کمیسیون اروپا شروع جدید تحقیقات به اپل شیوه های

کمیسیون اروپا دوست دارد مجبور باشید کسب و کار حتی بزرگترین شرکت ها (این نوع از کار خود) و نمی دریغ به ظرف جریمه در 10 رقم محدوده. و یک چیزی که آن را به خصوص متنفر است انحصارات. گوگل شده است در پایان تلخ از EC را چوب خود را برای تسلط بر صنعت تبلیغات آنلاین اما در حال حاضر اپل در موهای متقابل از تنظیم کننده.این کمیسیون اعلام کرد که آن را به باز کردن دو “…رسمی تحقیقات برای ارزیابی اینکه آیا قوانین اپل برای توسعه دهندگان نرم افزار در توزیع نرم افزار از طریق فروشگاه App اتحادیه اروپا را نقض قوانین رقابت.” بیشتر به طور خاص, این تحقیقات را به تمرکز بر روی نیاز است که نرم افزار با استفاده از اپل خرید در نرم افزار سیستم بصورت انحصاری و چه توسعه دهندگان می توانید انجام دهید اگر آنها نمی خواهند به استفاده از آن. در بسیاری از موارد که کاملا خوب در EC کتاب. هنگامی که برنامه های شخص ثالث رقابت با اپل برنامه های خود را 30% کاهش است که اپل از دریافت تمام معاملات ممکن است به آن یک مزیت غیر منصفانه است.

در اولین تحقیقات در مورد اینکه آیا اپل رقابت نسبتا با توسعه دهندگان دیگر در فروشگاه برنامه خود را. دوم این است که در مورد “…محدودیت در توانایی توسعه دهندگان برای اطلاع رسانی به آی فون و آی پد کاربران از جایگزین ارزان تر خرید امکانات خارج از برنامه.”

شما احتمالا در حال حاضر می دانم که چگونه این همه آغاز شده است. Spotify در شکایت اپل. موسیقی-جریان غول پیکر شده است صوتی در مورد این موضوع برای سال ها و حذف گزینه به اشتراک برای خدمات خود را از طریق آن برنامه iOS برای جلوگیری از پرداخت اپل 30 درصد کاهش دهد. ناشناس e-book و کتاب صوتی توزیع کننده نیز ثبت یک شکایت مشابه باعث کمیسیون اروپا به موضوع نگاه کنید.

اگر چه هنوز رسما درگیر Netflix ساخته شده همان حرکت را در Spotify در از بین بردن اشتراک در نرم افزار گزینه ای و به احتمال زیاد سود اگر کمیسیون نیروهای اپل به ایجاد تغییرات در شیوه عمل آن در فروشگاه App.

آن را احتمالا خواهد بود در حالی که قبل از ما نتایج حاصل از این تحقیقات و حتی پس از آن همه ممکن است حل و فصل شود با بررسی دوباره.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>