترس بودن آماری بستن Verizon برای کسب مقام اول در “دانلود با سرعت تجربه – 5G کاربران” نمودار. این یک کار بسیار پیچیده تر از ارزیابی زمان در دنیای واقعی تجربه کاربر از یک روش ساده اندازه گیری دمای 5G سرعت با در نظر گرفتن زمان واقعی صرف شده در 5G و همچنین متوسط 4G LTE دانلود شماره لذت می برد توسط 5G کاربران در هنگام کاهش داد و به همراه استاندارد است.

Verizon و T-Mobile قابل پیش بینی تقسیم خام و سرعت 5G در دسترس بودن عناوین

فقط در مورد شما شده است زندگی زیر یک سنگ برای گذشته 14 ماه این آخرین در عمق Opensignal گزارش می کند یک کار پر زرق و برق از برجسته کردن نقاط قوت و ضعف Verizon و T-Mobile را کاملا متفاوت 5G استراتژی.

قرمز بزرگ در زمان بسیار بزرگ را در mmWave تکنولوژی انتخاب برای ارائه بزرگ با سرعت و ارتقاء برای یک تعداد انگشت شماری از کاربران به اندازه کافی خوش شانس برای به دست آوردن و حفظ فروزان سریع 5G سیگنال. این رویکرد نه تنها منحصر به فرد در سطح ملی بلکه در سطح بین المللی نیز اجازه می دهد ورایزون 5G کاربران به تجربه “سریعترین میانگین 5G سرعت است که Opensignal دیده است تا به امروز بر روی هر حامل در سراسر جهان است.”
درست است که ورایزون در جهان است بهترین حامل وقتی که می آید به طور متوسط 5G سرعت اما متاسفانه می شود که تا حد زیادی بی معنی عنوان اگر شما نیز نظر خود را ملال انگیز 0.4 درصد در دسترس بودن نمره. که حتی معنی بزرگ قرمز را 5G شبکه را پوشش می دهد 0.4 درصد از کشور است که در واقع می تواند یک بهبود بزرگ بیش از امروز تعداد واقعی اما نه که ورایزون 5G کاربران صرف دوام 0.4 درصد از وقت خود را متصل به 5G.

که واقعا رقت انگیز رقم در مقایسه با T-Mobile را قوی 22.5 درصد در دسترس بودن نمره و حتی Sprint و AT&T را 14.1 و 10.3 درصد مارکس در همان متریک.

البته که نمی توان ورایزون 494.7 مگابیت در ثانیه 5G با سرعت متوسط کمتر ذهن دمیدن اما در حالی که T-Mo با دقت ابداع طرح به ادامه و تقویت آن 5G در دسترس بودن و سرعت در شماره های بعدی ماه و سال با کمک با حداکثر سرعت دویدن اواسط باند طیف و این “کیک لایه” استراتژی بزرگ قرمز به نظر می رسد بیشتر گیر شرط بندی در اسب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>