• به دلیل وضعیت اطراف coronavirus همه گیر در سراسر کشور در حال حاضر بسیاری از شما هستند یا جوراب زنانه ساقه بلند در فروشگاه مواد غذایی بیش از همیشه بیشتر و یا سفارش بایگانی اطلاعات و از خدمات تحویل غذا در لحظه.
  • برای دومی گروه از مردم وجود دارد برخی از کارت های اعتباری ارائه می دهد را در نظر بگیرید که در واقع با takeout غذا معاملات — پاداش شما به عبارت دیگر برای همه مواد غذایی خود را تحویل و بایگانی اطلاعات سفارشات.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

BGR همکاری با امتیاز برای ما پوشش کارت اعتباری محصولات. BGR و نقاط پسر ممکن است دریافت کمیسیون از صادر کنندگان کارت.

در میان بسیاری از جنبه های زندگی روزانه است که coronavirus همه گیر است به طوری جامع متزلزل کردن پس از وقوع رسیده ما اکثر مردم عادات غذا خوردن مجبور به انجام یک تغییر چشمگیر با تشکر از اقامت در خانه سفارشات و کسب و کار تعطیل. با فروشگاه های مواد غذایی میان چند مکان باقی مانده باز در حال حاضر و رستوران ها تنها ارائه takeout و تحویل مواد غذایی گزینه های بسیاری از افراد به یک یا هر دو از این اردوگاه: آنها یا خرید بیشتر مواد غذایی از همیشه که در مورد آنها در حال پخت و پز در خانه بیشتر از همیشه قبل از و یا آنها در حال سفارش غذا به رفتن بیش از آنها همیشه قبل از.

اگر شما سقوط به رده دوم در این پست برای شما. تعقیب اعلام کرده است افزایش درآمد سازه های سراسر آن تعقیب یاقوت کبود و آزادی کارت شامل 5x در DoorDash و تاک بایگانی اطلاعات و خدمات تحویل. آنچه که به معنی: از طریق مه 31 cardholders می توانید کسب درآمد 5x تا 500 $در ترکیب خرید های ساخته شده با این دو بر روی تقاضا خدمات مواد غذایی.

با 500 دلار, فلیپ فلاپ, شما می توانید کسب درآمد تا 2500 امتیاز با این عرضه به ارزش 50 دلار اگر شما یک تعقیب و گریز یاقوت کبود ترجیح کارت و یا تعقیب یاقوت کبود رزرو یا 25 دلار اگر شما تعقیب آزادی یا تعقیب آزادی نامحدود. این یک پیشنهاد پر سود اما آن می تواند برخی از پس انداز جامد به خصوص اگر شما در حال سفارش به رفتن یک تن در حال حاضر (حتما و بررسی کامل از نظر ارائه در تعقیب وب سایت). همچنین keep در نظر داشته باشید که تعقیب cardholders در حال حاضر دریافت مزایای با DoorDash است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد در رابطه با این پیشنهاد جدید.

به عنوان مثال در اینجا آنچه که در صفحه اعلام تعقیب پیشرفته درآمد ساختار می گوید اگر شما تعقیب یاقوت کبود ترجیح داده: “منظور از DoorDash یا تاک و کسب 5x مجموع امتیاز — که 2 امتیاز در علاوه بر این به 3 امتیاز شما در حال حاضر کسب … به علاوه اگر شما در حال حاضر فعال خود را تعریف DashPass, DoorDash اشتراک سرویس نامحدود رستوران تحویل با $0 تحویل هزینه و کاهش هزینه های خدمات واجد شرایط سفارشات بیش از $12 برای حداقل یک سال. با DashPass شما می توانید صرفه جویی در به طور متوسط از $4–5 دلار در هر سفارش.

“شما همچنین می توانید درآمد تا $120 در بیانیه اعتبارات در DoorDash رستوران سفارشات. منظور از هر رستوران با DoorDash و دریافت تا $60 در بیانیه اعتبارات از طریق 2020 و یکی دیگر از $60 در بیانیه اعتبارات از طریق 2021.”

منبع تصویر: JOHN G MABANGLO/سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/شاتر

در ضمن در اینجا برخی از نقاط به عنوان آن مربوط به افزایش درآمد برای دیگر تعقیب کارت محصولات:

من یک تعقیب و گریز وفادار خودم و آن را بزرگ برای دیدن صادر کننده تنظیم همه چیز در نور چگونه مردم بازآموزی عادات خود را به دلیل coronavirus. من همیشه خودم بگویم من سعی کنید به طبخ اغلب در خانه, اما از ترانه آژیر DoorDash به عنوان یک شخصی رفتن به ارائه خدمات است که به طور کلی بیش از حد سخت به مقاومت در برابر ، جفت شدن که با یک کارت مانند Chase Sapphire ترجیحمی دهد که کاربران رایگان DashPass و این خوب است که با استفاده از می توانید در حال حاضر نیز کسب 5x در آن به خرید مواد غذایی نیز از طریق پایان ماه مه.

منبع تصویر: امتیاز مرد

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im