بودجه پسند Moto G 5G می شود بسیار چشمگیر spec sheet

ایده یک سوم موتورولا لبه 5G اعضای خانواده با قیمت حتی پایین تر نقطه از $700 و یک صفحه نمایش مسطح صدا خیلی iffy از گرفتن بروید و اگر چه ما نمی توانیم بگوییم ما متصل به نقطه به عنوان به زودی به عنوان اولین Moto G 5G ارائه شد به بیرون درز دیروز آن را حس می کند کامل برای شنیدن این دو دستگاه منتشر نشده در واقع یکی و همان است.

این بدان معناست که موتور G 5G در حال حاضر رسما جایگزین ناقص موتورولا لبه Lite به عنوان متهم برای شرکت مرموز جولای 7 اعلام رویداد در حالی که حفظ بسیار امیدوار کننده برچسب قیمت و مشخصات ورق شایعه شده اخیرا.
در واقع بسیاری از ویژگی های کلیدی اساسا حک شده در سنگ با تشکر Evan Blass افسانه ای mobile tech leaker که متاسفانه نمی هر گونه اطلاعات در داخل در قیمت گذاری خرده فروشی و به اشتراک گذاری در حال حاضر. چه Blass می توانم تایید می کنند که استفاده از همان بالا اواسط محدوده Snapdragon 765 پردازنده در بر داشت زیر هود “به طور منظم” موتورولا لبه 5G در کنار 4GB RAM, تعداد و 64 گیگابایت فضای ذخیره سازی داخلی.

جالب Moto G 5G را بلندتر گسترده تر ضخیم تر و سنگین تر از آن “پسر عموی” که به راحتی می توان توضیح داد که با توجه به کمی chunkier صفحه نمایش ناهنجاری ارائه دیروز و بزرگتر 4,700 میلی آمپر باتری نازل تنظیم مقررات FCC اسناد پیش است.

در حالی که امروز به بیرون درز لیست مشخصات را تائید نمی کند که اندازه صفحه نمایش این است که تقریبا تضمین شده به دایره همان 6.7 اینچ علامت گذاری به عنوان موتورولا لبه. موتور G 5G صفحه نمایش, در ضمن, تایید به ورزش HD ips+ با وضوح (حدود 2340 x 1080 pixels, احتمالا) و همچنین دو سوراخ پانچ و یک 90Hz نرخ refresh که دقیقا مشترک در بودجه دوستانه ،

تاریخ و زمان آخرین اما نه کم ما در حال حاضر می دانم که این مقرون به صرفه 5G قهرمان دارای یک 48MP اولیه تیرانداز سیلی در پشت آن همراه با یک 5MP ماکرو لنز 8MP زاویه دوربین 2MP سنسور عمق. که قطعا بد نیست تصویربرداری راه اندازی یک دستگاه نوک به هزینه به عنوان کمی به عنوان $400. البته ما نمی رد کردن این قیمت توصیه می شود پایان دادن به نزدیک به 500 دلار در ایالات متحده… اگر ما را رها می کند در واقع تابه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>