حباب های چند وظیفه ای از ویژگی های است که به زودی به اندروید برنامه پیام های در آندروید 11

آندروید 11 beta 1 منتشر شد هفته گذشته توسط گوگل به این معنی که وجود دارد کاملا چند صفحه 2 از طریق صفحه سری 4 واحد در حال حاضر در حال اجرا برای اولین بار نسخه بتا اندروید 11. یکی از ویژگی های جدید در آینده برای آندروید 11 است که به نام حباب. بدون این ویژگی را تا به چیزی برای انجام با یک دوست یا که آقای حباب مایع است که شما استفاده می شود به پور را به آب حمام خود را دادن به شما دو دلیل برای حباب به نظر می رسد در وان خود را.
در واقع حباب های جدید ویژگی در آندروید 11 شبیه به چت سران قابلیت استفاده در نسخه آندروید Facebook Messenger. بیایید می گویند که شما در حال چت در مسنجر با دوست دختر خود را در حالی که در همان زمان شما در حال مشاهده WWDC اپل در کنفرانس توسعه دهندگان در حال جریان به صورت رایگان به دلیل COVID-19 بیماری همه گیر. شما نمی خواهید به از دست دادن ویژگی های جدید در آینده برای iOS 14 مانند شایعه قابل تنظیم صفحه اصلی و آندروید-سبک ویدجت. از سوی دیگر Mary Jo عصبانی است چرا که شما به نظر می رسد به مراقبت بیشتر در مورد گوشی های تلفن از او. شما نمی خواهید به گرفتار تعویض عقب و جلو بین برنامه های. با سر چت, شما می توانید در ادامه با تمرکز بر WWDC. هر زمان که Mary Jo می فرستد به شما یک پیام شما می توانید پاسخ را در یک مد به موقع تشکر به سر چت.

بنابراین اجازه دهید بگویم که شما در حال مشاهده پیش زندگی می کنند جریان از WWDC. هنگامی که دوست دختر خود را می فرستد به شما یک پیام یک نماد ظاهر خواهد شد بر روی صفحه نمایش گوشی خود را. شیر بر روی آن را به گفتگو و زمینه را برای پاسخ خود را. این کار از هر برنامه بنابراین شما نمی تواند متهم به عدم توجه به Mary Jo. توسعه دهندگان از برنامه های آندروید را برای فعال کردن حباب به طوری که آنها را به کار در برنامه های کاربردی خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>