بهترین Samsung Galaxy S20 فوق العاده موارد

سامسونگ جدیدترین تاج, جواهر, کهکشان S20 فوق العاده تبدیل به مظهر اندیشه گل سرسبد چیزی ما همچنین اشاره کرد در ما کهکشان S20 فوق العاده نقد و بررسی.

اگر شما در حال برنامه ریزی برای دریافت یک یا شما در حال حاضر بهترین کار این است که مناسب کهکشان S20 فوق العاده مورد که در آن برای قرار دادن این پسر بد. شما نمی توانید در معرض خطر آسیب رساندن а $1,400 گوشی مناسب است ؟ اما انتخاب یک مورد می تواند یک کار دشوار است. محبوب تر تلفن, انتخاب بیشتر شما باید به نقطه ای که وجود دارد بسیاری از موارد به از را انتخاب کنید نیاز به انتخاب یکی از استرسهای شما را.

و به همین دلیل ما اینجا هستیم برای کمک به. پس از به دنبال از طریق صدها کهکشان S20 فوق العاده موارد ما آماده ام کاملا خوب صف: لوکس چرم موارد دشوار لاستیک, موارد, فانتزی رنگارنگ موارد و البته اساسی ترین سیلیکون هستند. پس از همه, برخی از مردم فقط نیاز به برخی از اضافی گرفتن و حفاظت ابتدا و بدون نیاز به نوبه خود گوشی خود را به یک تانک. وجود دارد مقدار زیادی از سبک تنوع و همچنین, بنابراین شانس شما در پیدا کردن یک مورد مثل شما خیلی بالا است.

هر کس دوست دارد مورد, اما به عنوان ما در حال حاضر گفت: اگر شما صرف پول زیادی در این گوشی آن را به ارزش هزینه کمی بیشتر به نگه داشتن آن سالم و دست نخورده. چه خوب در مورد این S20 فوق العاده است که طراحی آن نیست هر چیزی برای نشان دادن بنابراین بسیاری از کهکشان S20 فوق العاده موارد ما در زیر ذکر شده در واقع بهبود این گوشی به نظر می رسد. تنها عنصر ارزش نمایش دوربین دست انداز و آن را تقریبا غیر ممکن است برای پنهان کردن حتی اگر شما در حال تلاش است. پس نگران نباشید هر کدام مورد را انتخاب می کنید مردم را می دانم که شما در حال تکان دادن کهکشان S20 فوق العاده.
در زیر ما جمع آوری بهترین Galaxy S20 فوق العاده از موارد برجسته تولید کنندگان. البته شروع با سامسونگ خود را.

بهترین Samsung Galaxy S20 فوق العاده موارد

سامسونگ ارائه می دهد انواع مختلفی از موارد از ساده به غلط انداز اما ما به انتخاب آنهایی است که با توجه به نیاز اکثر آینده S20 فوق العاده کاربران است.

Samsung Galaxy S20 Ultra S-View Flip Cover

این مورد با یک جلد کامل است اگر شما در حال حمل گوشی خود را در میان برخی از فوق العاده مرزی اشیاء که ممکن است ترک یک علامت بر روی صفحه نمایش خود را. بر خلاف ساده تر فلپ سبک موارد این یک پنجره است که به شما اجازه دیدن تمام اطلاعات مهم مانند زمان و اطلاعیه ها در یک نگاه. با تشکر ویژه همیشه در حالت احساس می کنید که این مورد و تلفن به معنای با هم. زیرا آنها هستند.

Samsung Galaxy S20 فوق العاده چرم پوشش

این S20 فوق العاده گران است تلفن اما دقیقا نمی دهد که پرنیان. اگر شما احساس می کنید مانند مردم نیست حق گرفتن ایده زمانی که آنها آن را ببینید, شما ممکن است بخواهید به آن لباس زیبا و واقعی مورد چرم.

Samsung Galaxy S20 فوق العاده سیلیکون پوشش

سامسونگ در سیلیکون موارد هستند یک راه عالی نه تنها برای اضافه کردن یک مانع بین جهان خارج و گوشی خود را, اما همچنین یک راه برای تغییر رنگ آن است. کهکشان S20 فوق العاده می آید تنها در سیاه و سفید و خاکستری بسیار خسته کننده و رنگ و با این موارد شما باید چهار گزینه های دیگر در دسترس است.

