بهترین اپل اخبار+ معامله و در عین حال خوب است برای هر دو جدید و بازگشت مشترکین

مارس 2019 قرار بود به مناسبت آغاز یک فصل های جدید هیجان انگیز برای اپل یک بار سخت افزار-شرکت متمرکز است که با هدف گسترش محبوبیت و سودآوری آن خدمات فروشگاه با مقدمه ای از اخبار+ تلویزیون+ و بازی نرم افزار سیستم عامل.

اپل اخبار+ تنها یکی از این سه است که در واقع تبدیل شد به صورت تجاری در دسترس در مدت کوتاهی پس از آن اعلام رسمی اما با وجود ظاهر اولین موفقیت این سرویس نامحدود ارائه دیجیتال دسترسی به بیش از 300 مجله و یک دسته از بالای روزنامه ها در ازای $9.99 یک ماه به سرعت از دست بخار.
در حالی که استاندارد 1 ماه رایگان دادگاه برای تلفن های موبایل مانند آن را به طور کلی باید به اندازه کافی به شما یک ایده اگر اشتراک است در واقع ارزش پرداخت پس از اپل و بهترین خرید را به نظر می رسد نیروهای پیوسته در تلاش برای افزایش بدون شک متوسط تعداد کاربر. شما نمی نیاز به پرش از طریق هر حلقه یا دیدار با برخی از نوع پیچیده و دشوار شرایط ویژه به ادعای احتمالا بزرگترین اپل اخبار+ معامله نشده است.
همه شما باید انجام دهید این است که سفارش خود را بسیار خود را تمدید 4 ماهه آزمایشی در بهترین خرید وب سایت و با توجه به MacRumors, مجموعه ای از آسان به دنبال دستورالعمل ها را به گرو در اوردن سرد freebie ایمیل خواهد شد در آدرس ذکر شده در خود را Bestbuy.com حساب پس از چک کردن بدون صرف یک سکه.

با توجه به همان فوق, انتشار, ویژه, پیشنهاد خوب برای کسانی که مشترک به اپل اخبار+ در گذشته قبل از فرار از خدمت در علاوه بر این به همه کاربران جدید که معمولا ممتاز و اولویت بندی در این نوع تبلیغاتی وضعیت.

در صورتی که شما نگرانم اپل اخبار+ گزارش شروع به پریدن کرد از 0 تا چشمگیر 200,000 یا پس مشترکین فقط در چند روز پشت در بهار 2019, شکست با این حال به “مادی افزایش” آن پرداخت می شود پایگاه کاربر پس از آن اولیه افزایش می دهد. البته یک تکه بزرگ از آن 200,000 مردم ممکن است همچنین در سمت چپ این پلت فرم در پایان خود را آزمایش, اما این بدان معنا نیست که این سرویس کاملا نامطلوب است.
در واقع در عمق ما در بر داشت بررسی محتوای کتابخانه به صورت کاملا گسترده و رابط کاربری زیبا و ساده و در عین حال چشم نواز و آسان به حرکت. همه در همه, ما واقعا نمی تواند فکر می کنم از یک دلیل که چرا شما باید حداقل به اپل اخبار+ امتحان کنید اگر شما استفاده از آی فون یا آی پد. فقط به یاد داشته باشید شما به طور خودکار شارژ استاندارد $9.99 یک ماه در پایان تمدید دوره آزمایشی اگر شما لغو اشتراک خود را قبل از آن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de