آی فون اپل است که ذینفع از یک تغییر بزرگ در صنعت تلویزیون

به دلیل همه گیر و تلویزیون و شرکت های تولید مجبور به رفتن به برخی از اقدامات شدید برای حفظ تان شدیدا کردن محصول برای مشاهده مخاطبان است. در اواخر ماه گذشته ما به شما گفت که بازیگران از پارک ها و تفریح و سرگرمی مراسم ویژه بود که هر فرستاده, آیفون, تجهیزات نورپردازی و میکروفون. ویدئو کنفرانس نرم افزار زوم استفاده شد و به کمک مستقیم بازیگران و نگه داشتن آنها را “قاب.” پس از این بود که در ویژه مراسم وجود ندارد فشار زندگی می کنند که برخی از واقعیت را نشان می دهد که به تدبیر یک راه برای پایان یک فصل است که در حال حاضر شروع به مداخله قبل از شیوع کروناویروس شد یک چیزی.

بت آمریکایی showrunner Kinane می گوید: او نمی شود شگفت زده به آی فون جایگزین دوربین های تلویزیونی در آینده

یک نمایش با استفاده از آی فون است که بت آمریکایی. آغاز هر فصل ضبط شده است اما هنگامی که تعداد شرکت کنندگان قطع به 20 امیدوار آواز زنده, دریافت بازخورد فوری از قضات و امیدواریم که آنها را تحت تاثیر قرار بینندگان که رای برای مورد علاقه خود را اجرا. در ماه آوریل بت showrunner تریش Kinane گفت که ساده ترین چیز برای انجام این کار پخش اجرای زنده از مسابقه ” در خانه بود به استفاده از آی فون. سیستم دوربین بر روی آی فون 11 مدل نرم افزار تحت تاثیر قرار Kinane که گفت: “در نهایت ما تصمیم گرفتیم به جای ارسال آنها را پیچیده برخی از دوربین است که شما واقعا نیاز به یک دوربین اپراتور به استفاده از ما را با فن آوری است که آنها با آن آشنا هستید. این بالای محدوده اپل شگفت انگیز هستند. آن را نمی خواهد من تعجب اگر ما با استفاده از اپل در استودیو در آینده است.”

Kinane گفت که با وجود استفاده از سه آیفون راه اندازی آنچه که در قلب نشان می دهد تغییر کرده است. “ما در حال انجام زوم و یا اسکایپ-نوع شرایط” این showrunner گفت در یاهو سرگرمی. “ما در حال گرفتن مناسب ضبط شده است. ما در حال تلاش برای ارتقاء صدا و تصاویر در تمام راه همراه است. … ما در حال نگه داشتن که درست به قلب بت آمریکایی به عنوان ما می توانیم اما ما فقط باید متفاوت شرایط بدنی. آن را هنوز هم در درجه اول در مورد شرکت کنندگان در مورد استعداد خود را در مورد دادن آنها فرصت شغلی در آینده که آیا آنها برنده یا نه و مورد واقعا خوب دل با استعداد قضات که می خواهید به آنها کمک کند.”

با توجه به TechCrunch تولید رقابت آواز ارسال به تمام شرکت کنندگان یک کیت متشکل از سه آی فون 11 Pro واحد یک سه پایه و یک حلقه نور است. اپل در نظر گرفتن فرصت برای ترویج استفاده از آی فون به عنوان یک راه برای ارائه با کیفیت پخش ویدئو در زمانی که این اصول را نمی توان با هم در همان اتاق. آیفون تولید کننده گفت:”ما می دانیم که مردم با تکیه بر مورد علاقه خود را نشان می دهد در حالی که ماندن در خانه و ما خوشحال می شود بخشی از این روند را با این تیم در American Idol; آی فون ارائه می دهد یک راه حل منحصر به فرد برای ارائه با کیفیت پخش ویدئو در کف دست خود را در حالی که نگه داشتن کارکنان تولید و در هوا استعداد امن و در خانه های خود.”
در ماه مارس ما به شما گفت که امروز نشان می دهد Al Roker بود پخش بخش زنده از خانه خود را با استفاده از دو آی فون واحد (یک دوم اجازه می دهد تا او را به دیدن فیلم نجات یافته توسط تولید کنندگان است که برگزار خواهد شد در طول بخش) و اپل که Roker با استفاده از به عنوان یک اسباب مخصوص چرخاندن خطوط نوشته. علاوه بر این LiveU برنامه شاغل به ارائه با کیفیت پخش جریان از طریق هر دو Wi-Fi و تلفن همراه. برنامه دهنده می گوید که LiveU می توان به “پوشش اخبار و وقایع را به عنوان آنها رخ می دهد به سادگی با استفاده از گوشی های هوشمند خود و یا قرص برای انتقال ویدئو زندگی می کنند بازگشت به استودیو.”

عمیق به جیب شرکت های تولید دانید که هنگامی که می آید به زندگی واقعیت کرایه مانند بت نشان می دهد باید در صرف نظر از هزینه. این چیزی است که کسانی که سیگار-chomping مدیران در شبکه تماس بگیرید و برنده-برنده-برنده. آن را یک پیروزی برای اپل به عنوان اپل در حال دستور داد; آن را یک پیروزی برای شبکه های پس از آنها می توانید در ادامه نشان دادن قسمت های جدید از بت آمریکایی در حالی که شارژ تبلیغ دیگران بزرگ; و آن را یک پیروزی برای بینندگان در خانه که ممکن است گیر تماشای قسمت های تکراری اگر نه برای آی فون است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود کتاب پزشکی

ایندکسر