اولین فضانوردان به پرواز در یک SpaceX کشتی فقط وارد قرنطینه

  • ناسا برای اولین بار crewed راه اندازی از خاک آمریکا در نزدیک به یک دهه است که به سرعت در حال نزدیک شدن است.
  • دو فضانورد راه اندازی خواهد شد به ایستگاه فضایی بین المللی روی یک SpaceX خدمه کپسول اژدها.
  • راه اندازی نهایی خواهد بود تظاهرات از خدمه اژدها قبل از این گواهی برای استفاده منظم توسط ناسا.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

یکی از ناسا مهم ترین اهداف راه اندازی فضانوردان از خاک آمریکا برای اولین بار پس از عصر شاتل فضایی — بسیار نزدیک به حال رسیده است. ناسا با همکاری SpaceX و بوئینگ برای آن Commercial Crew Program, آماده سازی هر دو شرکت با ساخت سفینه فضایی است که می تواند با خیال راحت و به سرعت تحویل فضانوردان به ایستگاه فضایی بین المللی. SpaceX اولین بار به خط پایان برسید اما عبور از آن را به معنی موفقیت به فضا پرتاب شد و سفر به مدار آزمایشگاه.

در حال حاضر با تنها چند هفته قبل از ترک مارس 27th, تاریخ پرتاب ناسا فضانوردان رابرت Behnken و داگلاس هرلی را وارد قبل از پرواز قرنطینه به اطمینان حاصل شود که آنها سالم باقی می ماند برای سفر و اقامت خود را روی ISS.

کلمه “قرنطینه” است که بیش از همه اخبار به تازگی به دلایل آشکار اما دو هفته انزوا فضانورد اواز یا موسیقی دو نفری را تحمل هیچ ربطی به با کوروناویروس. این سخت قرنطینه یک روال اندازه گیری طراحی شده برای اطمینان از دانشمندان نمی سقوط بیمار در طی ماموریت و یا حمل یک بیماری عفونی با آنها به فضا است.

که می شود گفت ناسا در نظر گرفتن برخی از مراحل اضافی برای اطمینان حاصل شود که coronavirus نمی تهدیدی برای راه اندازی و یا خدمه. ناسا می گوید هر بازدید کننده “خواهد شد به نمایش دما و علائم” قبل از اینکه اجازه دیدار با راه اندازی سایت و یا صحبت با خدمه. ناسا کارکنان خواهد شد که در مجاورت نزدیک به فضانوردان در طول پرواز آماده سازی را دریافت خواهد کرد دو تست ویروس قبل از اینکه مجاز به انجام وظایف خود است.

ناسا به عنوان شما ممکن است تصور کنید که بسیار هیجان زده به نهایت توانایی پرتاب فضانوردان به فضا خود را در آن شرایط است. تا به این نقطه آژانس فضایی آمریکا متکی است روسیه Roscosmos آژانس فضایی, خرید صندلی در روسیه موشک محدود برای ایستگاه فضایی. حالا فرض کنید این نهایی نسخه ی نمایشی ماموریت SpaceX خدمه اژدها می رود به عنوان برنامه ریزی شده ناسا را باید آزادی برای راه اندازی هر زمان که آن را بخواهد.

“Behnken و Hurley خواهد بود که اولین فضانوردان آمریکایی برای پرواز به ایستگاه سرنشین آمریکایی فضاپیمای پرتاب شده از خاک آمریکا از بازنشستگی برنامه شاتل فضایی در سال 2011” ناسا توضیح می دهد که در یک پست جدید در وبلاگ. “نسخه ی نمایشی-2 پرواز an end-to-end آزمون SpaceX خدمه سیستم حمل و نقل بخشی از NASA Commercial Crew Program. آنها در ملاقات با سفر 63 خدمه در حال حاضر در محل اقامت سرنشین در مدار آزمایشگاه: ناسا فضانورد کریس کسیدی و فضانوردان آناتولی Ivanishin و ایوان Vagner.”

منبع تصویر: SpaceX

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از
گزارش دوم به او بازی اعتیاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im