این مورد برای بیشتر محرک چک درست کردم خیلی قوی تر

  • قانونگذاران فدرال ایم که ایده های شناور برای چند هفته در حال حاضر در مورد چگونه می توانید جدید محرک چک کردن به آمریکایی ها ممکن است بهترین بهانه ای در حال حاضر به واقع انجام این کار است.
  • آخرین داده ها از سوی دفتر آمار کار نشان می دهد که تا آنجا که نیمی از ما از کار در حال حاضر که این باعث می شود زمان مناسب برای دریافت محرک های جدید چک کردن به عنوان بسیاری از مردم به عنوان امکان پذیر است.
  • این می آید به عنوان 2.6 میلیون نفر از coronavirus در حال حاضر شناخته شده در ایالات متحده است.

شده است وجود دارد یک بیت از یک “خواهد شد-آنها-یا-نمی-آنها” عنصر به ایده بیشتر coronavirus محرک چک برای چند هفته در حال حاضر به عنوان ملی قانونگذاران شناور جدید محرک های پیشنهادی که برای یک دلیل و یا دیگری نیست واقعا بدست کردن زمین است.

به نظر می رسد که ممکن است تغییر به زودی با توجه به اینکه رئیس جمهور تهمت روشن ساخته است در هفته گذشته که محرک های جدید چک می تواند بیرون رفتن و این قانون از جمله پرداخت آن را اعلام خواهد کرد به زودی. با فرض اینکه رهبران جمهوری خواه در ایران-کنترل سنا شده اند در انتظار برای صف خود را از رئیس جمهور که ممکن است خار آنها نیاز به حرکت در این — اما اگر نه, در اینجا یکی دیگر بهانه ای مناسب: آخرین اطلاعات در مورد بازار کار ایالات متحده نشان می دهد که تقریبا نیمی از این کشور هنوز یک کار در حال حاضر.

با توجه به اداره آمار نیروی کار در هر CNBCتعداد افراد شاغل در آمریکا به عنوان یک درصد از جمعیت کاهش یافت و به 52.8 درصد در مه — معنی تقریبا 48 درصد از مردم آمریکا بیکار هستند در حال حاضر. بیکاری تعداد که بالا خواهد بود احتمالا یک بهانه ای مناسب به عجله از طریق دور دیگری از coronavirus مربوط به محرک و امداد مزایای مناسب است ؟

تصویر بسیار تاریک و دلگیر در حال حاضر که یک تحلیلگر دویچه بانک اقتصاددان ارشد Torsten Slok فکر می کند ما نیاز به ایجاد برخی از 30 میلیون شغل به عقب بر گردیم به ما اشتغال قبلی به نسبت جمعيت اوج.

“در حال حاضر” گفت: MUFG اتحادیه بانک ارشد مالی اقتصاددان کریس Rupkey در یک تحقیق جدید توجه داشته باشید “اقتصاد را بهبود کشیده پایین توسط میلیون ها و میلیون ها نفر از آمریکایی ها بدون شغل و (که) به سادگی آن را ندارم. این کار ضرر و زیان به معنای اقتصاد نیست از جنگل است.”

و که همه چیز را به انجام با این واقعیت است که ما نه از جنگل و در عین حال از بهداشت عمومی نظر یا. به تاریخ با توجه به آخرین شماره از دانشگاه جانز هاپکینز وجود داشته است 2.6 میلیون نفر از coronavirus در ایالات متحده شناسایی (همراه با بیش از 126,000 و میر گزارش شده). موارد در حال افزایش بسیار در بخش های خاصی از کشور است که در دیگر مناطق ایالات متحده به طور موثر دیوارها خود را از آن مکان به عنوان این توییت سه شنبه از رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو نشان می دهد:

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im