دیوانه دوربین است که اجازه می دهد گوشی خود را نگاه کنید داخل هر چیزی است که تنها 30 دلار برای چند روز بیشتر

  • معاملات بزرگ را شروع کرده اند به پاپ تا در آمازون یک بار دیگر, بنابراین شما می توانید پیدا کردن مقدار زیادی بیشتر در سهام این روزها از تنها بهترین فروش coronavirus ماسک صورت و ضد عفونی کننده دست.
  • یکی از محبوب ترین معاملات در این هفته است که در Depstech WF010 بی سیم Borescope مار دوربین دستگاه است که متصل به آی فون خود را یا آندروید به صورت بی سیم و به شما امکان دیدن داخل فقط در مورد هر چیزی.
  • آن را در فروش در حال حاضر برای بیش از $30, اما به ویژه در سایت های کوپن شما می توانید کلیپ را به پس انداز تنظیم شده است به اعتبار بسیار به زودی.

اگر شما هرگز سر از Depstech WF010 بی سیم Borescope مار دوربین قبل از آن زمان شما آن را چک کنید. هنگامی که شما یکی و شما ببینید که چگونه زیبا و مفید آن را می توان در تن از موقعیت های مختلف شما در تعجبم که چگونه شما زندگی می کردند بدون آن ،

وجود دارد سه قطعه اصلی از پازل را در اینجا. اولین WF010 دارای یک جعبه کوچک است که در خانه یک باتری برخی مدارات و Wi-Fi و رادیو. بعد می آید 11.5 پا بلند “مار” بخشی از دستگاه است که در یک نیمه-صلب لوله ای که می توان توسعه یافته و شکل گرفته با این حال شما می خواهید. در نهایت وجود یک دوربین در انتهای لوله است که قطاری از ویدئو زندگی می کنند به شما به عنوان مار دوربین به هر چیزی و همه چیز شما می خواهید.

وجود دارد بسیاری از بزرگ برای استفاده از این دستگاه است که آن را دشوار است به دانستن که در آن برای شروع, بنابراین اجازه دهید ابتدا پوشش دقیقا آنچه در آن می کند. این WF010 اتصال بی سیم به آی فون خود را, اپل و یا دستگاه های آندروید و تبدیل آن به یک منظره یاب از راه دور و کنترل است. شما می توانید ببینید که دقیقا همان چیزی است که دوربین می بیند که شما مار را به چیزی و شما همچنین می توانید با استفاده از تلفن برای ضبط ویدئو و یا ضبط هنوز هم عکس ها.

در اینجا سریع blurb از یک بررسی 5 ستاره در آمازون است که توضیح می دهد که یکی از بی شماری از موارد استفاده از آن:

من تا به حال نشت آب در دیوار. من نمی دانم که در آن بود و آندوسکوپ من را قادر به پیدا کردن آن توسط حفاری 1/2 اینچ سوراخ در دیوار. من شگفت زده شد زمانی که من در بر داشت لوله آب با سوراخ در آن (نگاه کنید به تصویر). استخدام یک لوله کش می تواند هزینه بیش از $500, اما من قادر به حل مشکل و رفع نشت برای کمتر از $100 (از جمله هزینه دامنه).

آن را ضد آب در راه به طوری که مؤلف نیست که به نگرانی در مورد گرفتن borescope ، در اینجا یکی دیگر از آمازون نقد و بررسی:

کاملا کار می کرد به من کمک کنید یک گاز می تواند محافظ و درپوش از تراکتور مخزن گاز. به کار گرفته نیم ساعت دیزل, گاز هیچ مشکلی!

که دوم یکی از علاقه خاص به دلیل آن را لمس بر چیز دیگری شما می توانید با این Depstech borescope. آن را همراه با چند فایل پیوست که کلیپ به پایان و اضافه کردن انواع و اقسام قابلیت های. پس از سرد یک آینه است که اجازه می دهد تا شما ببینید در اطراف گوشه و شما به عنوان کار دوربین را در یک فضای تنگ. پس از آن وجود دارد یک قلاب پیوست که به شما اجازه می دهد ماهی چیزهایی مانند کلید و طلا و جواهر از مکان های شما ممکن است در غیر این صورت هرگز برسد. که دلبستگی به نظر بالا استفاده می شود برای بازیابی کلاه از گاز خود را می توانید.

وجود دارد یک دلیل Depstech WF010 بی سیم Borescope مار دوربین یکی از محبوب ترین گوشی های هوشمند, لوازم جانبی ما تا کنون تحت پوشش: این عالی است. آن را نیز در فروش در حال حاضر نزدیک به پایین ترین قیمت از سال در حال حاضر اگر شما کلیپ 20% کوپن در آمازون صفحه — فقط $30.39. قطعا یکی را انتخاب کنید در حالی که آن را در فروش در تخفیف عمیق و به ما ایمیل به ما اطلاع دهید که چگونه شما از آن استفاده می شود. شاید ما از ویژگی های داستان خود را در زمان بعد از آن به فروش می رود!

وجود دارد یکی دیگر از مدل های جدیدتر در دسترس به عنوان به خوبی به نام Depstech WF060 بی سیم Borescope, دوربین, و آن را ارائه می دهد چند مزیت بیش از WF010. اول این رو بسیار بالاتر دوربین با وضوح که بسته های 5 مگاپیکسل به جای 2 مگاپیکسل است. دوم آن پشتیبانی از زوم است که شما می توانید کنترل سمت راست از داخل برنامه. و سوم آن دیگر در 16.5 پا به جای 11.5 بنابراین می توان آن را تغذیه حتی عمیق تر به فضاهای تنگ. استفاده از کلیپ کوپن در صفحه محصول و شما می توانید گیر یکی فقط برای $62.69 به جای $66. این یک تخفیف کوچک اما آن را قطعا قدردانی توسط هر کسی که می خواهد یک ارتقاء بزرگ.


Follow @BGRDeals در توییتر به نگه دارید تا با آخرین و بزرگترین معاملات پیدا کنیم و در سراسر وب. قیمت ها بدون اطلاع قبلی تغییر و هر کوپن های ذکر شده در بالا ممکن است در دسترس در عرضه محدود است. BGR ممکن است دریافت کمیسیون در دستور قرار داده شده از طریق این مقاله و خرده فروش ممکن است دریافت برخی auditable اطلاعات برای مقاصد حسابداری.

منبع تصویر: FOTOGRIN/شاتر

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net