اکو نقطه برای ماشین است را به پایین ترین قیمت همیشه فقط $19.99

  • اغلب به نام اکو نقطه برای خودروهای Roav Viva توسط Anker در فروش است در حال حاضر در پایین ترین قیمت همیشه — فقط $19.99 هنگامی که شما با استفاده از یک کد کوپن های ویژه.
  • این دستگاه به نظر می رسد مانند یک اندازه شارژر ماشین ندارم و آن را دارای دو پورت USB بنابراین شما می توانید شارژ خود دستگاه های تلفن همراه در حالی که شما رانندگی.
  • چندین دیگر از ویژگی های بسیار خوب داشت اما بهترین قسمت این است این واقعیت است که Roav Viva ارائه می دهد دست-دسترسی رایگان به الکسا و همه از مهارت های خود را فقط مانند اکو نقطه را در خانه خود را.

اگر شما یک کاربر از آمازون محبوب دستیار شخصی مجازی الکسا, شما بدون شک حتی نمی تواند شروع به تصور زندگی بدون آن در این نقطه است. از پاسخ به سوالات با فشار دادن — و نه چندان سوالات با فشار دادن — کنترل همه از سرد خانه های هوشمند دستگاه های خود را در خانه یا آپارتمان الکسا را تمام می کند. همین دلیل است که شما باید چندین اکو هوشمند بلندگو استراتژیک قرار داده شده در سراسر خانه خود را به طوری که شما می توانید صحبت می کنند یک دستور و یا یک سوال بپرسید و بدون توجه به جایی که شما هستند الکسا را وادار به کار می کنند.

که همه به خوبی و خوب است هنگامی که شما در داخل خانه خود را اما چه اتفاقی می افتد زمانی که شما را ترک ؟ چرا باید به شما از دست دادن دسترسی به الکسا فقط به خاطر اینکه شما در داخل خانه خود شوم ؟ نگران نباشید ما رو شما پوشش داده شده است.

این Roav Viva توسط Anker به نظر می رسد مانند یک اندازه شارژر ماشین و آن است. شما پیدا کردن دو پورت USB برای وصل کردن دستگاه های تلفن همراه خود و نیز وجود دارد یک دسته از ویژگی های اضافی است که Anker ارائه می دهد در برخی از آن دیگر شارژر ماشین مدل. اما دلیل واقعی انتخاب کنید تا یک Roav Viva الکسا. درست مثل اکو نقطه در خانه خود را Roav Viva اجازه می دهد تا شما طوری صحبت می کنند دستورات و یا سوال و دریافت دست دسترسی رایگان به الکسا.

این که آیا شما نیاز به یک پاسخ برای با فشار دادن به یک سوال مانند “هی الکسا چه پرنده رسمی از لوئیزیانا?” و یا می خواهید بگویید الکسا به مطمئن شوید که چراغ در اتاق خواب خود را در خانه خاموش هستند و یا اطمینان از درب گاراژ بسته Roav Viva شما پوشانده شده است. و بله, شما می توانید در واقع استفاده از الکسا برای باز کردن گاراژ خود را اگر شما از یک دستگاه مانند Nexx NXG-200 یا MyQ هر چند یک اشتراک ماهانه مورد نیاز است به استفاده از الکسا با MyQ.

این Roav Viva توسط Anker فوق العاده لوازم جانبی که باید برای هر الکسا عاشق. آن را نیز در فروش در حال حاضر در پایین ترین قیمت از سال 2020 است. با استفاده از کد کوپن VIVACAR199 در پرداخت بین در حال حاضر و تا پایان روز 7 ژوئن و شما تنها با پرداخت 19.99 دلار برای این بازی بسیار جذاب و لوازم جانبی.


Follow @BGRDeals در توییتر به نگه دارید تا با آخرین و بزرگترین معاملات پیدا کنیم و در سراسر وب. قیمت ها بدون اطلاع قبلی تغییر و هر کوپن های ذکر شده در بالا ممکن است در دسترس در عرضه محدود است. BGR ممکن است دریافت کمیسیون در دستور قرار داده شده از طریق این مقاله و خرده فروش ممکن است دریافت برخی auditable اطلاعات برای مقاصد حسابداری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de