در روز سه شنبه Strategy Analytics منتشر شده یک گزارش نشان از سهم بازار جهانی در سال گذشته منجر به تراشه طراحان که برنامه های کاربردی پردازنده (AP) قدرت قرص. اپل تا به حال بزرگترین تکه از پای با 44 درصد سهم این بازار است. از آنجایی که اپل تنها طرح برای تراشه های خود را در قواره که به ما می گوید که اپل تا به حال 44 درصد از سهم جهانی بازار تبلت در سال 2019. کوالکام و اینتل دو بعدی با 16 درصد از بازار هر. مدیاتک و سامسونگ LSI نیز در پنج.

اپل در سال گذشته رونمایی سه قرص جدید از جمله نسل پنجم از 7.9 اینچی iPad mini. دستگاه پرده برداری کرد در ماه مارس سال 2019 است طراحی شده توسط همان A12 Bionic SoC که اپل استفاده می شود در سال 2018 مدل های آی فون. در همان روز که آن را اعلام کرد جدید اپل, مینی اپل معرفی نسل سوم اپل هوا. دومی ویژگی های یک 10.5 اینچ صفحه نمایش و نیز رانده شده توسط A12 مصنوعی. در نهایت در ماه سپتامبر اپل بدون پوشش به 10.2 اینچ و iPad. این تبلت توسط پردازنده A10 Bionic چیپ ست که گفته می شود در سال 2016 است آیفون 7 و آیفون 7 پلاس.

Sravan Kundojjala استراتژی تجزیه و تحلیل ترافیک’ دانشیار مدیر می گوید: “این قرص حمل و نقل روند کاهش همچنان به عنوان یک چالش برای تبلت AP فروشندگان حتی به عنوان متوسط قیمت فروش (ASPs) نشان دادن قدرت است. تجزیه و تحلیل استراتژی تخمین می زند که مبتنی بر x86 قرص APs اختصاص 11 درصد از کل تبلت های APs در حمل 2019. اینتل به حساب برای اکثر ویندوز تبلت AP محموله در سال 2019. کوالکام در حال تلاش برای گسترش به اکوسیستم ویندوز با آن همراه Snapdragon محاسبه سیستم عامل 8cx, 8c و 7c.”

استوارت رابینسون مدیر اجرایی Strategy Analytics گوشی جزء فن آوری اشاره کرد که هر دو Huawei HiSilicon واحد و Samsung LSI نشان داد در طول دو سال گذشته رشد داشته است. “هر دو شرکت همچنان به اهرم خود را در خانه ارتباط با مشتری و تلفن همراه قابلیت های یکپارچه سازی برای به دست آوردن سهم در تبلت AP بازار,” او گفت:.

در حالی که داده ها را نشان نمی دهد تعداد قرص است که تولید کنندگان فروخته شده در سال گذشته این تعداد را تایید می کنند که از اپل, اپل, بود, بالا-فروش تبلت در جهان در سال 2019.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de