Avengers در مورد به دست آوردن یکی دیگر از علاوه بر عالی برای تیم خود

  • آینده مارول و فیلم بنا به گزارش ها معرفی یکی دیگر از قابل توجه Avenger یک خدا است که احتمالا می تواند جایگزین ثور در آینده Avengers ترکیب اولیه.
  • هرکول ظاهر خواهد شد در آینده Marvel Studios پروژه “در آینده نزدیک” اما معلوم نیست که آیا آن خواهید بود یک فیلم و یا تلویزیون را نشان می دهد.
  • برخی از شایعات ادعا The Eternals خواهد از ویژگی های خدا روم و این فیلم می تواند خوب برای ورودی برای یک ابر قهرمان است که می تواند به کاوش بیشتر در دیگر طیف خواص.

دیزنی طیف در زمان ضربه جدی از coronavirus در چه باید محوری سال برای مارول. مرحله 4 قرار بود در ماه مه با بیوه های سیاه و سپس در ادامه با Eternals در ماه نوامبر و اول MCU مجموعه تلویزیونی برای دیزنی+ بعد از این سال. مارول تا به حال به تاخیر و تغییر فاز 4 نسخه برنامه. همه این مارول داستان های متصل شده به آنها بخشی از یک بزرگتر داستان. به تأخیر انداختن یک نفر می تواند تغییر راه اندازی برنامه ای برای دیگران است. در حالی که ما صبر کنید تا ببینید که چگونه همه گیر تکامل می یابد حداقل ما مارول شایعات به ما را مشغول نگه دارید.

در چند روز گذشته ما شنیده از خودی که سونی و دیزنی را جوهر جدید مرد عنکبوتی برای مقابله با نگه داشتن پیتر پارکر در طیف برای مدتی طولانی تر است. همان leaker گفت که انواع پستانداران گوشتخوار دله می تواند به نظر می رسد به زودی و Shuri خواهد بود که به هنر و صنعت زره پوش برای او. به طور جداگانه و متفاوت گزارش می گوید Avengers ممکن است دیگری غیر منتظره علاوه بر این به تیم است که می تواند برای جبران خروج قریب الوقوع ثور است.

خدای تندر یکی از سه اصلی Avengers که نمیرد و یا بازنشسته. و Chris Hemsworth انجام خواهد شد حداقل یک طیف فیلم ثور 4, اگر آن را می تواند گذشته خود را. نسخه های مختلف از ثور برادر ظاهر خواهد شد در Loki محدود TV مجموعه ای است که می تواند اجرا برای یک یا دو فصل در دیزنی+. اما هنگامی که این “خدایان” در حال حذف از طیف ما ممکن است نیاز به یک متفاوت را خدا به آنها را جایگزین.

این دقیقا چیزی است که هرکول می تواند انجام دهد و سینما نقطه ادعای خدای یونانی ظاهر خواهد شد در آینده Marvel Studios پروژه.

آن را به شما اتفاق می افتد “در آینده نزدیک” اما معلوم نیست که آیا او می تواند رهبری را در داستان خود را پس از فاز 4 و یا اینکه آیا او به نظر می رسد به عنوان یک شخصیت حمایت در یکی از قبلا اعلام فیلم و یا نشان می دهد. به ما گفت: شما چند بار متنی را با استفاده از فاز 4 به معرفی مقدار زیادی از شخصیت های جدید و خائنانی. مارول برای دوباره پر کردن صفوف Avengers و ارائه یک داستان جدید است که می تواند امیدوارم بازی یا بالا بی نهایت حماسه.

هرکول می آید از کوه المپ در مقدونیه و او یک برادر ناتنی درست مثل ثور — که ارث ، علاوه بر این, هرکول, دوجنسی, در, کمیک, جزئیات است که می تواند رابطه جدید پویایی به طیف. سینما نقطه می کند توجه داشته باشید که او در رابطه با انواع پستانداران گوشتخوار دله در جهان متناوب از کمیک.

برخی از شایعات ادعا The Eternals خواهد از ویژگی های هرکول. این فیلم قرار است برای اکران در ماه نوامبر اما رو به عقب رانده تا مارس سال 2021 به دلیل بیماری همه گیر. ما می دانیم که از سال های گذشته است که این عمل را span سراسر هزاره و این است که واقعا تنها راه برای ارائه یک منبع داستان برای این ابرقهرمانان. و به همین دلیل دیدن هرکول در این Eternals را حس. این همه حدس و گمان در این مرحله هر چند که این گزارش را فراهم می کند جزئیات بیشتر. ما حتی نمی دانیم که قهرمان بازی.

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>