اولین OnePlus واقعی بی سیم از earbuds به احتمال زیاد در آغوش همه AirPods مقایسه

بسیار شبیه به اپل و یا آی پد 2016-منتشر شد AirPods بودند مشروع صنعت پیشگامان زیر را در صدای پای بسیاری دیگر درست بی سیم از earbuds از شرکت های دیگر, اما آنها بدون شک تغییر بازی خوب به سرعت در حال گرفتن شارژ یک رشد سریع بخش بازار است که هنوز هم گسترش در یک اصل بی نظیر سرعت.

داده اپل باور نکردنی “hearables” تسلط, آن را سخت به مقایسه هر واحد جدید TWS (واقعی بی سیم استریو) محصول است که می آید با آن نسبی معادل از AirPods, نمونه کارها, اما در حالی که اکثر شرکت ها سعی کنید به هدایت از بودن بیش از حد آشکار در استخراج الهام از کوپرتینو مبتنی بر رهبران بازار یک نام تجاری به نظر می رسد غیر منتظره ای مشتاق در آغوش هر و همه مقایسه.
جای تعجب نیست که ما در حال صحبت کردن در مورد وان پلاس که در واقع یک جهان بسیار کمی عمده فروشندگان گوشی های هوشمند که هنوز به پرده یک جفت مرسوم واقعی بی سیم از earbuds. شایعه است که در آستانه تغییر است و با توجه به برخی از اطلاعات تازه حفر شده توسط همیشه مدبر مردمی در بیش از XDA توسعه دهندگان این شرکت احتمالا مقرون به صرفه rookie TWS تلاش ممکن است به نام OnePlus غلاف.
که به معنی غیر متعارف چینی با نام تجاری خواهد شد یک بار دیگر شنا در برابر جزر و مد snubbing یک روند تنظیم و به دنبال آن هر کس از سامسونگ به گوگل آمازون مایکروسافت و Huawei توسط امید بستن برای یک نام به احتمال زیاد به علت کمی اختلاف (و تولید برخی از تبلیغات رایگان) به جای رفتن قابل پیش بینی OnePlus جوانه مسیر.

البته اپل خود را نمی کند هر بخش کوچک از AirPods نام مورد (فکر می کنیم) بنابراین OnePlus بعید است به شکایت کرد اگر آن را تا پایان با استفاده از یک نام است که به مراتب از اچ در سنگ برای هم بودن. علاوه بر این ما هستیم خیلی بیشتر علاقه مند در چگونه OnePlus غلاف خواهد نگاه و صدا هر دو جزئیات آن تا حد زیادی در هوا. تصاویر ما از آینده واقعی بی سیم از earbuds بسیار عمومی, بدیهی است که, نه گفتن داستان کامل چقدر این شرکت را “قرض” از موفق ترین تولید کننده “hearable” دستگاه های.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>