ارزان جدید ایکس باکس ممکن است یک CPU سریعتر از بالا پایان PS5

  • مقرون به صرفه ایکس باکس سری S را نمی خواهد سازش تجربه بازی با وجود قیمت پایین تر.
  • ارزان تر نسل بعدی ایکس باکس نسخه یک پردازنده سریعتر از PS5, با توجه به گزارش.
  • دیگر ایکس باکس سری S مشخصات این گزارش شامل 8GB RAM و 4 teraflops از عملکرد GPU.

مایکروسافت به طور گسترده ای انتظار می رود به پرده ارزان نسخه ایکس باکس سری X به زودی با یک اطلاعیه رویداد و گزارش تنظیم شده برای ماه اوت است. موسوم به لاکهارت ایکس باکس سری S کمک خواهد کرد که مایکروسافت فروختن حداقل یکی از دو پلی استیشن 5 نسخه ای که سونی پرده برداری از چند هفته پیش. این PS5 و PS5 نسخه دیجیتال هر دو آمار فروشگاه های این سقوط با یک leaker گفت که مدل ارزان تر خواهد شد هزینه فقط $399.99. به طور منظم PS5 خواهد بود در قیمت $499.99 با توجه به همان خودی. چند گزارش همچنین اشاره کرد که مایکروسافت به دنبال ساخت سری X مقرون به صرفه تر از PS5 در این سال در یک پیشنهاد به نفع مشتریان بیشتر است. سری S هزینه می تواند به عنوان کم به عنوان $200 به گفته یکی از خودی. که یک برچسب قیمت است که کمک خواهد کرد که مایکروسافت برنده مشتریان است که لزوما نمی خواهم یک کنسول. در بالا از آن مایکروسافت خود ایکس باکس دسترسی به همه برنامه ای است که اجازه می دهد تا علاقهمندان به خرید سخت افزار جدید در یک برنامه نصب همراه با مایکروسافت بازی های اشتراک. 2020 کنسول نیز واجد شرایط برای دسترسی به همه.

سری S ممکن است بسیار ارزان تر از سری X, اما آن را هنوز هم بسیار قدرتمند است. و یک گزارش جدید نشان می دهد که سری S را از ویژگی های یک پردازنده سریعتر از PS5.

آستانه را تام وارن به توییتر گرفت که به “لاکهارت را عقب نگه next-gen” جمعیت که سری S CPU سریعتر از PS5 و ارزان ایکس باکس کنسول پشتیبانی خواهد کرد Ray ردیابی فن آوری است.

چند روز قبل از آن همان وارن ذکر شده برخی از سری S مشخصات در یک وبلاگ در آستانه. او خطاب به بیرون درز مایکروسافت سند که ارزان تر از کنسول ساخته شده است که دور هفته گذشته است. در بالا از آن منابع به اشتراک گذاشته شده با آستانه جزئیات بیشتر در مورد این کنسول:

این devkit موسوم به دانته اجازه می دهد تا توسعه دهندگان بازی برای فعال کردن یک ویژه لاکهارت حالت است که دارای مشخصات عملکرد است که مایکروسافت می خواهد به ضربه با این کنسول. ما درک می کنیم که شامل 7.5 گیگابایت رم قابل استفاده کمی underclocked سرعت CPU و حدود 4 teraflops از عملکرد GPU. ایکس باکس سری X شامل 13.5 گیگ رم قابل استفاده و اهداف 12 teraflops از عملکرد GPU.

ارزان ایکس باکس سری S قطعا سخت خواهد بود به تصویب در به خصوص اگر تمام این جزئیات را تبدیل به دقیق. و به خصوص با توجه به آنچه اتفاق می افتد در جهان واقعی است. رمان coronavirus است به دور از موجود بودن و همه گیر است و صدمه زدن به اقتصاد جهانی است. میلیون ها نفر از مردم بیکار هستند و بسیاری از علاقهمندان به بازی ممکن است از استطاعت سری X و یا به طور منظم PS5 این سال است.

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de