اولین دستیابی به موفقیت coronavirus آنتی بادی دارو ممکن است در نهایت اینجا

  • یکی از اولین نام تجاری جدید مواد مخدر ساخته شده برای COVID-19 درمانی ممکن است بر اساس سورنتو را STI-1499 آنتی بادی.
  • این آنتی بادی 100% موفق در توقف رمان coronavirus از آلوده کردن سلول های سالم در شرایط آزمایشگاه.
  • در انتظار تصویب قانونی این آنتی بادی از مواد مخدر استفاده می شود می تواند در آینده به عنوان یک درمان مستقل و یا در ترکیب با سایر آنتی بادی است که می تواند مسدود SARS-CoV-2 ویروس.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

لحظه ای که ما پیدا کردن COVID-19 درمان است که واقعا موثر ما را ببینید رمان coronavirus با چشم متفاوت است. بله این ویروس بسیار مسری مبتلا و می تواند منجر به بیماری شدید و مرگ شود. اما داروهای موثر است که می تواند بلوک توانایی خود را برای آلوده کردن سلول ها و meds که می تواند به کاهش ديسترس تنفسی و التهاب را به نوبه خود بیماری جدید به یک عفونت است که ما باید یاد بگیرند که با زندگی می کنند.

چند تن از کارشناسان هشدار داده این هفته که رمان coronavirus در اینجا به ماندن است و ما ممکن است هرگز خلاص شدن از آن حتی زمانی که واکسن می رسند. اما تعداد فزاینده ای از گزارش جزئیات درمان های مختلف است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به منظور بهبود شانس بازیابی. برخی از آنها با تکیه بر مواد مخدر که توسعه داده شد و برای درمان شرایط دیگر. دیگران با استفاده از سلول های بنیادی است. و پس از آن وجود دارد پلاسما انتقال از بیمارانی که جان سالم به در COVID-19.

محققان همچنین در حال کار بر روی یک نوع جدید از مواد مخدر است که مربوط به پلاسما درمانی آنتی بادی مبتنی بر meds است که می تواند ارائه همان نوع حفاظت به عنوان یک انتقال پلاسما. در حال حاضر ما آموخته اند که یکی از این آنتی بادی قادر به مسدود کردن SARS-CoV-2 ویروس از اتصال به سلول ها ثابت کرده است که 100% موثر در آزمایشگاه.

رمان coronavirus متصل به سلول های انسانی از طریق افزایش پروتئین است که می تواند لینک به ACE2 گیرنده. پس از آن ویروس وارد سلول که در آن افتضاح به بار میآورد. سلول deciphers ویروس اطلاعات ژنتیکی برای ایجاد بیشتر و بیشتر نسخه از ویروس. سلول می میرد در این روند و جدید کپی به بدن منتشر می شوند که در آن آنها برای آلوده کردن سلول های دیگر و همچنان به تکرار.

سیستم ایمنی بدن را تشخیص عوامل بیماری زا و می تواند به مبارزه با آنها بسیار موثر است. بسیاری از مردم خواهد شد COVID-19 و هرگز آن را می دانم چرا که آنها هرگز حتی در حال حاضر هیچ نشانه ای. این بدان معناست که سیستم ایمنی بدن پاک virus قبل از آن می تواند عوارض و در نتیجه آنتی بادی قادر خواهد بود برای مقابله با این بیماری در آینده ارائه ایمنی در برابر COVID-19 ناشناخته دوره از زمان است. به همین دلیل پلاسما درمان کار می کنند. پزشکان استفاده از آنتی بادی از خیرین برای درمان دیگر بیماران با سیستم ایمنی ضعیف تر. اما تقاضا برای پلاسما به مراتب بیش از عرضه باشد و به همین دلیل آنتی بادی مونوکلونال داروها کار می کنند بهتر است.

سورنتو یکی از چندین شرکت کار در دستیابی به موفقیت در این نوع از مواد مخدر است. شرکت داروسازی پیدا کرده است چه آن را توصیف به عنوان “قوی ضد SARS-CoV-2 آنتی بادی” است که می تواند به طور کامل جلوگیری از ویروس از لینک دادن به ACE2 سلول ها در آزمایشگاه انجام شد. آنتی بادی به نام STI-1499 و سورنتو می گوید آن را قادر به ارائه 100% مهار این ویروس در سلول های سالم پس از چهار روز از جوجه کشی.

سورنتو اكران “میلیاردها آنتی بادی های اختصاصی خود G-MAB انسان کامل آنتی بادی کتابخانه” و شناسایی صدها نفر از نامزدها که می توانید با اتصال به S1 زير از SARS-CoV-2 سنبله پروتئین است. یک دوجین از آنها شده اند قادر به جلوگیری از تعامل بین S1 و ACE2.

STI-1499 ایستاده بود برای توانایی خود را به “به طور کامل مسدود و SARS-CoV-2 عفونت سلول های سالم در آزمایش است.” این شرکت می گوید که این ویروس خنثی شد حتی در پایین آنتی بادی دوز. این آنتی بادی به احتمال زیاد اولین آنتی بادی برای استفاده در HLB-سپر بادی کوکتل است که شامل ترکیبی از آنتی بادی به منظور مقابله با پتانسیل جهش از coronavirus. STI-1499 همچنین انتظار می رود به عنوان یک درمان مستقل در یک HLB-گارد مواد مخدر فرض آن را دریافت تصویب قانونی.

سورنتو را درخواست اولویت ارزیابی و بررسی سریع. آزمایش های بالینی را برای اثبات این آنتی بادی با این نسخهها کار فقط به عنوان به خوبی در بيماران به عنوان نشانی از آن را در شرایط آزمایشگاه.

فرض STI-1499 است که موثر و بی خطر سورنتو می گوید آن را قادر به تولید تا 200,000 دوز در هر ماه و این شرکت قصد دارد به 1 میلیون نفر از آنها در حالی که آن را در حال انتظار برای تایید FDA. ظرفیت تولید می تواند افزایش از طریق مشارکت برای دیدار با تقاضا است. اگر همه به خوبی می رود, STI-1499 ممکن است در میان برای اولین بار با نام تجاری جدید مواد مخدر توسعه یافته به طور خاص برای درمان COVID-19.


پزشکان تجزیه و تحلیل ریه در سی تی اسکن. منبع تصویر: استفانی LECOCQ/سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/شاتر

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود کتاب پزشکی

ایندکسر