• تاپیک فوق العاده فروش امروز در wildly محبوب Depstech WF010 بی سیم Borescope دوربین بازرسی است که کاهش قیمت در $1 از همه زمان کم است.
  • این مدل زیبا و مفید دوربین بی سیم است که اجازه می دهد تا گوشی های هوشمند خود را ببینید داخل فقط در مورد هر چیزی و آن را یکی از پرفروش ترین گوشی های هوشمند, لوازم جانبی BGR معاملات تیم را پوشش می دهد.
  • شما همچنین می خواهید پیدا کردن یک نسخه به روز شده به نام Depstech WF060 بی سیم Borescope که در فروش با اندکی تخفیف.

ما همیشه پوشش بهترین معاملات و تخفیف بر روی وب و در طی زمان ما دیده می شود چندین گرایش مختلف توسعه. برای مثال مردم دیوانه در هر زمان اپل AirPods و AirPods نرم افزار در فروش در تخفیف عمیق مانند آنها در حال حاضر در آمازون — بنابراین ما همیشه مطمئن شوید که برای خوانندگان ما بگویید در مورد آن می پردازد. و این روزها البته coronavirus پیشگیری از ملزومات مانند KN95 ماسک صورت 3 لایه ماسک صورت و دست قدرتمند عفونی بسیار محبوب با خوانندگان ما.

البته وجود چند نوع دیگر از محصولات است که همیشه محبوب در زمانی که معاملات جدید پاپ و هیچ سوالی وجود دارد که بی سیم borescope دوربین در میان آنها هستند. اگر شما نا آشنا با این awesomely مفید, ابزارهای آن زمان شما درمان آن — و تاپیک فروش اتفاق می افتد در حال حاضر در آمازون است که به شما این فرصت مناسبی برای بررسی یکی از این عکس آی فون و آندروید گوشی لوازم جانبی دست اول.

این Depstech WF010 بی سیم Borescope دوربین بازرسی یکی از محبوب ترین گوشی های هوشمند, لوازم جانبی ما در اینجا پوشش در BGR معاملات و اکثر مردم آن را می دانم که دیوانه بی سیم دوربین است که اجازه می دهد تا گوشی های هوشمند خود را ببینید داخل فقط در مورد هر چیزی. هوشمند طراحی اجازه می دهد تا شما را به مار آن را در داخل فضاهای تنگ و پرتو یک تصویر واضح و روشن به گوشی های هوشمند خود را, اما هم وجود دارد برخی از فایل های پیوست شما نیاز به دانستن در مورد. در علاوه بر این به یک آینه ای است که اجازه می دهد تا شما ببینید در اطراف گوشه وجود دارد همچنین یک قلاب و یک آهنربا است که کمک به شما در بازیابی آیتم های از دست رفته مانند طلا و جواهر از نزول لوله و یا کلید های خارج از فضاهای تنگ.

کلیپ کوپن در آمازون صفحه و شما می توانید یکی از سمت راست در حال حاضر برای $29.59 است که در $1 از این مدل را در پایین ترین قیمت! ده ها پس از ده ها هزار نفر از خوانندگان ما خرید این مدل در طول سال و ما حتی نمی تواند تعداد دفعات مشاهده که چگونه بسیاری از ایمیل های ما را دریافت کرده ام از افرادی که آن را دوست دارم.

اگر شما می خواهید حتی بهتر از مدل وجود دارد یکی دیگر از معامله است که به پایان می رسد فردا در Depstech WF060 بی سیم Borescope که ارتقا دهید. آن را به یک دوربین 5 مگاپیکسلی به جای 2 مگاپیکسل و شما حتی در زوم با استفاده از این برنامه گوشی های هوشمند است که خیلی باحاله. همچنین توجه داشته باشید آن را 16.5 پا بلند به عنوان مخالف به 11.5 و آن را به $57.99 اگر شما کلیپ کوپن در صفحه محصول می باشد.


Follow @BGRDeals در توییتر به نگه دارید تا با آخرین و بزرگترین معاملات پیدا کنیم و در سراسر وب. قیمت ها بدون اطلاع قبلی تغییر و هر کوپن های ذکر شده در بالا ممکن است در دسترس در عرضه محدود است. BGR ممکن است دریافت کمیسیون در دستور قرار داده شده از طریق این مقاله و خرده فروش ممکن است دریافت برخی auditable اطلاعات برای مقاصد حسابداری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im