بهترین آی فون اپل SE 2020 موارد و محافظ صفحه نمایش

دنده جدید ممکن است شروع از سنگ پایین $399 برای آیفون پایه SE 64GB اما می رود تا به $549 برای 256-gigger بنابراین شما ممکن است بخواهید به سفارش یک مورد قبل از اینکه گوشی ضربه خود ایوان جلو در آوریل 24 هنگامی که گوشی منتشر شده است. از سوی دیگر اپل تعمیر و خدمات است که در قیمت افزایش یافته است برای چند سال گذشته فقط $79 برای آیفون SE 2020 است که این قیمت برای یک مورد خوب و محافظ صفحه نمایش. است که چرا ما در بهترین موجود لفافه برای جدید خود را با غرور و شادی و آب پز کردن انتخاب ما به چند محاکمه و واقعی خط و همچنین وعده برخی از تازه واردان است که تحمل فشار هنگامی که آی فون خود را SE 2020 بازدید زمین و اجرا نمی کند. همانطور که همه ما می دانیم آن را یک ماده از اگر اما نه وقتی. اول, مهم ترین سوال:

به طور معمول پوست باعث می شود بیشتر حداقلی و ظریف ترین حالت شما می توانید لباس خود را کوچک آیفون SE در سال 2020 است. ما در حال دادن روشن مدل به عنوان مثال آن را به عنوان طول می کشد “به سختی وجود دارد” مورد سرود را به یک سطح کاملا جدید اما لفاف بسته بندی در دسترس است در هر رنگ دسته کوچک موسیقی جاز که SE کشتی در.

با اضافه کردن فقط 0.35 mm, پوست صورت است که به عنوان بدون درز در سراسر آی فون خود را SE به عنوان آنها می آیند و در عین حال وجود دارد مطرح لب در اطراف لنز دوربین و در مقابل برای حفاظت اضافه شده از قسمت بیرون زده.

وجود دارد بدون آرم, بدون, نام تجاری چیزی جز آیفون SE برگشت به وضوح قابل مشاهده از طریق پرونده خود دارد. خارج شدن از راه پوست تخصص و ما از همه بیشتر خدا را شکر به این نام تجاری برای آن است.

اپل آی فون SE مورد سیلیکون (35 دلار)

اگر شما می خواهید به خرید چیزی با نام تجاری جدید و تعیین شده برای SE 2020 از گرفتن هر چند به جای بازیافت خود را چرب آیفون 8 مورد شما به سختی می توانید ضرب و شتم رسمی اپل سیلیکون یکی. در حالی که گران 35 دلار خط یکی از محبوب ترین در میان رسمی اپل لوازم جانبی, نه به خاطر مردم فقط فروشگاه یک مورد هم با گوشی های اپل سایت و زحمت به نگاه در جاهای دیگر. یک پوشش محافظت از آی فون از قطره در حالی که نرم-پوشش لمسی را فراهم می کند که اضافی گرفتن.

اپل آی فون SE Leather Case (45 دلار)

به دنبال کمی بیشتر کلاس اضافه شده به آی فون خود را SE 2020 در مقایسه با کسانی که سیلیکون یا plasticky موارد هستند که در ترک همه اطراف ما ؟ اپل شما پوشش داده شده با یک مورد ساخته شده از شکلات و به طور انحصاری به پایان رسید اروپایی چرم است که رشد خواهد کرد و با فضل و کرامت است. برای شیب 45 دلار قیمت هر چند که رنگ های مختلف و احساس در دست خود را ممکن است ارزش آن.

Spigen هوا پوست برای آیفون SE 2020

ما وعده ما انجام می شود با اپل سرد اما گران موارد است. مورد برخی از سازندگان ادعا می کنند “به سختی وجود دارد” موارد اما Spigen هوایی پوست خط واقعا پیاده روی پیاده روی. این آیفون SE روشن مورد ساخته شده است سخت پلی پروپیلن – شما می دانید چیزهای که پلاستیک خرید کیسه های ساخته شده از آن را به معنای واقعی کلمه مانند یک دستکش متناسب در اطراف آی فون SE و در حالی که بررسی آن ما عاشق نازک شیک و بی ادعا حفاظت از آن را ارائه می دهد بدون مانع گوشی منحنی و یا به نظر می رسد. بهترین از همه, آن را هزینه $12 در آمازون بسیار کمتر از رسمی اپل در مورد سیلیکون.

Case-mate برهنه, رابطه جنسی خشن مورد برای آی فون SE 2020

نه همه که تلالو طلا است اما برهنه, رابطه جنسی خشن خط Case-Mate اعتصاب تعادل بین نازک و سبک است که می آید در انواع رنگ های از جمله یک مدل روشن و دقیق تر با رویکرد حفاظت از “سختی وجود دارد” موارد مانند AirSkin. شما هنوز هم که نور احساس اما لفاف بسته بندی ارائه می دهد درجه نظامی حفاظت و ماهر تر در پایدار برجستگی قطره و دیگر ناملایمات بدون رله آنها را به تلفن داخل. گیلاس در بالا ؟ می آید در انواع پر تلالو و رنگین کمانی پس از اتمام به را برای آی فون SE مورد به صنوبر تا خود را به نظر می رسد.

