• در جستجو برای coronavirus درمان نگاه دانشمندان در تغییراتی که در سطح سلولی به شناسایی پتانسیل مواد مخدر و ترکیبات است که می تواند به یک اثر ضد ویروسی.
  • محققان مشاهده کردند که سلول ها می تواند به توسعه شاخکهای پس از عفونت با رمان coronavirus و همچنین دیگر تغییرات تاثیر آنزیم کیناز در داخل سلول.
  • حداقل هفت ترکیبات یافت شد به یک اثر ضد ویروسی در COVID-19 ویروس با این تیم از محققان شناسایی 87 بالقوه ترکیبات.

رمان coronavirus باور نکردنی قطعه بیولوژیکی ماشین آلات. آن را می توانید برای زنده ماندن ساعت در هوا می تواند به راحتی آلوده میزبان با اتصال به گیرنده های خاص و می توانید آن را بیش از سلول های انفرادی به ایجاد هزاران کپی که پس از آن اقدام به آلوده کردن دیگر سلول های همسایه. حتی بدتر, شما ممکن است هرگز حتی می دانم که اگر شما در حال آلوده شدن است. علائم می تواند روز به نظر می رسد در صورتی که تا کنون نشان می دهد که در طی آن زمان شما می توانید گسترش این ویروس را به افراد دیگر. به همین دلیل شما باید یک ماسک به عنوان آن می تواند به کاهش انتقال داد.

اما من پرت شدن. معلوم می شود که SARS-CoV-2 ممکن است یکی دیگر از “قدرت”. این ویروس باعث می شود سلول های رشد شاخکهای که برای تلفن های موبایل فوق العاده ترسناک. آن است که غیر معمول سلول برای توسعه شاخکهای اما coronavirus به نظر می رسد به منظور تسهیل رشد. محققان گرفته اند میکروسکوپی عکاسی برجسته رشد غیر طبیعی در حالی که رعایت مختلف تغییراتی که رخ می دهد در داخل سلول های آلوده و به دنبال بالقوه درمان برای جلوگیری از COVID-19.

محققان آلوده میمون سلول های کلیه در آزمایشگاه و سپس با استفاده از تجهیزات ویژه ای برای ضبط تصاویر از این ویروس در عمل در هر عصر ایران. مشاهده کردند که ویروس باعث رشد filopodia که نازک بیرون زدگی از یک سلول است که غنی از پروتئین است. شاخکهای این نیز عمل به عنوان آنتن برای سلول های کاوشگر محیط اطراف خود.

سلول های در حال حاضر می دانم که چگونه به رشد این زائده و انجام این کار بدون در نظر گرفتن اینکه آیا عفونت وجود داشته باشد. اما تصاویر زیر نشان می دهد که شاخکهای نقطه چین با ویروس ذرات رنگی آبی به آن را روشن که در آن coronavirus است که در این تصاویر نسبت به سالم همراه بافت. نویسندگان توضیح داده شده در مقاله در سلول که تحمیل شد “به طور قابل توجهی طولانی تر و بیشتر شاخه” از بافت سالم.

یک میکروسکوپ الکترونی تصویر از ورو E6 سلول های آلوده به رمان coronavirus (به رنگ آبی) ویژگی های انگشت مانند بیرون زدگی گسترش بیرون. منبع تصویر: دکتر الیزابت فیشر, NIAID/NIH از طریق رادیو فردا

این تحقیقات همچنین نشان داد که این ویروس می تواند تداخل با یک نوع خاص از آنزیم های موجود در سلول های به نام کیناز است که ممکن است درگیر در پیوند به فعالیت های سلولی از جمله تقسیم سلولی.

“این ویروس مانع از سلول های انسان از تقسیم حفظ آنها در یک نقطه خاص در چرخه سلولی” co-نویسنده پدرو Beltrao گفت, عصر ایران , در بیانیه ای. “این را فراهم می کند ویروس ها با استفاده نسبتا با ثبات و مناسب محیط زیست برای حفظ و تکرار.”

این دانشمندان تحقیقات خود را برای پیدا کردن هشتاد و هفت بالقوه مواد مخدر و ترکیبات است که می تواند هدف kinases شناسایی دچار تغییرات پس از عفونت است. برخی از اینها مورد تایید FDA در حالی که دیگران تحقیقاتی مواد مخدر هستند که یا در قبل از بالینی فاز و یا در آزمایش های انسانی. این مقاله نشان می دهد چندین بازدارنده کیناز است که می تواند یک اثر ضد ویروسی از جمله silmitasertib, gilteritinib, ralimetinib, MAPK13 در 1 ARRY-797, apilimod و dinaciclib. محققان با استفاده از سلول های ریه انسان در کنار میمون سلول به منظور مطالعه اثرات مواد مخدر.

تحقیقات بیشتری مورد نیاز است برای تعیین اینکه آیا و چگونه هر یک از این داروها می تواند کمک به درمان COVID-19 در آینده است. Silmitasertib است که در حال حاضر در نظر گرفته شده برای تست انسان به عنوان یک پتانسیل COVID-19 درمان است.

“Kinases دارای برخی ویژگی های ساختاری است که آنها را خوب با مواد مخدر اهداف” Beltrao گفت. “مواد مخدر در حال حاضر شده است به هدف قرار دادن برخی از kinases ما شناسایی کرده اند, بنابراین ما می خواهیم بالینی محققان برای آزمایش ضد ویروس اثرات این داروها خود را در دادگاه.”

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net