اولین coronavirus واکسن دریافت کننده فقط شکست سکوت خود

  • یک coronavirus آزمایش واکسن به نظر می رسد برای نشان دادن برخی از نتایج امیدوار کننده با توجه به تولید کننده Pfizer.
  • دادگاه بنا به گزارش ها نشان می دهد که این واکسن باعث شده است بدن به تولید آنتی بادی در همان راه آن را اگر یک فرد آلوده شدند.
  • دو سو کور محاکمه ادامه خواهد داد اما ما نباید انتظار یک واکسن باید به آسانی در دسترس تا 2021.

اجتماعی فاصله, ماسک پوشیدن و شستن دست ها همه گام های مهمی که همه ما باید به سرعت گسترش رمان coronavirus. روشن است در این نقطه است که ما تصمیم به “بازگشایی” بیش از حد به زودی و بسیاری از ایالات در حال حاضر شاهد تعداد بی سابقه ای از موارد جدید ستون سریع. واکسن می تواند به نوبه خود جزر و مد اما به عنوان ما شناخته شده در تمام طول در حال توسعه از جمله درمان طول می کشد زمان.

دیوید Rach بود که یکی از اولین کسانی که برای دریافت یک COVID-19 آزمایش واکسن. این بود که توسط دانشمندان در دانشگاه مریلند دانشکده پزشکی و Rach وضعیت شده و تحت نظارت در طول راه با این امید که این واکسن می تواند خود را تقویت سیستم ایمنی بدن با آنتی بادی است که مبارزه با ویروس پیشگیرانه. شرکت فایزر که توسعه واکسن می گوید: به نظر می رسد کار حداقل در حال حاضر.

Rach صحبت با WJLA و نشان داد که در اخیر شرکت گزارش تکمیلی این شرکت می گوید: واکسن تولید آنتی بادی در داوطلبان بدن در یک روش مشابه به کسانی که در واقع مبتلا به کوروناویروس.

“این هیجان انگیز از طرف یکی از شرکت کنندگان و دانشجوی کارشناسی ارشد تحصیل در رشته ایمونولوژی و همچنین هیجان انگیز در وعده واکسن در سال آینده و زندگی بازگشت به ظاهر عادی” Rach گفت. “من از زمانی که شرکت گزارش خود را اعلام و دوستان من آغاز شده pinging me on Facebook, ‘Oh تصویر خود را در اخبار دوباره!’ و من مانند صبر کنید چه اتفاقی افتاد ؟ وجود دارد یک جزء امداد دیدن است که آن را در واقع تولید نتایج است که واکسن تولید آنتی بادی است.”

این مهم است به یاد داشته باشید که در حالی که Rach اولین شرکت کننده او نه تنها یکی درگیر در این دادگاه و پس از ساختار کارآزمایی دوسوکور Rach نمی دانم که آیا یا نه او داده شد واکسن یا دارونما. این شرکت گزارش می گوید که محاکمه خود را در حال نشان دادن نتایج بنابراین اگر Rach دریافت واکسن — او فکر می کند او بر اساس یک واکنش او به شات دوم — او ممکن است یکی از اولین کسانی که در این سیاره به ایمنی در برابر COVID-19 بدون آلوده شدن.

در حال حاضر هنوز هم وجود دارد هیچ دلیلی برای این باور است که یک COVID-19 واکسن آماده خواهد شد برای توزیع گسترده قبل از اوایل 2021. محاکمه برای واکسن وقت قابل توجهی برای تکمیل حتی زمانی که آن را در حال “نوشته” توسط FDA بنابراین پوشیدن ماسک خود را تا زمانی که ما می توانید مطمئن باشید که ما همه گیری این بیماری همه گیر و حتی بدتر.

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از
گزارش دوم به او بازی اعتیاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net