در پایان از ‘غریبه چیزهایی که” در حال حاضر تصمیم گرفته شده است

  • سازندگان غریبه چیزهایی می گویند که آنها در حال حاضر “یک پایان در ذهن”است.
  • غریبه چیزهایی فصل 4 بود در وسط تیر اندازی زمانی که رمان coronavirus همه گیر مجبور تولید را تعطیل, اما آنها تا به حال به پایان رسید “بسیاری از این فصل است.”
  • در حال حاضر غریبه چیزهایی فصل 4 است که هنوز به اولین در برخی از نقطه در 2021.

اگر شما تا به حال به را انتخاب کنید نشان می دهد که تعریف Netflix بکشد و آن را تا به حال به یک سری اصلی (بنابراین شما می توانید انتخاب کنید دفتر) وجود ندارد ممکن است یک انتخاب بهتر از غریبه همه چیز. هیچ چیز دیگری در خدمات تولید شده به عنوان بسیاری از مکالمات در طی فصول متعدد به عنوان رجعت sci-fi, horror, سری, و همه شده است از جان گذشته برای اخبار در مورد آینده غریبه چیزهایی که تا کنون از فصل 3 به پایان رسید با یک مطلب یا داستان جالب.

با تولید در فصل 4 متوقف با توجه به این رمان coronavirus گیر ما هیچ ایده زمانی که ما قادر خواهد بود به بازگشت به Hawkins, ایندیانا, اما این هفته یک دستفروش برادران — سازندگان و showrunners از غریبه همه چیز — نشستم با مهلت به بحث در مورد گذشته و حال و آینده از Netflix سری.

اگر شما از طرفداران نشان می دهد, من به شدت توصیه به تماشای فیلم در پایین این مقاله اما یک بخشی از این گفتگو بود که مت یک دستفروش اذعان پایان نمایش تصمیم گرفته شده است:

ما شناخته شده پایان نشان می دهد برای مدتی. صادق حقیقت این است که ما نمی دانیم که اگر آن را فراتر از فصل 1, بنابراین ما می خواهم این ایده از فصل 1 که در آن می تواند عملکرد اساسا به عنوان خود را مستقل قطعه مانند تقریبا به یک سری محدود اما آن را تا به حال بالقوه فراتر از آن. و اگر آن را به فراتر از آنچه که ما تا به حال یک ایده که در آن خواهد رفت. آره و ما باید یک پایان در ذهن است.

او اضافه کرد که او و برادرش راس هیچ علاقه ای فقط “گردونه آن خارج” و آگاه است که به عنوان به زودی به عنوان دو نفر از آنها از دست دادن علاقه به, نشان می دهد, مخاطبان نیز خواهد شد. متاسفانه هر چقدر هیجان زده کسی است که به ایجاد و یا مشاهده بیشتر غریبه چیزهاییتولید هنوز به سر اگر چه راس گفت که آنها به پایان رسید فیلمبرداری “بیشتر از فصل” که امیدوارم معنی که وجود خواهد داشت مقدار به سمت چپ به ساقه هنگامی که آنها را از سر گرفت.

به صورت اجتناب ناپذیر و غیر قابل توقف رشد جوان بازیگران غریبه چیزهاییبرادران نیز اعتراف است که آنها ممکن است مجبور به تنظیم اسکریپت در سفارش به حساب برای هر گونه تغییرات غیر منتظره به بازیگران است که ممکن است رخ داده است در حالی که ما همه قرنطینه برای ماه ها در پایان. بنابراین اگر ناگهانی فلش-به جلو در نیم فصل, شما ممکن است حق به کمی مشکوک است. سازمان دیده بان مصاحبه کامل در زیر:

یعقوب آغاز شده پوشش تصویری بازی ها و فن آوری در دانشگاه به عنوان یک سرگرمی است اما آن را به سرعت تبدیل شد به او روشن که این چیزی بود که او می خواست به انجام این کار برای زندگی. او در حال حاضر ساکن در نیویورک نوشتن برای BGR. او پیش از این کار منتشر شده را می توان در TechHive, VentureBeat و بازی بیهوده گویی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>