Samsung Galaxy S20 فوق العاده ناهموار ایستاده پوشش

اگر شما اعتماد ندارند بمیرد مواد نرم مانند چرم و سیلیکون پس از آن این است که خود را آخرین رفت و آمد مکرر. این مورد دشوار است اما هنوز برخی از شخصیت و حتی می آید با ساخته شده است در kickstands برای سرپا نگه داشتن گوشی خود را و لذت بردن از هر یک از مطالب دست آزاد. آن را نیز تنها ناهموار Galaxy S20 فوق العاده مورد آینده مستقیما از سامسونگ بنابراین اگر شما اصرار بر نام تجاری است که برای به دست آوردن.

بهترین Spigen Galaxy S20 فوق العاده موارد

Spigen باعث می شود برخی از بهترین شخص ثالث از موارد و برای کهکشان S20 فوق العاده این شرکت است که شرط بندی در آن کلاسیک.

Spigen Galaxy S20 Ultra Hybrid case

Ultra Hybrid case for Galaxy S20 فوق العاده عالی ارائه می دهد حفاظت از همه طرف به لطف اختراع فن آوری هوا کوسن. حتی سنگین دوربین دست انداز است که به خوبی محافظت می شود بنابراین بدون نیاز به نگرانی در زمانی که قرار دادن آن را حتی اگر شما کمی سنگین دست. این مورد می تواند به صورت شفاف است که اجازه می دهد تا شما لغزش چیزی بین این و گوشی برای سفارشی سازی اضافی و یا مات سیاه و سفید.

Spigen Galaxy S20 فوق العاده Liquid Air case

این مورد را مناسب مانند یک پوست دوم خود را در کهکشان S20 فوق العاده. آن را باریک اما هنوز هم می افزاید: حفاظت و بسیار بهبود ادراک را به گوشی خود را. الگوی پشت را به آن می دهد برخی از شخصیت ها نیز به طوری که آن را نمی خواهد ارزان تر خود را گل سرسبد دستگاه.

Spigen Galaxy S20 فوق العاده دشوار زره مورد

آشنا با طراحی بسیاری از شما احتمالا دیده می شود بر روی گوشی های دیگر در طبیعت دشوار زره مورد Spigen بهترین فروشنده. این مورد است که ساخته شده از چندین مواد مختلف است و یک لایه فوم برای جذب تاثیر. به عنوان پاداش اضافه شده این کهکشان S20 فوق العاده مورد نیز دارای یک پایه برای تماشای فیلم در حالت افقی.

بهترین OtterBox Galaxy S20 فوق العاده موارد

Otterbox موارد کمی گرانتر اما دوست عزیز اگر شما خریداری Galaxy S20 فوق العاده موارد چیزی نیست شما باید روزهایی را در.

OtterBox Galaxy S20 فوق العاده تقارن سری مورد روشن

تا حدودی اساسی مورد روشن با مشخصات باریک و خوب برای حفاظت از خود کهکشان S20 فوق العاده در دکمه ها و دوربین های دیجیتال.

سمور + پاپ Galaxy S20 فوق العاده تقارن سری مورد

$60.95

در حال حاضر که یک محصول نه هر صورت ساز است. یک مورد محافظ با یکپارچه PopSocket گرفتن. برای یک گوشی در این اندازه کهکشان S20 فوق العاده که علاوه بر استقبال. اگر شما در حال حاضر مستقل PopSockets شما می توانید مبادله گرفتن طرح با یکی می آید که با این پرونده به صورت فوق العاده تماس های شخصی است.

OtterBox Galaxy S20 فوق العاده مدافع سری نرم افزار مورد

این Otterbox ناهموار مورد محافظت گوشی خود را نه تنها از قطره اما میکروب ها نیز به لطف OtterArmor میکروبی دفاع. این مورد همچنین می آید با یک جلد چرمی قرار دادن که نوع مانند یک مورد به مورد. جلد چرمی قرار دادن یک کلیپ کمربند است که همچنین می تواند به عنوان یک پایه برای Galaxy S20 فوق العاده برای لذت بردن از برخی از فیلم ها در خرابی بین ماجراهای.

بهترین BodyGuardz Galaxy S20 فوق العاده موارد

در حال حاضر BodyGuardz تنها یک زن و شوهر از موارد برای Galaxy S20 فوق العاده هر دو با خود نابرابر تکنولوژی برای بهبود حفاظت از تاثیر.

BodyGuardz Galaxy S20 فوق العاده Ace Pro صورت

$34.95

Ace Pro یک مورد شفاف با دودی پایان ارائه می دهد که یک تعادل خوب بین حفاظت و اندازه. دکمه دوربین و صفحه نمایش Galaxy S20 فوق العاده همه محافظت شده یا مطرح شده در لبه ها و یا پوشش می دهد.

