FCC لگد کردن T-Mobile قطع تحقیقات در حال انتظار برای شنیدن از شما

FCC رئیس Ajit Pai قرار دادن پول خود را که در آن دهان خود را است, راه اندازی هفته گذشته وعده داده شده در جریان تحقیقات به یکی از دیدنی ترین ما بی سیم شبکه از چند سال گذشته است. بدیهی T-Mobile رئیس جمهور از تکنولوژی نویل ری را توضیح فاجعه بار 15 ژوئن مسائل و نذر جدی است که این وضعیت نمی خواهد دوباره اتفاق می افتد نشده است به اندازه کافی برای قرار دادن Pai در سهولت.

در حالی که جنبه های فنی از سراسر کشور سلولی خاموشی ندارد به نظر می رسد تحت بررسی حداقل برای زمان حال کمیسیون ارتباطات فدرال علاقه مند است در تعیین دقیق محدوده قطع و چقدر از تاثیر این در واقع تا به حال در همه چیز از امنیت عمومی اشخاص به دولت های ایالتی و محلی و همچنین سرمایه گذاری و البته فرد به طور منظم مصرف کنندگان است.
را به عنوان جامع تعیین که ممکن است کمیسیون امنیت عمومی و امنیت داخلی اداره به دنبال نظر از تقریبا هر کسی که علاقه مند در کمک به تحقیقات.

فوق اداره کاملا خاص و فوق العاده دقیق در مورد سوالات آن پاسخ, تلاش برای پیدا کردن در میان بسیاری از چیزهای دیگر (برآورد) تعداد شکست خورده و یا “در غیر این صورت تحت تاثیر” 911 تماس در 15 ژوئن و همچنین اینکه آیا یا نه عمومی ایمنی اشخاص و دولت های ایالتی و محلی با تجربه اختلال در خدمات داده به عنوان یک نتیجه مستقیم از قطع برق.

در ضمن سازمانی و فردی مصرف کنندگان کمک می کند FCC با به اشتراک گذاشتن تجربه خود را در جزئیات تا آنجا که ممکن است ارزیابی اثربخشی T-Mobile ارتباطی در سراسر آن روز سرنوشت ساز و همچنین توضیح در اثر قطع تا به حال در هر دو کسب و کار و فعالیت های شخصی در شرایط کاهش یافته و تماس های از دست رفته و پیام های متنی و داده ها و اختلالات.

حتی مشتریان از حامل های دیگر از T-موبایل می توانید به قرض دادن یک دست با گفتن FCC اگر آنها قادر به موفقیت کامل تماس به دوستان خود و یا بستگان در سرخابی در روز در سوال. هر چه موقعیت خود را در این دور رسیدن به موضوع شما باید تا جولای 8 به فایل نظرات خود را و جزئیات خود را در تجربیات فردی و یا مسائل آنلاین در این لینک در اینجا و یا با کاغذ, که در این صورت شما نیاز به قرار دادن در کمیسیون, منشی دفتر, منشی, کمیسیون فدرال ارتباطات یک اصل و یک کپی از هر یک از پر کردن است.

در حال حاضر بدیهی است که سخت به پیش بینی اگر T-Mo را در هر راه را برای یک مشکل به عنوان توضیح داده شده مربوط به “اجاره فیبر مدار شکست از یک شخص ثالث ارائه دهنده خدمات در جنوب شرقی” و اگر چنین است چه نوع تحریم “سازمان ملل متحد حامل” ممکن است در معرض. که احتمالا همه بستگی دارد چقدر سر و صدا به شما امکان ساخت در این اظهارات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>