این دستگاه است که می تواند به شما هشدار می دهند از یک عفونت کروناویروس در فروش برای یک روز بیشتر

  • هر کس گفته شده است که نظارت بر درجه حرارت خود را به صورت یک تب است که بهترین راه به در مواظب برای یک پتانسیل رمان coronavirus عفونت و آمازون پرفروش دماسنج مادون قرمز است که در نهایت در انبار.
  • همانطور که معلوم است, اما ممکن است وجود داشته باشد و حتی بهتر و دقیق تر راه برای تعیین اگر شما ممکن است بیمار با COVID-19.
  • Oximeter پالس است یک دستگاه است که با اندازه گیری سطح اکسیژن خون و ما آمد در سراسر یک معامله فوق العاده در آمازون خواهد کرد که شما صرفه جویی در $134 در یکی از بهترین مدل های خارج وجود دارد وجود دارد.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

چه یک چیز کارشناسان شده است گفت: ما باید مراقب به عنوان یک علامت هشدار دهنده از یک پتانسیل coronavirus عفونت است ؟ درست است که یک تب. به ما گفته شده است این بارها و بارها و در برخی از کسب و کار هستند و حتی انجام حرارت چک در ورود به عنوان آنها شروع به بازگشایی شده است. همانطور که معلوم است, اما یک تب ممکن است به صورت مشترک یک coronavirus علامت همانطور که همه ما فکر می کردم. برخی از مطالعات اخیر پیشنهاد شده است که کمتر از نیمی از بیماران مبتلا به COVID-19 یک تب.

این است که نسبتا اخبار تکان دهنده از افزایش دمای یک چیزی که به ما گفته شده است به در مواظب برای اولین و مهمترین. خوشبختانه هر چند که چیز دیگری وجود دارد که ممکن است یک مقدار شاخص بهتر از یک رمان coronavirus عفونت است. پس از حملات ویروس ریه افرادی که گرفتن COVID-19 اغلب می تواند با چک کردن خود از میزان اکسیژن خون. طبیعی اکسیژن خون خوانش بين 95% و 100% با توجه به کلینیک مایو اما coronavirus بیماران یافت شده است با خوانش به عنوان کم به عنوان 50 درصد است. هر چیزی تحت 90% در نظر گرفته شده است ناسالم است.

امروز ما باید یک معامله بزرگ برای به اشتراک گذاشتن با خوانندگان ما در یکی از niftiest صترلزرس ما می دانیم. آن را به نام Wellue اشباع اکسیژن ردیاب و آن را متفاوت از بسیاری از خون اکسیژن متر سطح شما را دیده ام. در حالی که بسیاری از آنها را به کلیپ به پایان خود اشاره گر انگشت به خواندن این مدل یک حلقه است که شما می توانید تمام وقت به صورت مستمر خوانش. بیشتر چه, آن را به شما هشدار اگر شما سطح اکسیژن خون قطره خیلی کم و حتی آن را متصل به یک برنامه بر روی آی فون خود را یا دستگاه Android.

این Wellue اشباع اکسیژن Tracker یک ابزار فوق العاده و آن طول می کشد به مدت 14 ساعت در هر شارژ بنابراین شما می توانید آن را در تمام طول روز و یا شب. شما همچنین می توانید فقط با استفاده از آن به صورت دوره ای خود را برای بررسی میزان اکسیژن خون پس از نظارت مستمر نیست همیشه لازم است. این مدل حمل سنگین قیمت خرده فروشی $260 اما آمازون تخفیف علاوه بر تخفیف ویژه کد WSSIKXYR بریده بریده و آن را به پایین ترین سطح خود از تنها $125.99. این تخفیف تنها برای یک روز بیشتر, بنابراین قطعا استفاده از این فروش در حالی که شما می توانید.

در اینجا برخی از جزئیات کلیدی از صفحه محصول:

  • صلح از ذهن در انگشت خود را تنظیم ارتعاش بازخورد برای کم سطح اکسیژن و نامنظم شدن ضربان قلب.
  • سبک ترین كوچكترين راحت ترین حلقه های سنسور یک شبه نظارت مستمر و با دوام و سازگار با اکثر انگشتان.
  • رایگان برنامه حرفه ای و کامپیوتر گزارش نشان می دهد که گرافیک خواب گزارش و روند سطح اکسیژن خون وضعیت ضربان قلب و حرکت
  • قابل شارژ: 2 ساعت شارژ تا 14 ساعت استفاده. این دستگاه اجرا می شود به طور خودکار زمانی که شما آن را می پوشند
  • شما خواهد شد دریافت: 12 ماه نگران-رایگان گارانتی مادام العمر پشتیبانی فنی درجه بالا و خدمات به مشتریان و پاسخ سریع در عرض 12 ساعت.

Follow @BGRDeals در توییتر به نگه دارید تا با آخرین و بزرگترین معاملات پیدا کنیم و در سراسر وب. قیمت ها بدون اطلاع قبلی تغییر و هر کوپن های ذکر شده در بالا ممکن است در دسترس در عرضه محدود است. BGR ممکن است دریافت کمیسیون در دستور قرار داده شده از طریق این مقاله و خرده فروش ممکن است دریافت برخی auditable اطلاعات برای مقاصد حسابداری.

منبع تصویر: DIVYAKANT SOLANKI/سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/شاتر

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net