به روز رسانی: XDA را Mishaal رحمان است فقط ارائه توضیح بیشتر در mid-end دستگاه قبلا شایعه شده بود لقب موتورولا لبه Lite و در حال حاضر انتظار می رود برای رفتن رسمی تحت Moto G 5G پلاس نام به جای. این بودجه دوستانه bad boy مشخصات باید نگاه بسیار شبیه به Moto G 5G دقیق ویژگی های زیر با چند استثنا دارد.
برای یک چیز “عادی” Moto G 5G رندر شده است با بدنی جانبی نصب شده اثر انگشت خوان در دو, در حالی که نسخه پلاس است که به احتمال زیاد به اتخاذ مدرن تر در صفحه نمایش های بیومتریک تشخیص روش. چهار عقب رو سیستم های دوربین نیز متفاوت خواهد بود با Moto G 5G به علاوه نوک برای به اشتراک گذاشتن یک 48MP اصلی اهمیت آن کمتر-end خواهر و برادر در حالی که شامل کمی بهتر است اما مشخص نیست 16 8 و سنسور 5MP به عنوان به خوبی.
موتور G 5G به علاوه باید در دسترس در هر دو 4 و RAM 6GB گزینه های 64 و 128 گیگابایت فضای ذخیره سازی داخلی در عرشه به ترتیب در مقایسه با Moto G 5G در حال حاضر تایید شده برای ارائه فقط ردیف پایین تر است. همه در همه, هر دو گوشی صدا مانند مقدار ممکن قهرمانان اما البته دقیق ساختار قیمت گذاری خواهد شد و در نهایت تصمیم گیری های تجاری خود را از سرنوشت. ما داستان اصلی شرح زیر است.

##

ایده یک سوم موتورولا لبه 5G اعضای خانواده با قیمت حتی پایین تر نقطه از $700 و یک صفحه نمایش مسطح صدا خیلی iffy از گرفتن بروید و اگر چه ما نمی توانیم بگوییم ما متصل به نقطه به عنوان به زودی به عنوان اولین Moto G 5G ارائه شد به بیرون درز دیروز آن را حس می کند کامل برای شنیدن این دو دستگاه منتشر نشده در واقع یکی و همان است.

این بدان معناست که موتور G 5G در حال حاضر رسما جایگزین ناقص موتورولا لبه Lite به عنوان متهم برای شرکت مرموز جولای 7 اعلام رویداد در حالی که حفظ بسیار امیدوار کننده برچسب قیمت و مشخصات ورق شایعه شده اخیرا.
در واقع بسیاری از ویژگی های کلیدی اساسا حک شده در سنگ با تشکر Evan Blass افسانه ای mobile tech leaker که متاسفانه نمی هر گونه اطلاعات در داخل در قیمت گذاری خرده فروشی و به اشتراک گذاری در حال حاضر. چه Blass می توانم تایید می کنند که استفاده از همان بالا اواسط محدوده Snapdragon 765 پردازنده در بر داشت زیر هود “به طور منظم” موتورولا لبه 5G در کنار 4GB RAM, تعداد و 64 گیگابایت فضای ذخیره سازی داخلی.

جالب Moto G 5G را بلندتر گسترده تر ضخیم تر و سنگین تر از آن “پسر عموی” که به راحتی می توان توضیح داد که با توجه به کمی chunkier صفحه نمایش ناهنجاری ارائه دیروز و بزرگتر 4,700 میلی آمپر باتری نازل تنظیم مقررات FCC اسناد پیش است.

در حالی که امروز به بیرون درز لیست مشخصات را تائید نمی کند که اندازه صفحه نمایش این است که تقریبا تضمین شده به دایره همان 6.7 اینچ علامت گذاری به عنوان موتورولا لبه. موتور G 5G صفحه نمایش, در ضمن, تایید به ورزش HD ips+ با وضوح (حدود 2340 x 1080 pixels, احتمالا) و همچنین دو سوراخ پانچ و یک 90Hz نرخ refresh که دقیقا مشترک در بودجه دوستانه ،

تاریخ و زمان آخرین اما نه کم ما در حال حاضر می دانم که این مقرون به صرفه 5G قهرمان دارای یک 48MP اولیه تیرانداز سیلی در پشت آن همراه با یک 5MP ماکرو لنز 8MP زاویه دوربین 2MP سنسور عمق. که قطعا بد نیست تصویربرداری راه اندازی یک دستگاه نوک به هزینه به عنوان کمی به عنوان $400. البته ما نمی رد کردن این قیمت توصیه می شود پایان دادن به نزدیک به 500 دلار در ایالات متحده… اگر ما را رها می کند در واقع تابه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de