سه ماهه جاری می تواند در طول تاریخ بد برای اپل فروش آیفون

اپل در حال حاضر منتشر شده آن مالی درآمد سه ماهه دوم برای سه ماه پوشش ژانویه تا مارس. در آن زمان دوره اپل گفت که فروش آیفون کاهش یافته است 6.7% افزایش به $28.96 میلیارد دلار است. اما چه شده است که آی فون انجام می شود پس از پایان سه ماهه? به گفته تحلیلگران در KeyBanc, مارس افتضاح بود ماه برای اپل گوشی های هوشمند. اولین اکثریت قریب به اتفاق از 458 فروشگاه های اپل در خارج از چین بسته شد, همراه با بسیاری از فروشگاه های خرده فروشی. اما از همه مهمتر برای بسیاری از مصرف کنندگان که زندگی تا به حال فقط دچار یک تحول بزرگ و, بودند که ناگهان بیکار خرید یک گوشی جدید تا به حال مطرح شود مطمئن شوید که به اندازه کافی غذا برای خوردن.
با توجه به دنبال آلفا KeyBanc تحلیلگران برآورد کرده اند که فروش آیفون فرو عظیم 77 ٪ در ماه آوریل در یک سال بیش از سال بر اساس. پی در پی و کاهش 56 درصد از مارس سال 2020 است. کلیولند بر اساس بانک را توجه داشته باشید انتخاب کنید تا در فروش آیفون در طول نیمه دوم مارس با توجه به محرک پرداخت که فرستاده شد, در آمریکا برای کمک به کسانی که رنج می برند از لحاظ اقتصادی از این بیماری همه گیر; KeyBanc می گوید که این افزایش احتمالا نمی تواند پایدار باشد.

اپل تنوع و دور از فروش آیفون ثابت کرده است که یک موقع حرکت

در حالی که فروش آنلاین گل رز در ماه مارس بانک می گوید که این خرید می تواند برای فروش از دست رفته با توجه به بسته شدن فروشگاه های خرده فروشی. اگرچه فروش آیفون تا حد زیادی رنج می برد در ماه گذشته به دلیل coronavirus اپل با واحد خدمات بهره مند است. پس از فروش آیفون به اوج خود رسید و در سال 2015 این شرکت تصمیم به تمرکز بر روی تعداد زیادی از فعال آی فون واحد (بیش از 900 میلیون دلار در آخرین شمارش) و ارائه صاحبان این دستگاه های با محتوای تکراری هزینه اشتراک. آن را درخشان استراتژی به عنوان کاربران آیفون شروع به اشتراک موسیقی اپل, تلویزیون اپل+ اپل+ خبر, اپل, گذرگاه طاقدار, iCloud, و بیشتر. علاوه بر این سایر خدمات که تحت این چتر شامل فروشگاه App AppleCare+ و اپل پرداخت. با دومی اپل باعث می شود .15% از هر تراکنش با استفاده از آن سرویس پرداخت تلفن همراه. که نه صدای زیاد (15 سنت در 100 دلار خرید) اما آن می افزاید.

اپل تنظیم یک هدف به خدمات درآمد حاصل از $25 میلیارد آن گزارش در سال مالی 2016 به سال مالی سال 2020 است. برای اولین بار دو مالی چهارم از سال 2020 اپل خدمات واحد به دست آورد $26 میلیارد دلار در سال درآمد قرار دادن آن بر روی سرعت به این هدف. بسیاری از کاربران iOS به دنبال چیزی برای انجام به تصویب زمان در حالی که خود قرنطینه در حال تبدیل شدن به بازی و محتوای پرداخت در فروشگاه App; اپل طول می کشد 30 درصد از درآمد تولید شده توسط پرداخت می شود و در برنامه خریدهای. این مستند محدودیت ممکن است کاهش در کشورهای مختلف اما برنامه تحلیلی شرکت سنسور برج به تازگی اعلام کرد که سه ماهه اول فروشگاه App خرید برای اپل آمار یک رکورد $2.1 میلیارد دلار است.
چیزی که مهم است به درک این است که اپل دیگر همه چیز در مورد آیفون. در اوج آن دستگاه اختصاص 69 درصد از اپل و درآمد این شرکت در عملکرد سه ماهه وابسته بسیار زیادی در چگونه به خوبی این دستگاه به فروش می رسد در هر سه ماهه. اما اپل انجام داده است یک کار بزرگ گسترش منبع درآمد خود را در مالی سه ماهه دوم آیفون ناخالص اختصاص فقط یک ذره زیر 50 ٪ از $58.31 میلیارد دلار درآمد گزارش شده توسط این شرکت است. حتی در حالی که فروش آیفون در حال سقوط کردن یک صخره بخش خدمات در حال برگزاری است ، و اپل سریعترین رشد بخش کسب و کار است که نمی آی فون. این Wearables صفحه اصلی و لوازم جانبی که اتفاق می افتد به از بسیار محبوب دستگاه های اپل: اپل دیده بان و AirPods. محموله های بی سیم, بلوتوث, earbuds هستند در حال حاضر در حال رشد سریع تر از هر دیگر محصول اپل.

با اولین ماه از اپل مالی سه ماهه سوم به چنین مخوف شروع با توجه به KeyBanc فعلی چهارم به نظر می رسد در مسیر به بدترین برای آی فون در تاریخ دستگاه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>