در حالی که شایعات از آیفون مختلف 12 تاخیر تولید شده اند در حال اجرا شایع اصل تا کنون از آن برای اولین بار مشخص شد که این بیماری همه گیر کوروناویروس خواهد علت امواج در سراسر زنجیره تامین ما شنیده ام بسیار کمی تا کنون در مورد هر گونه اختلال در اپل سنتی smartwatch انتشار برنامه.

که به احتمال زیاد به معنی ما خواهید بود با دیدن اپل دیده بان سری 6 پرده برداری از مدتی در ماه سپتامبر و تجاری نورد بعد که ماه اما به دلیل 2019 را سری 5 نیست تغییر زیادی در مورد 2018-منتشر شد سری 4, ما بسیار کنجکاو چه کوپرتینو مبتنی بر فن آوری های غول پیکر ممکن است در این خط لوله در نظر 2020 ارتقاء.
برای اکثر ما انتظار نداریم که شدید تغییرات طراحی… این سال هم, بنابراین اگر شما هنوز هم در رویای یک دایره دیده بان اپل با کمتر “techie” احساس می کنم شما فقط باید یک سال دیگر صبر کنید… یا ده. در زیر هود این سری 6 به خوبی می تواند انقلابی در آنچه که ما آمده ایم به انتظار از بهترین در جهان-فروش دستگاه پوشیدنی خانواده… دوباره مصرف و در عین حال یکی دیگر از جهش بزرگ به سمت تبدیل شدن به یک همه جانبه سلامت نظارت بر نیروگاه.
که حداقل با توجه به Nikias ملینا نسبتا به خوبی شناخته شده YouTuber با اثبات نشده سابقه به عنوان یک leaker. به طور طبیعی این بدان معناست که شما باید خود را نگه دارید شاکر نمک در نزدیکی اگر چه برای آنچه در آن ارزش جان Prosser که دارای سابقه ستارگان به عنوان یک اپل leaker, به نظر می رسد برای تقویت ملینا اعتبار.

قوی تر تراشه عمر باتری طولانی تر و ردیابی خواب (در گذشته!)

بیایید شروع با آسان پیش بینی ، با توجه به فوق tech vlogger و همچنین تاریخ و عقل سلیم دیده بان اپل سری 6 خواهد آمد بسته بندی homebrewed S6 پردازنده. به دنبال در قدم به قدم از سال گذشته S5 2018 را S4 و این بدون شک خواهد بود سریع تر از همه آن پیشگامان اگر چه قدر واقعی آن افزایش عملکرد ناشناخته باقی مانده است.

شاید از همه مهمتر این S6 SoC نیز باید به طور قابل توجهی بیشتر انرژی کارآمد تر از پیشینیان خود به عنوان دیده بان اپل سری 6 است که انتظار می رود برای افزایش عمر باتری نوار در نهایت به حمایت از خواب قابلیت ردیابی. این یکی از معدود امکانات ترین اندروید-سازگار با ساعت های هوشمند ارائه می دهند که سازمان دیده بان اپل نیست که این شرکت بوده و گزارش کار در تعمیر برای مدتی در حال حاضر.

عمر باتری همیشه بزرگترین مانع جلوگیری از سیب از ابتلا به رقابت اما کوپرتینو ممکن است ترک خورده پازل و پیدا کردن یک راه برای نگه داشتن سری 6 رفتن را از طریق یک روز پر کار و خواب شب را بدون به طور کامل تخلیه مخزن. اجازه دهید فقط امیدوارم که این راه حل را به این ساعت هوشمند قابل ملاحظه ای ضخیم تر و حجیم به جای بزرگتر همراه است.

یک سنسور و یک خوش آمدید گسترش نظارت بر سلامت toolset

در حالی که ویژگی های فوق قطعا می تواند ارائه برخی از معنی دار بهبود تجربه کاربر واقعی نوآوری از اپل دیده بان سری 6 به احتمال زیاد از آن ساخته شده است در oximeter پالس و بهداشت روانی اختلالات تشخیص است.

 

آن را به عنوان نظر می رسد اپل می تواند فعال پیشگامانه فن آوری اندازه گیری سطح اكسيژن خون را به طور مستقیم از مچ دست خود را با ذکر oximeter پالس در اوایل پاییز امسال اگر چه FDA ترخیص بدیهی است که مورد نیاز است و هنوز هم ممکن است منجر به تاخیر در برخی از مرتب کردن بر اساس.

پالس اکسیمتر و سلامت روانی, اختلالات, تکنولوژی تشخیص خواهد بود از نزدیک متصل ذهن شما و پیشرفته مانیتور ضربان قلب در حال حاضر ساخته شده است به موجود دیده بان اپل دستگاه نیز نقش خود را در مراقبت از هر دو بدن و ذهن خود را با چیزهایی مانند سقوط تشخیص بالا و پایین بودن ضربان قلب, اطلاعیه ها, و احتمالا حتی اضطراب و وحشت حمله هشدار. بیایید ببینید سامسونگ و Fitbit سعی کنید به رقابت با آن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de