CDC به روز شده آن coronavirus جداسازی و قرنطینه هدایت

  • Coronavirus جداسازی و قرنطینه هستند و روش های است که هنوز هم لازم است حتی اگر مستند اقدامات بوده است کاسته و کشورهای در حال تلاش برای بازگشت به حس نرمال.
  • جدا کردن افرادی که ممکن است در معرض COVID-19 و بیمارانی که در حال منزوی در خانه می تواند کمک به کاهش و جلوگیری از رمان coronavirus از آلوده کردن دیگران است.
  • CDC به روز شده آن صفحات با اطلاعات جدید در مورد نحوه رسیدگی به خروج از انزوا و قرنطینه اگر تست در دسترس نیست.

به یاد داشته باشید در اوایل ماه آوریل هنگامی که ما هنوز هم تا به حال بسیاری از سوالات در مورد رمان coronavirus? مانند چه مدت شما باید به ماندن در انزوا پس از coronavirus علائم از بین برود? در آن زمان ما به شما گفت که بر اساس CDC و WHO مشاوره شما باید آماده به صرف در هر نقطه از 3 تا 14 روز در انزوا پس از فروکش علائم به خصوص اگر COVID-19 تست نیست در دسترس در منطقه شما. “واقعیت این است که ما فقط نمی دانم زمانی که یک COVID-19 بازمانده متوقف می شود که مسری” ما نوشت و توضیح تمام داده هایی را که در دسترس بود در مورد این موضوع. از آن پس ما آموخته ایم و بسیاری از چیزهای جدید در مورد ویروس از جمله این واقعیت است که بیماران نمی تواند مسری دیگر 11 روز پس از شروع علائم. آخرین تحقیقات از سنگاپور با اشاره به چند مطالعات دیگر از جمله یکی که ما در نگاه به عقب در ماه آوریل است.

به طور جداگانه CDC در حال حاضر خود را به روز قرنطینه هدایت. آژانس می گوید که افرادی که منزوی با توجه به امکان COVID-19 عفونت باید دور ماندن از دیگران تا زمانی که آنها رفته حداقل 3 روز با تب و علائم بهبود یافته و 10 روز گذشت از این علائم برای اولین بار ظاهر شد.

جدید CDC راهنمایی بود برای اولین بار متوجه WTHR. صفحه جدید می گوید که افرادی که آزمایش مثبت برای COVID-19 اما تا به حال هیچ علائم باید ماندن در انزوا به مدت 10 روز پس از اولین تست. این Wayback Machine شروع به آرشیو جدید CDC صفحه در مه 24, بنابراین ما می توانید ببینید که آن را قطعا در حال حاضر دارای اطلاعات به روز شده.

CDC اشاره می کند که در برخی موارد تست های ممکن است در دسترس است. در آن موارد, مردم می توانند از قرنطینه در صورتی که دریافت دو منفی نتایج آزمون حداقل 24 ساعت از هم جدا. بیمارانی که تجربه علائم همچنین می باید مطمئن شوید که آنها هیچ تب و دیگر علائم بهبود یافته است.

جدید جداسازی و قرنطینه صفحه وب نیز دستور افراد با سیستم ایمنی ضعیف تر به دنبال راهنمایی های پزشکی قبل از خروج از خانه های خود را برای اولین بار. آنها ممکن است نیاز به ماندن در خانه بیشتر از 10 روز به اطمینان حاصل شود آنها مسری نیست. CDC مدعی است که هر کسی که در تماس نزدیک با COVID-19 باید در خانه بمانند برای 14 روز پس از قرار گرفتن در معرض است که مطابق با دستورالعمل قبلی.

تفاوت بین قرنطینه و جداسازی کاملا ساده است. شما می خواهم قرنطینه خودتان اگر شما می دانید که شما در معرض شده تایید COVID-19 مورد و فکر می کنم شما در خطر ابتلا به این بیماری است. شما می خواهم منزوی کردن خودتان از دیگران, اگر شما شروع به تجربه علائم یا مثبت COVID-19 نتیجه آزمون. در عمل شما می خواهم به ماندن در خانه در هر دو مورد. CDC دارای یک صفحه اطلاعات است که باید کمک به شما را در درک هر دو مفاهیم.


خانواده پوشیدن ماسک صورت در میدتاون منهتن. منبع تصویر: Erik Pendzich/شاتر

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>