بهترین مش Wi-Fi سیستم است را به پایین ترین قیمت از سال در آمازون

 • آمازون Eero مش Wi-Fi سیستم به طور گسترده ای به عنوان بهترین مش Wi-Fi سیستم در بازار در حال حاضر برای استفاده در خانه و در حال حاضر آن را در فروش فقط برای $199.
 • که بهترین قیمت از سال برای Eero مش سیستم است که شامل نقاط دسترسی Wi-Fi و همچنین کمترین قیمت پس از جمعه سیاه سال گذشته است.
 • بالای 50 دلار تخفیف این معامله شامل رایگان اکو نقطه نیز که یکی دیگر از 50 دلار ارزش.

Once upon a time, صفحه اصلی, Wi-Fi یک کابوس بود. شل و ول کوچک روتر پخش سیگنال که عالی بود اگر شما ایستاده بودند درست در کنار جعبه. اگر شما در یک طبقه و یا خارج از, اما شما تا به حال هیچ امید گرفتن یک اتصال خوب. روتر بسیار بهتر از این روز از آنها استفاده می شود اما پیشرفت واقعی در خانه Wi-Fi سیستم آمده است حسن نیت ارائه میدهد از مش. و داوران به نظر می رسد به توافق برسند تقریبا به اتفاق آرا که Eero باعث می شود بهترین مش سیستم های که در حال حاضر در دسترس برای استفاده در خانه.

اگر شما شده است با ایده خود را به روز رسانی صفحه اصلی شبکه های بی سیم با یک Eero سیستم در حال حاضر است که قطعا زمان برای کشیدن ماشه. آمازون eero مش WiFi سیستم (3-pack) که همراه با سه مش نقاط به طور معمول هزینه $250, اما آن را در فروش در حال حاضر فقط برای $199. بیشتر چه, آن را نیز شامل یک اکو Dot رایگان! که یکی دیگر از 50 دلار ارزش بنابراین این بسته نرم افزاری به ارمغان می آورد شما 100 دلار در پس انداز و ارائه یکی از بهترین صفحه اصلی Wi-Fi تجارب شما می توانید دریافت کنید. قطعا آن را بررسی کنید قبل از این معامله انجام شده است.

در اینجا نقاط گلوله که Eero گنجانده شده در آمازون صفحه محصول:

 • این بسته نرم افزاری شامل یک آمازون eero مش WiFi سیستم (3 بسته) و اکو نقطه. با الکسا شما به راحتی می توانید مدیریت وای فای برای دسترسی به دستگاه ها و افراد در خانه و گرفتن تمرکز به دور از صفحه نمایش و پشت به آن چه که مهم است.
 • کل خانه پوشش – یک eero 3-پک یک سیستم WiFi است که جایگزین روتر خود را پوشش می دهد و به 5000 متر مربع. ft.
 • آثار خود را با ارائه دهنده خدمات اینترنت – Eero متصل به مودم خود را به شما اتصال به اینترنت موجود به هر گوشه از خانه خود را.
 • راه اندازی در دقیقه – eero برنامه پیاده روی شما را از طریق راه اندازی در کمتر از 10 دقیقه و اجازه می دهد تا شما را به مدیریت شبکه خود را از هر نقطه.
 • اجازه ندهید که وای فای شما را پایین آهسته – دریافت بیشتر از WiFi خود را توسط جریان بازی و کار از هر نقطه در خانه خود را.
 • بهتر است در طول زمان – به روز رسانی خودکار حفظ شبکه خود را امن و مطمئن است.
 • TrueMesh تکنولوژی – Eero هوشمندانه مسیرهای ترافیک برای جلوگیری از ازدحام بافر و dropoffs.
 • به راحتی خود را گسترش سیستم – با عبور-سازگار با سخت افزار شما می توانید اضافه کردن eero محصولات به عنوان نیازهای خود را تغییر دهید.

Follow @BGRDeals در توییتر به نگه دارید تا با آخرین و بزرگترین معاملات پیدا کنیم و در سراسر وب. قیمت ها بدون اطلاع قبلی تغییر و هر کوپن های ذکر شده در بالا ممکن است در دسترس در عرضه محدود است. BGR ممکن است دریافت کمیسیون در دستور قرار داده شده از طریق این مقاله و خرده فروش ممکن است دریافت برخی auditable اطلاعات برای مقاصد حسابداری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>