‘شاهین و سرباز زمستان” خواهد بود شش ساعت MCU فیلم

  • Anthony Mackie (فالکون در مارول سینمایی جهان) می گوید که شاهین و سرباز زمستان با سری های دیزنی+ است مانند “شش یا هشت ساعت فیلم است.”
  • شاهین و سرباز زمستان راه اندازی شد برای اولین در دیزنی+ این August اما رمان coronavirus همه گیر خواهد شد و به احتمال زیاد نیروی مارول به تاخیر انتشار است.

2020 بود به یک شروع تازه برای مارول سینمایی جهان است. پس از حوادث Avengers: Endgame و Spider-Man: دور از خانه, بیوه سیاه که قرار بود به عنوان یک پل به طیف دوم حماسه جدید قهرمانان و خائنانی به دیدار و جدید داستان برای گفتن. اما پس از آن ویروسی همه گیر متوقف شد تولید تقریبا در هر فیلم و تلویزیون نشان می دهد در این سیاره تئاتر بسته و مارول کل 2020 تخته عقب رانده شد.

2020 نیز برای رفتن به سال است که استودیو مارول در زمان بیش از واحد تلویزیون که تولید Daredevil, جسیکا جونزو همه از دیگر مارول محتوا در Netflix بکشد. شاهین و سرباز زمستان قرار بود برای اولین بار نشان می دهد در مجموعه طیف برای اولین در دیزنی+ اما همراه با هر چیز دیگری بود تعطیل در ماه مارس. ما شنیده ام زیادی در مورد نشان می دهد, پس, اما, Anthony Mackie (با نام مستعار شاهین) در شرکت های مختلف بازیگران در, بازیگران سری این هفته با daveed را از دست Diggs و ارائه برخی از دعوت یک بازی فکری در مورد نشان می دهد.

“ما در حال عکسبرداری [شاهین و سرباز زمستان] دقیقا مانند یک فیلم” مکی گفت: Diggs زمانی که فشار برای جزئیات بیشتر در طول بحث خود را. “هر کسی که تا به حال مشغول به کار در تلویزیون قبل بود” من هرگز مشغول به کار در تلویزیون نشان می دهد مانند این است.’ راه که در آن ما تیراندازی شد آن را احساس می کند دقیقا مانند ما فیلمبرداری این فیلم به کاهش نشان می دهد. بنابراین به جای دو ساعت فیلم شش و یا هشت ساعت فیلم است.”

به عنوان انواع مختلفی اشاره به گزارش 150 میلیون دلار بودجه از شاهین نسبتا زیاد اما نه در مقایسه با 350 میلیون دلار بودجه از Avengers: Endgameکه با سنجش زمان در 181 دقیقه است. در ضمن شاهین سری خواهد بود و حداقل دو بار به عنوان طولانی و آن را سخت به تصور کنید که تعجب skimping تولید ارزش است.

مکی همچنین صحبت در مورد آنچه آن را مانند به رفتن را از طریق coronavirus shutdown در اروپا:

ما در اروپا و همه چیز رو دیوانه در اروپا اول است. به طوری که آنها بسته ما را دو هفته قبل از ایالات متحده shutdown. این واقعا شگفت انگیز بود فقط چون من احساس می کنم مثل ما اولین مارول نشان می دهد و یا فیلم که تا به حال محدودیت های بودجه. و این بود که همیشه من [تجربه] ” این تعجب ما می تواند شلیک کنید برای همیشه لطفا برای.’ و آنها مانند ‘Nah.’ پس از آن یک تجربه بسیار متفاوت از بقیه فیلم. اما در همان زمان آن را به یک مقدار زیادی از سرگرم کننده است. کسانی که فیلم مانند اردوگاه تابستانی. و این نشان می دهد آن هیچ تفاوتی ندارد. این همان گروه از مردم با هم در آینده آن را به کار. و بنابراین چیزهای شیرین کاری — همه چیز فقط در سطح دیگری است. هر نشان می دهد در هر فیلم آنها فقط با فشار آن را — آنها فشار پاکت بسیار است. بنابراین امیدوارم دست کشیدن بر روی چوب ما را به رفتن به عقب به زودی.

شما می توانید تمام مکالمات بین Anthony Mackie و daveed را از دست Diggs زیر:

یعقوب آغاز شده پوشش تصویری بازی ها و فن آوری در دانشگاه به عنوان یک سرگرمی است اما آن را به سرعت تبدیل شد به او روشن که این چیزی بود که او می خواست به انجام این کار برای زندگی. او در حال حاضر ساکن در نیویورک نوشتن برای BGR. او پیش از این کار منتشر شده را می توان در TechHive, VentureBeat و بازی بیهوده گویی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de