اکو دات هرگز ارزان تر از آن است که با این معامله تنها 99¢

 • آمازون اجرا می شود اکو مختلف دات معاملات در همه زمان ها — در واقع این بهترین فروش $50 هوشمند بلندگو پایین است برای تنها $29.99 در حال حاضر.
 • اما آمازون به طور منظم فروش دارم که یکی نمی ارائه تخفیف در هر نقطه یک نقطه خاص معامله است که فقط آمد.
 • برای یک زمان بسیار محدود شما می توانید یک اکو نقطه هوشمند بلندگو فقط برای $0.99 در زمانی که شما همچنین می توانید 1 ماه از آمازون موسیقی سرویس نامحدود.

آمازون بهترین فروش اکو نقطه فروش می رود همه این روزها و خرده فروش به طور معمول تخفیف ارائه می دهد که طیف وسیعی از $10 به $20. در واقع آمازون در حال اجرا است یک فروش بزرگ در حال حاضر در تمام آن بهترین-فروش دستگاه که اسلش قیمت اکو نقطه پایین برای تنها $29.99. که یک ارزش فوق العاده, اما هیچ چیز در مقایسه با فروش مختلف است که در دسترس برای مدت زمان محدود فقط.

در حال حاضر در آن سایت آمازون ارائه شده است اکو نقطه همراه فقط برای $0.99 زمانی که همراه با 1 ماه از آن آمازون موسیقی سرویس نامحدود که هزینه $7.99. که در مجموع $8.98. حوزه ثبت نام و اشتراک به طور خودکار تمدید هر ماه از دوره و اگر شما هوشمند شما آن را نگه دارید و خندق Spotify در یا سیب موزیک. چرا ؟ چرا که آمازون ارائه می دهد بزرگ همان جریان خدمات به عنوان کسانی که دو گزینه دیگر اما برای پول کمتر است.

اگر شما می خواهم به جای استیک با آنچه شما می دانید که خوب بیش از حد — فقط رفتن به این صفحه در هر زمان پس از شما محل سفارش خود را و شما می توانید انصراف از آمازون موسیقی نامحدود است. شما می توانید به معنای واقعی کلمه انجام آن لحظه شما پس از سفارش و شما نمی خواهد که به نگرانی در مورد گرفتن شارژ دوباره, اما شما هنوز هم می خواهید به نگه داشتن جریان برای بقیه ماه و شما 0.99 $Echo نقطه! این معامله در دسترس است برای هر و همه افرادی که هرگز مشترک به آمازون Music Unlimited قبل از, اما آن را تنها در اطراف برای یک مدت زمان محدود.

در اینجا برخی از اطلاعات اضافی از صفحه محصول:

 • دسترسی نامحدود به 60 میلیون آهنگ. همیشه تبلیغ رایگان.
 • ما محبوب ترین هوشمند بلندگو با یک پارچه طراحی شده است. آن است که ما بیشتر جمع و جور هوشمند بلندگو که کاملا متناسب به فضاهای کوچک است.
 • بهبود بلندگو با کیفیت بهتر بلندگو با کیفیت از اکو نقطه Gen 2 برای غنی تر و بلندتر صدا. جفت دوم اکو نقطه به صورت صدای استریو است.
 • صدای موسیقی خود را کنترل کنید – جریان آهنگ از آمازون, موسیقی, موسیقی اپل, Spotify, Sirius XM, و دیگران.
 • آماده برای کمک به – درخواست الکسا برای پخش موسیقی, پاسخ به سوالات, خواندن اخبار, بررسی آب و هوا, تنظیم آلارم کنترل سازگار خانه های هوشمند و دستگاه های بیشتر.
 • صدای خود را کنترل خانه هوشمند – روشن کردن چراغ تنظیم ترموستات قفل درب و بیشتر سازگار با دستگاه های متصل.
 • ارتباط با دیگران – تماس با تقریبا هر کسی دست آزاد. فورا در اتاق دیگر در خانه خود را و یا ایجاد یک اطلاعیه برای هر اتاق با یک سازگار با دستگاه اکو.
 • Alexa مهارت – با ده ها هزار نفر از مهارت ها و شمارش الکسا همیشه دقیق و با اضافه کردن مهارت های جدید مانند ردیابی تناسب اندام, بازی, بازی ها و بیشتر.
 • طراحی شده برای محافظت از حریم خصوصی شما – ساخته شده با لایه های متعدد از حریم خصوصی حفاظت و کنترل از جمله یک میکروفون خاموش را فشار دهید که به صورت الکترونیکی قطع میکروفن.

Follow @BGRDeals در توییتر به نگه دارید تا با آخرین و بزرگترین معاملات پیدا کنیم و در سراسر وب. قیمت ها بدون اطلاع قبلی تغییر و هر کوپن های ذکر شده در بالا ممکن است در دسترس در عرضه محدود است. BGR ممکن است دریافت کمیسیون در دستور قرار داده شده از طریق این مقاله و خرده فروش ممکن است دریافت برخی auditable اطلاعات برای مقاصد حسابداری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>