‘پسران’ فصل 2 در حال آمدن است, سپتامبر 4th: سازمان دیده بان برای اولین بار 3 دقیقه

  • پسران season 2 اولین در آمازون نخست تصویری در سپتامبر 4 سال 2020 است.
  • سه قسمت از فصل دوم در دسترس خواهد بود در ماه سپتامبر 4th, و سپس بقیه را درجه به صورت جداگانه در هر جمعه پس از آن تا اکتبر 9th.
  • آیا نقد می پیوندد بازیگران پسران به عنوان یک جدید نازی-مجاور “قهرمان” Stormfront.

پسران یکی از sleeper بازدید از 2019. آمازون نخست تصویری نیست پمپ کاملا به عنوان بسیاری از buzzworthy بازدید به عنوان Netflix بکشد اما شده اند وجود دارد برخی از سنگهای قیمتی بر روی این سرویس در سال های اخیر از جمله فاجعه, ها, و البته Fleabag. اما آیا آن زمان (Avengers: Endgame آمار تئاتر فقط چند ماه قبل از پسران , عرضه, skewering کتاب های کمیک قهرمانان و قهرمان fandom) و یا محتوا (پسران پنجه های بی شماری دشوار و مشکل افراد head-on), عجیب و غریب, خشونت, ارسال تا از ابرقهرمانان زده وتر.

همچنین فصل اول به پایان رسید بر روی یک مطلب یا داستان جالب و حتی نشان می دهد برداشت شد تا برای یک فصل دوم, قبل از اولین پخش, طرفداران شده اند در انتظار هیجان و نگرانی برای یک تاریخ انتشار پس از ژوئیه گذشته. روز جمعه بازیگران پیوست و در جریان زندگی و در گذشته به ما آموخته است که پسران را بازگشت در سپتامبر 4th.

فصل دوم شامل هشت قسمت از آن در دسترس خواهد بود در ماه سپتامبر 4th. پنج باقی مانده هوا خواهد هفتگی هر جمعه منتهی به فصل آخر, در اکتبر 9th.

در اینجا کامل خلاصه فصل دوم, حسن نیت ارائه میدهد از آمازون:

حتی بیشتر شدید بیشتر فصل دو مجنون می یابد پسران در اجرا از قانون شکار شده توسط Supes و به شدت در تلاش برای تجدید قوا و مبارزه علیه Vought. در پنهان Hughie (Jack Quaid), شیر مادر (Laz Alonso), Frenchie (تومر Capon) و Kimiko (کارن Fukuhara) سعی کنید برای تنظیم به حالت عادی با قصاب (Karl Urban) هیچ جا یافت می شود. در ضمن Starlight (ارین Moriarty) باید حرکت خود را در هفت عنوان Homelander (آنتونی استار) مجموعه مناظر خود را در بدست گرفتن کنترل کامل است. قدرت خود را در معرض تهدید است با علاوه بر این از Stormfront (Aya Cash) و رسانه های اجتماعی ادراک جدید سوپ که دارای یک دستور کار خود. در بالا از آن Supervillain تهدید طول می کشد در مرکز صحنه و باعث می شود امواج به عنوان Vought به دنبال سرمایه گذاری در این کشور پارانویا.

سپتامبر ممکن است احساس مانند یک عمر دور به ویژه هنگامی که شما شروع به فکر می کنم مورد چقدر ممکن است اتفاق می افتد در جهان بیش از دو یا سه ماه اما خبر خوب این است که شما نمی خواهد که به صبر طولانی که برای دریافت یک طعم و مزه از این فصل است. در طول جریان زندگی آمازون مشترک سه (بسیار NSFW) دقیقه از فصل که ما helpfully اختصاص داده شده در ویدیو زیر. اگر آن را نمی کند شروع به سمت راست دور خیز به 47:35 علامت:

یعقوب آغاز شده پوشش تصویری بازی ها و فن آوری در دانشگاه به عنوان یک سرگرمی است اما آن را به سرعت تبدیل شد به او روشن که این چیزی بود که او می خواست به انجام این کار برای زندگی. او در حال حاضر ساکن در نیویورک نوشتن برای BGR. او پیش از این کار منتشر شده را می توان در TechHive, VentureBeat و بازی بیهوده گویی.