بهترین آیفون برای خرید در سال 2020: از $399 دلار 1449!

‘آی فون صف تبدیل شده است پیچیده تر از همیشه است. هیچ کمتر از پنج های مختلف مدل های آی فون را انتخاب کنید از اعم بین 399 $و $1449 در قیمت می باشد. اما که بهترین آیفون به خرید در میان آنها است ؟ خوب ما اینجا هستیم برای شکستن و انتخاب یک آی فون جدید در سال 2020 آسان تر و ساده تر امور! Spoiler alert: این همه شکسته شدن به چقدر شما مایل به خرج کردن است.

اگر شما در عجله نیست به خاطر داشته باشید که یک سری جدید از اپل است که به زودی. این آیفون 12 سری اعلام خواهد شد قبل از پایان سال 2020 با ارتقاء در سراسر هیئت مدیره. اما حتی اگر شما خرید یک آی فون, شما نا امید نمی شود. تمام مدل های فعلی هستند سریع باید بسیار توانایی دوربین در حال آماده به روز می شود به iOS 14 بعد از این سال.

شما نیز عاشق این

که بهترین آیفون بخرم ؟

پاسخ تا حد زیادی بستگی به پول چقدر شما مایل به خرج کردن است. با مقدمه ای از سال گذشته مدل های جدید فعلی اپل خط تلفن-up به نظر می رسد مثل این:

وجود جاده های اصلی شما می توانید در این سال و گزینه های خود را پراکنده در سراسر طیف وسیعی از $399 دلار 1449! در زیر ما سعی خواهیم کرد به نشان می دهد بهترین بنگ برای جفتک انداختن گزینه های سراسر دسته های مختلف اگر چه آن غیر قابل انکار است که هر یک از مدل های آیفون در فروش خود را دارد مزایای منحصر به فرد.

آی فون 11 Pro و 11 Pro Max

انتظار می رود هزینه: $1000 – $1450

که آن را کاملا بهترین اپل شما می توانید خرید در حال حاضر 11 Pro و 11 Pro Max – هیچ چیز دیگری واجد شرایط در اینجا به جز شاید در آخرین سال آیفون XS, اما شما باید برای دریافت آن از طریق یک خرده فروش و یا حامل چرا که اپل تصمیم به توقف فروش این امضا گوشی با مقدمه ای از 11 Pro.

معقول اندازه: آی فون 11 Pro [$1000]

اگر شما می خواهید سریع ترین آی فون شما می توانید در حال حاضر, اما اندازه نیز مورد توجه و سپس اپل را ترک نمی کند شما انتخاب زیادی در این سال شما مجبور به رفتن برای آی فون 11 Pro. این کوچکترین آیفون جدید A13 Bionic چیپ ست. هر دو 11 Pro Max و 11 قابل توجهی حجیم.

اپل ارائه می دهد 11 Pro در انواع فرمت های ذخیره سازی: 64, 256 و 512 گیگابایت, هزینه $999, $1149 و $1349 بود. اما اگر شما واقعا نمی شلیک یک تن از ویدئو شانس هستند و حتی 64 گیگابایت نسخه در خدمت شما فقط خوب است.

تمام اشباع کردن: آی فون 11 Pro Max [$1100]

پس شما بسته بندی شده همه چیز خود را و آماده به فروش خانه. خوب! با نیمی از این پول از فروش, شما قادر خواهید بود به پرداخت هزینه یک, زرق و برق دار, آیفون, 11 Pro Max در نقره فضای خاکستری طلا و یا نیمه شب سبز. این همان است که در 11 Pro, اما البته صفحه نمایش بزرگتر و باتری. 11 Pro Max در می آید تقریبا به همان اندازه 8 به علاوه و دیگر به همراه مدل های, اما آن را احساس می کند بهتر است چون جلوی تمام صفحه. به این ترتیب شما نمی توانید این احساس که گوشی دلیلی بزرگ است.

گودی کمتر طراحی ترجمه را به خوبی به اندازه فوق العاده form-factor: صفحه نمایش کاملا زرق و برق دار! به علاوه زمانی که شما در نظر بگیرید که 100 دلار بالای 1000 دلار نیست دقیقا سنبله بزرگ, شما همچنین ممکن است انتخاب کنید از آی فون 11 Pro Max بیش از آی فون 11 Pro. باید به شما ، این واقعیت باقی می ماند که این یک تلفن بزرگ, بنابراین اگر شما هرگز از بین رفته بود و یا اگر شما می دانید که شما تمایل به ترجیح می دهند بیشتر به طور منظم اندازه دستگاه و پس از آن شانس هستند 11 Pro Max را به تدریج شما را پایمال. همچنین گذشته از “صفحه نمایش بزرگتر” شما نه واقعا چیزی بیش از XS از نظر عملکرد.

اما فوق العاده-صفحه نمایش بزرگ باقی مانده است منحصر به فرد به 11 Pro Max, بنابراین اگر شما می دانید شما می خواهید که و اندازه نیست مشکل شما خوب, ما حدس می زنم هیچ چیز متوقف کردن شما را از گرفتن یک نام تجاری spankin’ آی فون جدید 11 Pro Max. هیچ چیز به جز قیمت ، اما به عنوان ما گفت: آنچه $100 در بالا از $1000?

بهترین ها را با قیمت مناسب برای خرید آیفون

انتظار می رود هزینه: $700 – 900 دلار

اگر شما می خواهید یک صفحه نمایش بزرگ در بودجه آی فون 11 باید راه رفتن در این سال است. 11 Pro Max تنها دیگر آی فون, نزديک به آن اندازه و آن را تقریبا دو برابر قیمت. جدید اپل آی فون 11 برای تمام مفاهیم و اهداف آیفون XR در استروئید. آن را مجددا فرمول ساده ساخته شده است که آی فون XR بسیار محبوب – ارائه عملکرد عالی در حالی که مقرون به صرفه ورود به اکوسیستم اپل. آن را نیز سریع تر رنگی تر و مجهز به یک همه کاره, دو, دوربین, راه اندازی.

مقرون به صرفه و جمع و جور آیفون

انتظار می رود هزینه: $399 – $549
آیفون SE داغترین جدید دارایی در اپل نمونه کارها. در خارج آن را چیزی بیش از یک آی فون 8 بدون 3D لمس است اما در داخل آن مظهر همان سخت افزار است که باعث می شود آی فون 11-سری کلیک کنید و آن را واقعا سریع جمع و جور آیفون. در حالی که آن را در سن طراحی و صفحه نمایش کوچک آن را به یک سخت-فروش برای افرادی که رشد کرده اند به استفاده از صفحه نمایش بزرگتر اپل را به گوشی های دیگر از طریق سال. با شروع در $399 برای پایه 64GB نسخه از این دستگاه اما ما به شدت توصیه چیدن 128 مدل. یک 256GB نوع نیز موجود است. این جهش قیمت به $449 و $549 بود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net