Spigen Tough Armor for iPhone SE 2020

درجه بندی بالا در حفاظت در حالی که هنوز نگه داشتن گوشی خود را در جیب نسبتا نازک است Spigen زره سری که نیز ارائه می دهد یک مجتمع کوچک kickstand که می آید در دستی بسیار اغلب. آن است که با انجام دو لایه از حفاظت است که Spigen تماس هوا کوسن – یکی بیشتر انعطاف پذیر و جاذب و یک لایه خارجی سخت تر ارائه می دهد و طرف شیب دار به صورت ارگونومیک گرفتن و همچنین به عنوان یک پایه نیست که شما خواهد شد نیاز به آن بسیار برای 4.7″ صفحه نمایش از آی فون SE 2020.

Otterbox جهان برای آی فون SE 2020

Otterbox است که معروف ترین و با خود مدافع سری از موارد که با سه لایه حفاظت از جمله یکی برای صفحه نمایش اما آنها فراموش قابل توجهی اضافه کردن فله به گوشی خود را, در حالی که این شرکت بیشتر جذاب خط, جهان, به رخ کشیدن با هم.

این آیفون SE مورد از Otterbox هنوز ناهموار اما ظریف تر و همراه با یک سیستم راه آهن است که اجازه می دهد تا شما را به تناسب در باتری اضافی, کارت خوان, لنز دوربین و ماژول های دیگر است که گوشی خود را بیشتر از همه کاره در حالی که محافظت در همان زمان. آی فون SE کیف پول مورد سیستم مدولار آن است که هر چند.

Speck CandyShell گرفتن آیفون SE 2020 مورد

ذره را ایجاد چیزی ارائه می دهد مقدار مورد نظر علاوه بر حفاظت از آی فون خود را SE 2020 – یعنی کشش در دست است. نازک اما سخت مورد ارائه می دهد لاستیکی پشته است که بتواند و نگه داشتن گوشی خود را بسیار ساده تر و در دسترس است در چندین رنگ combos مهارت های – از شیک برای نشاط از جمله صورتی و آبی دسته کوچک موسیقی جاز به طور کامل مطابق با آن CandyShell مدل های نام تجاری.

اپل آی فون SE Lifeproof ضد آب مورد

این آیفون SE 2020 Lifeproof ضد آب مورد در FRē سری آسان برای نصب است و می توانید خود را محافظت SE munchkin از پرتاب هر زندگی در آن گرد و غبار و باران و یا سنگین قطره. کسانی که Lifeproof موارد نمی آیند ارزان اما آمازون معامله زیر را تسکین رسمی قیمت گذاری درد و شما می توانید یک نگاهی به این دستورالعمل نصب و راه اندازی ویدیو زیر.

بهترین آیفون SE 2020 فیلم و خو شیشه ای محافظ صفحه نمایش

در حالی که شما ممکن است در نظر نمی 4.7″ آیفون SE نمایش شایسته حفاظت و خراش زشت هستند ارزش فروش مجدد نگه داشته است و برخی از ارائه خواص ضد میکروبی و یا نور آبی فیلتر.

Moshi IonGlass

دیگری در “اتمی-تقویت” IonGlass سری موشی را ارائه نه تنها سخت و با دوام, اما آن را نیز همراه با پوشش فضایی که گسترش به جلو از آی فون خود را SE 2020.

بنابراین احتمال این که آی فون خود را جلو خواهد بود که خرد به جای محافظ است که به طور قابل توجهی کاهش یافته اما Moshi لایه هزینه کمی بیشتر از Belkin یون-رد و بدل شیشه ای.

InvisibleShield شیشه ای نخبگان VisionGuard

اگر شما یک فن از اشعه ماوراء بنفش پخت (یا زمان انتظار) شما نمی توانید انجام دهید خیلی بهتر از InvisibleShield جدید GlassElite VisionGuard سری به این ترکیب وضوح افراطی و دوام با یک نور آبی فیلتر برای محافظت از چشم خود را.

علاوه بر این یکی از یک نوع محافظ صفحه نمایش است که با ضد میکروبی پوشش و ClearPrint فن آوری ارائه می دهد که یک روغن جدید-دیسپرس درمان به شکستن اثر انگشت روغن اجازه می دهد نور از آن عبور ساخت حتی nastiest اثر انگشت و لکه ها به سختی قابل مشاهده است.

Belkin InvisiGlass فوق العاده

Belkin منابع رسمی محافظ صفحه نمایش در فروشگاه اپل و نازک تر است – 0.33 مقابل 0.29 mm – و قوی تر از معمول خود را شیشه ای هستند. به اصطلاح InvisiGlass فوق العاده مدل در اینجا این است که با تقویت تبادل یونی روند و تست شده در برابر کلیدی, سکه و سایر اشیاء روزمره خاراندن.

بالاترین سطح 9H hardness تکمیل برتر حساسیت به لمس و واضح تر دید با توجه به نازک شیشه ای پشته. تاریخ و زمان آخرین اما نه کم اگر شما نمی توانید آن را اعمال می شود در اپل فروشگاه EasyAlign برچسب کمک خواهد کرد که شما آن را نصب کنید در صفحه اصلی با سهولت نسبی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de