ارزان ایکس باکس سری S برای تلفن های موبایل هیجان انگیز تر با هر نشت

  • جدید ایکس باکس سری S شایعات را بیشتر مقرون به صرفه 2020 ایکس باکس کنسول صدا هیجان انگیز تر از همیشه.
  • ارزان سری S خواهد بود قادر به ارائه عملکرد باور نکردنی در یک بسته جمع و جور تر از سری X با توجه به سابق پلی استیشن اجرایی است.
  • سری S می تواند با قیمت بسیار پایین تر از پلی استیشن 5, یک شایعه قبلی گفت.

شایعه ایکس باکس لاکهارت در این نسخه ارزان تر از سری X به نظر می رسد نزدیک تر از همیشه به عنوان مایکروسافت انتظار می رود که به پرده دستگاه در هفته های آینده. کنسول برجسته شده است در چندین شایعات تا کنون, اما جدیدترین نشت آن را به صدا مانند یک معامله بزرگ. یکی از هیجان انگیز ترین ایکس باکس سری S شایعات گفت که این کنسول می تواند هزینه فقط $200. ساختار قیمت گذاری است هنوز هم در هوا و وابسته به چه سونی خواهد شد و قیمت آن دو PS5 نسخه اما در این گزارش ادعا کرد که مایکروسافت به دنبال رفتن به پایین در قیمت می باشد. در حدود 200 دلار جدید کنسول می تواند درخواست تجدید نظر به خریداران که لزوما فکر می کنم از خود را به عنوان پارسه و مایکروسافت دسترسی به اتاق نشیمن.

گزارش می دهد که به دنبال دقیق کنسول مشخصات نشان می دهد سری S می تواند بسیار سریع است. نام تجاری جدید آيات مورد لاکهارت حاکی از آن پشتیبانی خواهد کرد با کارایی بالا که گیمر را می خواهید از کنسول های نسل بعدی. و یک شایعه می گوید: سری S می تواند بیشتر قابل حمل از سری X یا PS5.

آستانه را تام وارن که به تازگی به اشتراک گذاشته شده برخی از مشخصات ایکس باکس سری S, کاهش یافته است, جدید, جزئیات, در توییتر بود که برداشت سابق پلی استیشن اصلی مهندس مت Hargett:

Hargett گفت که ایکس باکس شایعه 20 تونی خواهد بود بیش از اندازه کافی برای “مدرن قابل حمل, بازی, سخت افزار, مشخصات در 720p/1080p که سازگار با 900 بازی.”

در مورد سری S که 20 5nm RDNA2 تونی که در آن مس است کوتاه برای محاسبه واحد از یک GPU. برای مقایسه اهداف PS5 را GPU خواهد شد از ویژگی های 36 واحد محاسبه خواهد شد که ارائه یک عملکرد 10.28 teraflops. سری X خواهد شد از ویژگی های 52 تونی در مجموع عملکرد GPU از 12 teraflops.

در یک صدای جیر جیر Hargett خطاب واقعی 5nm فرایند است که شایعه شده برای سری S. او توضیح داد که مایکروسافت ممکن است علاقه مند در 5nm تراشه برای بهره وری آن. این می تواند محدودیت های موجود ایکس باکس سری S عرضه در ابتدا, اما این امر می تواند یک مشکل در یک رکود جهانی پس از یک بیماری همه گیر. مقایسه هر دو PS5 و Xbox سری X خواهد شد از ویژگی های تراشه های ساخته شده در 7nm روند. آیفون 12 خواهد بود که اولین دستگاه تجاری به ویژگی های 5nm پردازنده, با چندین دستگاه های آندروید به دنبال به زودی پس از.

یکی دیگر از جزئیات جالب از Hargett اظهارات مربوط به فاکتور شکل کنسول. سابق پلی استیشن مهندس گفت: سری S خواهد بود قابل حمل. WCCFTech حدس است که این بدان معنی است که کنسول را کوچکتر فرم فاکتور از سری X اشاره کرد که یک شایعه قبلی گفت: مهندسان مایکروسافت شده اند پنهان کردن سری S در داخل Xbox One X موارد به منظور پنهان کردن آن است.

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>