ارزان ترین گوشی های هوشمند نوکیا است که در حال حاضر واجد شرایط برای اندروید 10 نسخه ارتقا

آخرین گوشی های هوشمند نوکیا به دریافت بسیار پیش بینی آندروید 10 به روز رسانی شده است همچنین ارزانترین راه اندازی شده توسط HMD جهانی – نوکیا 1. آن را کاملا شگفت انگیز است که این شرکت فنلاندی به روز نوکیا, 1 تا 10 اندروید از گوشی های هوشمند است که نه تنها بسیار مقرون به صرفه, دستگاه, اما آن راه اندازی شده است در بازار دو سال پیش.برای روکش کردن نوکیا 1 ساخته شده که اولین آن در سال 2018 و اگر چه آن را یکی از ارزان ترین گوشی های هوشمند منتشر شده توسط HMD جهانی آن را گرفتن جدید ترین سیستم عامل آندروید به روز رسانی. با توجه به نوکیا رئیس محصول افسر Juho Sarvikas, نوکیا, 1 در حال به روز رسانی به آندروید, 10, نسخه سبک تر از نسخه اندروید 10.

این مهم است که توجه داشته باشید که به روز رسانی در حال حاضر نورد در 13 کشور تنها اما موج جدیدی از بازارهای اخذ خواهد شد, نوکیا, 1 10 اندروید Go نسخه بعد از 12 جولای. برای هم بودن اینجا همه کشورهایی که, نوکیا, 1 می تواند به روز رسانی به آندروید, 10 Edition: بنگلادش کامبوج و هند و اندونزی و لائوس مالزی و میانمار و نپال و فیلیپین سنگاپور سریلانکا و تایلند و ویتنام است.

نوکیا نیز نشان داد که 10% از این همه مورد تایید بازارهای دریافت به روز رسانی امروز در حالی که 50 درصد در ژوئیه 10. در ژوئیه 12, همه از این مورد تایید بازارهای باید دریافت اندروید 10 نسخه به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>