اولین teardowns اپل sleeper cell از یک سال 2020 آمار جدید آیفون SE هستند و آنها تایید چه هر کس مشکوک در تمام طول. درست پس از آیفون SE 2020 اعلام اپل قطع فون 8 و آن را در زمان خاموش بازار در وب سایت خود را همراه با تمام لوازم جانبی ذکر شده.

آیفون SE ابعاد و دکمه/موقعیت یاب دوربین کاملا یکسان با آیفون 8 و شما حتی می توانید در ادامه با استفاده از قدیمی خود را در لفاف بسته بندی با آن است. آنچه تغییر کرده ،

فقط چیپ ست به نظر می رسد به عنوان آی فون SE همراه با جدیدترین اپل A13 و کمی بیشتر RAM, قرار می دهد که آن را در سالن از شهرت برای $399 های همراه است که می تواند رکورد عالی 4K video.

اپل آی فون SE 2020 در مقابل آیفون 8 تعمیر قطعات

بقیه ؟ بقیه “99% یکسان” با آیفون 8 به عنوان شما می توانید ببینید از اول teardown از آی فون SE توسط PBK. به عنوان اگر به تکرار است که پیدا کردن از iFixit در زمان آیفون SE, جدا, هم, و حتی به ما گفت که آیفون SE قطعات را می توان تعویض با آیفون 8 آنهایی که.
در اصل هر دو ریز ریز کردن مغازه ها تایید می کنند که آی فون SE 2020 یک گرگ در لباس گوسفند برگزاری توانا و قدرت تحت آن کم رنگ آیفون 8 بیرونی و متوسط قیمت. این واقعیت محض این است که آی فون SE 2020 است 99% آیفون 8 بدان معنی است که اپل ممکن است موفق به حفظ یک بزرگتر حاشیه سود در این گوشی است که آن را با آی فون 11 خانواده و ما نمی توانیم صبر کنید تا ببینید اولین لایحه از مواد به نظر می رسد.

اپل آی فون SE 2020 در مقابل آیفون 8 قابل تعویض و تعمیر قطعات:

  • مونتاژ صفحه نمایش
  • دوربین
  • سیم کارت سینی
  • Taptic Engine
علاوه بر این اپل تعویض فقط به اندازه کافی چیزهای که در اطراف شما نمی توانید می گویند, آی فون, 8 جایگزینی باتری به عنوان یک پیچ به طور مستقیم به عنوان اتصال دهنده ها کمی متفاوت و یا دکمه صفحه اصلی.

LTE آنتن در داخل نیز متفاوت و شاید دوربین بسته بندی هر چند آنها نگاه مانند قطعات یکسان. چیزی که به احتمال زیاد برای شکستن هر چند – به 4.7″ شبکیه چشم صفحه نمایش – قابل تعویض بین دو گوشی پس از تعمیرات می آیند بسیار ارزان است. شما نمی خواهید به مبادله است که به طور مستقیم هر چند به عنوان شما می خواهم از دست دادن فردی تن درست کالیبراسیون.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de