میدان مغناطیسی زمین فقط چیزی است که دانشمندان به ندرت دیدن

  • دانشمندان شناسایی عجیب و غریب موج دار شدن از طریق میدان مغناطیسی زمین بدون هیچ گونه منبع واضح.
  • موج شناسایی شد توسط دانشمندان در سراسر جهان و آن را مرتبط با فعالیت های خورشیدی و یا هر چیزی که خورشید ممکن است فرستاده اند و راه.
  • به خصوص طبیعت آرام خورشید در حال حاضر آن را به عنوان غواصی به عمق یک دوره خورشیدی حداقل با کمی فعالیت های است که اجازه می دهد تغییرات ظریف در خورشید میدان مغناطیسی دیده می شود و مورد بررسی قرار گرفت.

ما هرگز آن را ببینید اما میدان مغناطیسی زمین است یکی از چیزهایی است که اجازه می دهد زندگی به رشد در سیاره ما است. از آن محافظت ما از برخی از جنبه های شدیدتر از مدار یک ستاره مثل خورشید ما و محققان به طور مداوم نظارت بر وضعیت خود و انجام بهترین خود را به درک آنچه در آن تاثیر می گذارد.

هنگامی که یک موج موج از طریق میدان مغناطیسی زمین, محققان در ابتدا مشکوک بود اخراج کردن چیزی در جهت ما. آنها بررسی می شود باد خورشیدی — نام داده شده به جریان ثابت از ذرات از خورشید — پس از تغییرات می تواند مشابه امواج, اما هیچ چیز عادی است. در این مورد به نظر می رسد خورشید آنقدر آرام است که دانشمندان می توانند “شنیدن” چیزهایی که آنها به طور معمول نمی شنوید.

خورشید می رود از طریق متمایز چرخه. در طول دوره از فعالیت های بالا ستاره ما تف کردن ذرات در مقادیر بزرگ. طوفان های خورشیدی که در خصوص انفجار بزرگ از جمله ذرات می تواند بر ارتباطات شبکه در اینجا بر روی زمین و ظروف سرباز یا مسافر با ماهواره ها و فضاپیما های دیگر. در حال حاضر این خورشید است که در یک دوره بسیار کم فعالیت است که در واقع ممکن است به همین دلیل محققان قادر به تشخیص این موج دار شدن.

نوع موج است که کشف شده است شناخته شده به عنوان یک ضربان مداوم (PC برای کوتاه مدت). این نوع از امواج مشاهده شده در گذشته, اما آنها معمولا بسیار دشوار است به نقطه با توجه به فعالیت های از خورشید در تعامل با میدان مغناطیسی زمین و ایجاد مقدار زیادی از سر و صدا. امواج به سادگی از دست داد که در تمام فعالیت های.

زمانی که نیروهای خارجی بسیار کم و سرعت باد رخ می دهد که به طور طبیعی بیشتر به راحتی قابل مشاهده است. این موج خاص است که تصور می شود مربوط به ذرات ریخته بودن زمین را هاله ای از ذرات که در حال شکل میدان مغناطیسی. هنگامی که ذرات شکستن سست آنها می تواند در ایجاد اختلالات کوچک در میدان مغناطیسی که هرگز تشخیص داده می شود در طول یک دوره از فعالیت های خورشیدی.

دانشمندان در حال حاضر می دانیم که خورشید خورشیدی حداقل در حال رفتن به خصوص آرام این زمان در اطراف, به این معنی که تشخیص تغییرات کوچک در میدان مغناطیسی زمین ممکن است راحت تر از همیشه. آن را فوق العاده اتفاقی برای محققان است که تمرکز بر روی عملکرد داخلی از سیاره ما و این عملکرد می تواند به درک جدید از چگونگی میدان مغناطیسی زمین کار می کند و چه نوع از چیزهایی که دانشمندان را از دست ندهید در دوره های خورشید فعالیت است.

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از
گزارش دوم به او بازی اعتیاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>