بهترین Samsung Galaxy تماشای فعال 2 ویژگی را در نهایت توان فعال به زودی… در یک کشور

این کهکشان دیده بان فعال 2 بدون شک یکی از بهترین (اگر نه که بهترین مطلق) اندروید-سازگار با ساعت هوشمند در دسترس است اما تا زمانی که ما می توانیم سامسونگ به طور جدی به عنوان یک رقیب به اپل تاج و تخت کره و مبتنی بر فن آوری های غول پیکر تعدادی از سخت افزار و نرم افزار محدودیت ها را حل کند.

این که کجا و چگونه از کهکشان دیده بان فعال 2 ECG از ویژگی های

بسیاری از کاربران که خریداری در غیر این صورت دستگاه بزرگ پیش بینی ECG اجرای پایان مارس طبعا احساس فریب خورده, اما برای آنچه در آن ارزش, سامسونگ است ومیگوید نزدیک برای ارائه در وعده خود را… چند ماه در اواخر… و در یک کشور تنها. که قطعا بهتر از هیچ چیز است, اگر چه آن را بسیار می رود بدون گفت که وزارت غذا و دارو ایمنی (MFDS) ترخیص در کره جنوبی است که به هیچ وجه در ارتباط به ما غذا و داروی آمریکا (FDA) تایید.

به عبارت دیگر ما هنوز هیچ ایده زمانی که سامسونگ کهکشان دیده بان فعال 2 ممکن است دریافت ECG ویژگی stateside… و یا در هر بازار دیگر به غیر از کره جنوبی که برای ماده. حتی در شرکت میهن, کاربران نیاز به صبر کنید تا زمانی در طول سه ماهه سوم یعنی بین ماه های ژوئیه و سپتامبر برای به دست آوردن دسترسی به یک روش ساده و در عین حال به طور بالقوه زندگی تغییر Samsung بهداشت نظارت بر برنامه است.

با کمک از یک در حال حاضر خفته ECG سنسور برنامه اندازه گیری ضربان قلب خود را و ریتم در جستجو برای بی نظمی نشان می دهد فیبریلاسیون دهلیزی (AFib). AFib می تواند منجر به لخته شدن خون و نارسایی قلبی و سکته مغزی پس از تشخیص اولیه آن در است از اهمیت برای میلیون ها نفر از مردم در سراسر جهان است.

در علاوه بر این به ECG مذکور نظارت بر سلامت ابزار همچنین قادر خواهد بود به اندازه گیری فشار خون خود را در آینده نزدیک… در کره جنوبی ساخت کهکشان دیده بان فعال 2 سامسونگ “بیشتر مطلع و راحت health tracker نشده است.”

فکر می کنید امید خود را برای تماشای کهکشان 2

بدیهی است که این سنسور ECG نیز در حال حاضر در “آینده کهکشان دیده بان دستگاه” با سامسونگ در حال برنامه ریزی برای “تدریج گسترش” سلامت نظارت بر برنامه به این unnamed آینده ساعت های هوشمند… در برخی از نقطه در پایین خط.

 

این می تواند دیر Galaxy Watch 2 و یا تناسب اندام-برای اولین بار دیده بان فعال 3 به دنبال مجموعه ای برای بسیار ارتقاء ظرفیت باتری و فضای ذخیره سازی از پیشگامان آن در میان چیزهای دیگر. به طور طبیعی ما نمی دانیم که اگر این پسر بد خواهد شد در واقع قادر به انجام الکتروکاردیوگرام اندازه گیری راست کردن خفاش اما حداقل در ایالات متحده آمریکا است که بعید به نظر می رسد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im