BodyGuardz Galaxy S20 فوق العاده هماهنگی مورد

$39.95

هماهنگی مورد کمی خیال باف با یک شیب می رود که هر دو از سیاه و سفید به طور کامل شفاف یا صورتی به رنگ آبی است. علاوه بر این که آن را یکسان به Ace Pro از نظر حفاظت در هر دو مورد نیز شامل یک سیم مش نگه می دارد که گرد و غبار یا شن و ماسه از وارد شدن به سخنرانان از کهکشان S20 فوق العاده.

بهترین Galaxy S20 فوق العاده موارد در آمازون

بله بسیاری از موارد دیگر را می توان در Amazon.com و همچنین, اما در این بخش ما به مجموعه ای از موارد از تولید کنندگان مختلف است که باید خود را ثابت می شود بسیار محبوب در میان کهکشان S20 کاربران است.

Ringke Galaxy S20 فوق العاده تلفیقی X مورد

تلفیقی X یک تهاجمی به دنبال موردی می دهد که گوشی خود را خوب حفاظت در اطراف لبه در حالی که پشت شفاف است. به این ترتیب شما می توانید لذت بردن از رنگ خود را در کهکشان S20 فوق العاده به عنوان کسل کننده آن را به عنوان ممکن است. اگر شما می خواهید به ادویه تا چیز نیز وجود دارد یکی با استتار در پشت.

Case-Mate Galaxy S20 فوق العاده دشوار شیار رنگین کمانی مورد

در حال حاضر که چشم نواز مورد! سخت شیار مورد به شما می دهد چیزی لذت بخش به نگاه و خود کهکشان S20 فوق العاده سنگین لایه از حفاظت به نگه داشتن آن سالم و دست نخورده. آن را ارزان ترین مورد اما حداقل آن ارائه منحصر به فرد زیبایی را به گوشی خود را.

Caseology Galaxy S20 فوق العاده, اختلاف منظر, موارد

Caseology را, اختلاف منظر, سری انتخاب خوبی است اگر شما می خواهید برای قرار دادن خود را در کهکشان S20 فوق العاده در سبک. رنگ های خاموش و ظریف الگوی نمی خواهد به نوبه خود هر گونه سر اما خواهد شد به شما نشان داده اید گوشی خود را برخی از توجه خاص است.

RhinoShield Galaxy S20 فوق العاده محافظ سپر مورد

به عنوان شما می توانید از تصویر بالا این مورد می افزاید: تنها یک سپر در اطراف گوشی خود را که در بیشتر موارد به اندازه کافی برای نگه داشتن آن امن است. حذف پشت اجازه می دهد تا این مورد به فندک که ناچیز است و با توجه به وزن کهکشان S20 فوق العاده.

Urban Armor Gear Galaxy S20 فوق العاده غیر نظامی مورد

این است که گران قیمت مورد اما هی به طوری که گوشی خود را! این, UAG مورد وعده هر دو درجه حفاظت و حداقل وزن اضافه شده به کهکشان خود را S20 فوق العاده به لطف مواد حق بیمه از آن استفاده می کند. طراحی نیز بسیار سرد به خصوص برای بیشتر ناهموار مورد.

من-Blason Galaxy S20 فوق العاده Cosmo سری موارد

کهکشان S20 فوق العاده است نه بیشتر دوستانه گوشی با توجه به اندازه عظیم آن. اما این موارد از من-Blason را فوق العاده شیک نگاه هر زن شجاع به اندازه کافی برای اداره آن خواهد بود خوشحال به نمایش گذاشتن. هیچ قربانی در حفاظت از هر دو مورد را پوشش می دهد تلفن را از همه طرف.

ZIZO Galaxy S20 فوق العاده پیچ سری مورد

این کهکشان S20 فوق العاده مورد نیز به معنای برای کسانی که با سبک زندگی فعال است. آن را به یک مقدار سخاوتمندانه از بالشتک برای اتفاقی قطره و ارگونومیک طراحی شده است. این است که اگر شما بیشتر نگه داشتن گوشی در دست چپ خود را به پشت شیاردار برای چپ دست استفاده کنید. هنوز, آن را خوب به دنبال صورت است که اضافه کردن برخی از شخصیت به خود S20 فوق العاده.

Clayco Galaxy S20 فوق العاده محافظ مورد کیف پول

در حال حاضر چیزی در اینجا برای کسب و کار محور مردم است. این کهکشان S20 فوق العاده مورد به نظر می رسد بسیار حرفه ای و نه تنها محافظت از تلفن خود را, اما نگه داشتن یک زن و شوهر از کارت های اعتباری به عنوان به خوبی. اضافی ضخامت یک بیت از یک نقطه ضعف اما حداقل دوربین گوشی است که به خوبی محافظت شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>